NoWE (zbiór plot str. 113)

Wood Elves

Moderator: Gremlin

Zablokowany
Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Re: NoWE (zbiór plot str. 73)

Post autor: Aldean »

W koncu porządni spearmeni do moich HE. brawo. udane modele.
a ogolnie jest bardzo in plus.
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

będzie smoczur jeszcze?
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Daleko mi to hobbysty roku ale bardzo podobają mi się te figsy :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Bardzo podobają mi się zasady do tych dziewic - zwłaszcza oszczepy - brakowało mi tej broni w WE.
Co prawda modele GW kompletnie nie pasują do WE, ale idealnie się do tego nadają tharn wolfriders z circla - przynajmniej dopóki nie znajdę czegoś lepszego.
Stąd oddział dziewic na wilkach już mam. Cieszy mnie to wielce ;P.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Z tym Treemanem to myślę, że całkiem wiarygodne:

Driady: S3 T4, ASv 5+ ?, bo nie widziałem nigdzie ?
Treekin: S4 T5, ASv 4+
Drzewo: S5 T6, ASv 3+

Kiedyś jeszcze w Ravening Hordes Drzewiec miał właśnie takie staty (nawet ten atak pojedynczy robiący d6 ran no save był), więc powrót do korzeni.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

A co do strzał dla jednostek to może być równie dobrze płaski upgrade w stylu +20 pkt., +30 pkt., niekoniecznie przywiązany do każdego modelu. Ktoś chyba rzeczywiście ma booka, bo te wycieki robią się coraz bardziej wiarygodne.

Aha - przy siostrach jest Stag z S4, więc strzelam, że Wildy mają takiego samego - nieźle. Ktoś wspominał, że siostry mają Ward 4+, ale w tamtym profilu nie widziałem, więc może to dlatego, że Locki są w Rare, a te w Special.

Może ktoś byłby tak dobry i pozbierał te wiarygodniejsze plotki i przerzucił do drugiego tematu. Możnaby mieć już pogląd na kształt Army Lista (no i można przeliczyć punkciki z Trolli i Slavów :D )
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Wild Riders: również ładni, chociaż ja pozbędę się hełmów.
Dla mnie to najlepszy element tych figsow :) Juz widze oczami wyobrazni jak mazne je w jakis dobrych metalikach :twisted: Jedynie jak teraz sie przyjzalem to te ala strzemiona troche slabe ,ale zawsze mozna spilowac i posadzic ich na oklep ;)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

szczurek pisze:posadzic ich na oklep ;)
Już się nie bój, jak wpadniesz z nimi na jakiś turniej, to zafunduję Ci taki oklep, że wszystkie te elfy pochowają się po dziuplach :D

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Imo - pasuje mi ten klimat we. Przestały być cukierkowe a nie są slaneshowe jak de.... chyba najlepsze teraz elfy... świetne figurki a autor gwarantuje że będzie mocny bo jemu to się jeszcze nie zdarzyło słabego booka napisać. Macie fajny prezent na wakacje i kupę malowania :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Figurki ładne, te jelonki bardzo dynamiczne. Ale ewidentne nawiązania do HE mi się nie podobają. Sądziłem że to tylko ten nowy specjal, który miał wyjaśnione we fluffie że jest paniczykiem z dworu , ale tu jeszcze sisterki, eternale. Te babki na normalnych koniach przeszły by w HE bez mrugnięcia okiem, nawet w tym malowaniu. A rangersi z łapami jak prawdziwi drwala mają tylko S3?

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

PiotrB pisze:Imo - pasuje mi ten klimat we. Przestały być cukierkowe a nie są slaneshowe jak de.... chyba najlepsze teraz elfy... świetne figurki a autor gwarantuje że będzie mocny bo jemu to się jeszcze nie zdarzyło słabego booka napisać. Macie fajny prezent na wakacje i kupę malowania :)
I sporo kasy do wydania :)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

a które booki pisał Matt Ward?

sisterki bez warda będą bardzo słabe
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Laik pisze:a które booki pisał Matt Ward?

sisterki bez warda będą bardzo słabe
Sisterki mają mieć warda na 4+ wg plotek. Ale to jeszcze do potwierdzenia.

Między innymi book do demonów 7 i 8 ed.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Barbara miszcz :D Ziomek ja umiec tylko malowac nie grac :wink: Chociaz jak w koncu skoncze jakas armie to pozycze ogarnietemu kierowcy na mastera ,co by z hobbystki dostal maxa (no moze poza WYSIWYG) :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
syrius
Chuck Norris
Posty: 572
Lokalizacja: Bastion

Post autor: syrius »

Hmm teraz muszę pokombinować, jak przerobić jelonki, by przeszły też, jako Silver Helmsy/Dragon princes... hmm czy ktoś wie, czy Fenrisan Wolfes są wystarczająco duże? ;)

Ech, tyle tego tałatajstwa do kupienia. Bardzo mi się podobają chłopaki z siekierkami. Odpowiednio ich sobie przerobię i mogę wystawiać naprzemiennie White Lions / Guardzi. :P

Jednak nie mogę się rozdrabniać, bo jeszcze nie skończyłem swojej obecnej armii. :?

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Najbardziej zadowoleni z nowych modeli są gracze HE ;)

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

nie tylko
Ci drwale to świetny materiał na konwersje shadów do DE 8)

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Laik pisze:a które booki pisał Matt Ward?
Demony 7 ed
Demony 8 ed
HE 8 ed
DE 8 ed
WE 8 ed

Główny RB 8 ed WFB
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Figurki piękne, juz wiem, że zostawie GW sporo kasy.

Co do zasad poczekam na book, nie ma co panikować, wszystkie ostatnie AB są dość dobrze napisane, agorzej niż jest obecnie napewno nie bedzie ;P

Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Post autor: Me_gusta »

Milutki pisze:Najpierw figurki:
Przede wszystkim rzuca mi się w oczy głupia tendencja dorabiania hełmów HE na co drugą jednostkę. Chorym na wodogłowie leśniakom mówię stanowcze nie !
Zauważ że Eternale niemają "wodogłowia" ich hełmy są wycięte z tyłu i pozostawiono przednia część kształtem przypomin grot włóczni którymi władają i podejrzewam że taki był zamysł artysty który je robił, nie zaź upodobnienie ich do HE

Generalnie modele są moim zdaniem naprawde wspaniałe. Trzeba przyznać że GW wykonało dobrą robotę wydając świetne nowe figurki i uniegrywalniając stare xD co oznacza że będzie trzeba wydać spoooro hajsu

PS. jedyne co mnie zastanawia to co im przyszło do głowy żeby na szczycie sztandaru EG dawać serce w cierniu..? Jakby troche inaczej pomalować to mógłby wyglądać jak chorągiew na Boże Ciało (no offence dla Katolików bo sam nim jestem ;) )

Zablokowany