Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Re: Hearthstone

Post autor: sYsek »

jak z aren robisz 5/6+ to masz arenę dziennie
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5674

Post autor: Afro »

Andrzej pisze:wydawane 100g na packa to marnotrawstwo. Lepiej wydać 150g na arene, od 3 zwycięstw dostajesz packa+ ~50g
100g to nie jest to samo co 150g-50g? :D Ja teraz kupiłem kilka paczek po 100g zamiast właśnie cisnąć arenki, sproszkowałem trochę kart i mam to co potrzebuję w decku zamiast losowego szajsu. A robiąc 7 wygranych w arenie dostałem 70g i chyba 40 proszku, więc nie wiem czy jest aż taki sens teraz.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Owszem, jest to samo, ale dodatkowo masz szansę pograć sobie różnymi rzadkimi kartami i przetestować je, co dla mnie stanowi niezłą frajdę
:)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Areny sa najbardziej opłacalne - miałem ostatnio kijowa talie rouge i miałem super wynik 0-3 dostałem 30 golda i paczke - arena prawie się zwrocila przy fatalnym wyniku.

Afto ty musiales mieć jakiegoś mega pecha, bo przy 7-3 ostatnio dostałem 200 golda i paczke.

Szkoda, ze na arenach nie można wybierac spośród 9 postaci, bo jak gram czymkolwiek innym niż magiem to max poki co 5-3 zrobiłem, a magiem poniżej 7-3 nie schodzę.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Proszek jest warty około 2x więcej niż gold ;)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1823
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

Afro pisze:A robiąc 7 wygranych w arenie dostałem 70g i chyba 40 proszku, więc nie wiem czy jest aż taki sens teraz.
Dziwne. Jestem na 99% pewien że mając 7 winów dostajesz zawsze co najmniej 150 golda. A przynajmniej nigdy nie widziałem żeby było mniej, a już sporo razy miałem 7.
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 867
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

Ja ostatnio zrobiłem tragiczny deck shamana na arenie, nie miałem nic na late game, zero tauntu. z 0/2 zrobiłem jakimś cudem 6/3. 40 pyłu, 80 złota i paczka.
Jak to jest z kartami na arenie, raz mi się zdarzyło dostać kartę, chyba zaraz na samym początku. Teraz tylko złoto i pył.
Obrazek

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

na niskich winach możesz dostać kartę. na średnich też. za moje ostatnie 9 dostałem coś tam złotego, kasa, pył, paczka.
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dobry dzień miałem (był mag do wyboru na arenie) zrobiłem nowy rekord 11-3 :)

Dostalem 210 golda, złotego commona (lubie proszkowac 50 pylu), rara i paczke.
W paczce natomiast mila niespodzianka - 2xepiki ( w końcu po chyba 5 paczkach rare i 4xcommon).
Znowu cos do priesta (3xepic do tej niechcianej przeze mnie klasy) i olbrzym gorski.

Do priesta gowno było zlote poszlo za 400 pylu i kupiłem sobie pirowybuch do maga :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Post pod postem ale co tam.
Mialem dzisiaj 110 golda i jakos mnie podkusilo zeby nie czekac do jutra na arene tylko kupic paczke...
Intuicja to dobra rzecz - 2 legendy i to jakie :D

Leeroy Jenkins + Mag Krwi Tharnos :)

What a drop ;)

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Lucker :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Kurcze po raz kolejny Gorhowl (Rzezimiot) najlepsza bron dla warriora, ktora ma zasade specjalna, ze zamiast wytrzymalosc zmniejsza sie sila, po 1-2 uderzeniach znika (pokazuje sie ikona, ze zabiera z wytrzymalosci zamiast sily) czy ktos z Was mial kiedys taka juz akcje? Ma ktos jakis mail do client service od heartstona?

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5674

Post autor: Afro »

tutaj zgłasza się problemy z betą:
http://eu.battle.net/hearthstone/pl/forum/8881613/

dzisiaj udało mi się zrobić mobka 28/28 grając priestem :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2936
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

dzisiaj udało mi się zrobić mobka 28/28 grając priestem :D
Grubo :mrgreen: . Choć cel do zamiany w żabę/owcę lub do kontroli umysłu idealny :P
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Ja dzisiaj 40/40 :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5674

Post autor: Afro »

owce i hexy to w ogóle są op, w wowie nie dało się deathwinga zsheepować, a tutaj bez problemu ;D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2936
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Każda mocniejsza karta użyta w odpowiednim momencie moze być IMBA. Ile raz to jak przegrałem bo przeciwnik mi wyczyścił całą armię minionków jakoś obszarówką :P . Ale miałem też i takie sytułacje, że wyczarowywałem sobie armię taką, że na sam jej widok przeciwnik się poddawał :mrgreen: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Przepraszam, że wcinam się Wam w rozmowę, ale czy HS bardzo się zmienił od listopada? Od tamtego czasu nie grałem i zastanawiam się co mnie może spotkać, gdy/jeśli powrócę do gry. :wink:
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Chyba sie az tak mocno nie zmienil od czasu zamknietej bety.

Rozmawialem z dzikiem i mi wytlumaczyl jak dziala gorhowl, bo nei zwrocilem uwagi - ze jego moc dziala tylko na miniony, a w herosa to tylko raz mozna walnac ;)

Afro 28/28 - niezle, priest jest mega kombinacyjny, jego leczenie w polaczeniu np. z takimi kartami jak wounded blademaster czy berkerker z grubashii robi miazge, a co dopiero inne komba...
Aczkolwiek jest to klasa, ktora zle mi sie gra i nie chce nia grac ;)

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

priestem grałem w closed-beta, teraz się znudził. taka kontrola nudna że szok. ale deck mam. teraz próbuję wywindować mojego eco-maga. już mam 14 ranking ;)

ziemko, co do kart, kij Ci tam gdzie słońce nie dochodzi, ja ciągle łapię jakiś szit jak lepper albo worgen ;x
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

ODPOWIEDZ