Warhammer Online [temat-protoplasta]

Dla wszystkich abonentów!

Moderator: Bania

Zablokowany
Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

hmm to szit bo pamięc już do mnie idzie. c**j tam kiedyś pewnie i tak zostanę skazany na Viste, XP odejdzie tak jak odszeł najlepszy 98 ;)

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

w ogóle najlepszy to był 3.11 :roll:

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

a slyszales kiedys zeby sie 3.11 zawiesil ? Pracowalem na nim przez ponad rok 0 problemow.

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

też kiedyś używałem, ale było do dość dawno, w czasach mojej młodości :roll:
nie pamiętam abym miał problemy, ale nie pamiętam też abym ich nie miał :P

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Manfred pisze:tam kiedyś pewnie i tak zostanę skazany na Viste, XP odejdzie tak jak odszeł najlepszy 98 ;)
Oby jak najpóźniej ;) Ja lubie pracować na XP, prosty, łatwy i czytelny (dla zwykłych śmiertelników) system :wink:

IMO Vista ssie pauke. Cały wygląd tego systemu odstrasza mnie. Masa niepotrzebnych opcji np. wizualnych obciążających pamięć komputera. Największe jej plusy to obsługiwanie DirectX10 i większej ilośći RAM'u :roll:

BTW ciekawe czy Warhammer Online będzie wykorzystywał biblioteki DirectX'a10?
Obrazek

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Jesli bedzie, to w takim stopniu, ze nie zauwazymy roznicy. Poza tym po co komu w takiej grze dynamiczne oswietlenie, pogoda czy jakas rozbudowana fizyka.

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

jeśli ktoś z Was ma odpowiednie klucze to na WAR-Europe.com można zasysać otwartą betę....
jeśli nie macie to nie macie po co ściągać :roll:

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Wywalili klase BG :( zawiedziony jestem

Grafika cos do mnie mnie przemawia, prawde powiedziawszy

Chyba pokaz mnie ostatecznie przekona/odstreczy od tej gry... lepiej by w realu na monitorku w empiku 18 wrzesnia gra wygladala bosko ;)

Awatar użytkownika
Nadill
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Post autor: Nadill »

BG muszą wprowadzić, bo DE nie mają żadnej klasy "Tankującej".
A jak tego nie zrobią to "#*&^" im w "$*&^" i nie będe grał :P
"Hatered pour more through my veins"

Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

Jak tak popatrzyłem sobie na dostępne ścieżki rozwoju i... Nie ma pomarańczowo-włosego pancura zabójcy trolli. Jeśli miałbym się kiedykolwiek za to zabrać to tylko jako karzełek z dużym irokezem. Jak dla mnie ssie paukę. :(

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

IMO Slayer byłby bezsensu....
celem takiej postaci jest śmierć, w MMORPG nie można tak naprawdę umrzeć....

Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

Co dla jednych jest bez sensu dla innych jest jak najbardziej w porządku. Dla mnie elfy są bez sensu. :P IMO Troll Slayerzy to chyba najlepsza, najbardziej barwna rzecz jaką dwarfy wnoszą do świata WH. Przy irokezie oferowane w onlineówce dla porządnego gracza-fana-krasnoluda opcje wyglądają co najmniej hermafrodytycznie, by nie rzec gejowato. ;)

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Ale ja rozumiem że Slayerzy są mega klimatyczni i w ogóle....
tylko nie nadają się jako postać do MMORPG, podobnie jak goblińscy fanatycy na przykład....

swoją drogą jakby taka klasa się pojawiła to grałoby nią chyba 90% graczy krasnoludów i pewnie z 50% z całego Orderu.... ciekawe ile byłoby wariacji w stylu Gotrekk, Gortek, XxGotrekxx, Gotrekson, Godrek.... :roll:

Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

I wtedy warto by było założyć sobie ironsa-"tankera". Jak zrozumiałem z opisu klasy, to zdaje się tanker jest.

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Tank to silnie opancerzony i niekoniecznie mocna walczący gostek, którego zadaniem jest zbieranie na klatę ataków przeciwników, aby dać czas/chwile wytchnienia towarzyszom.
Goły jak święty turecki slayer to jeśli już klasyczny DPS (zadający duże obrażenia).

Swoja drogą na jednym z pierwszych filmików był slayer walczący z orkiem, więc dziwne że postaci nie ma w grze. A szkoda.

Ja i tak już prawie na 100% będę grał witch hunterem ;)

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Pewnie beda slayerzy, ale jako NPC. Poza tym EA musi sobie zostawic kilka klas na wprowadzenie w dodatku :)

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

pierwszy trailer nie był robiony przez Mythic tylko przez jakiegoś podwykonawcę (nie pamiętam nazwy firmy)
Slayerzy jako NPC są, widać na kilku screenach ;)

Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

Christos wiem kto/co to tanker, nie musisz mi objaśniać. :roll: Pfff... Różne rzeczy już widziałem łącznie z takimi, że w niektórych sieciówkach tanker nie musi być specjalnie mocno opancerzony. Wystarczy żeby dobrze unikał/zbijał lecące w niego ciosy.

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

ja bede gral lowca i pewnie marauderem. human rules :twisted:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

No cóż, poczekam na dodatek, a potem się zobaczy. Bez możliwości grania irokezem to ssanie pauki, z resztą tak jak ceny figurek w Polsce. :?

Zablokowany