NoWE (zbiór plot str. 113)

Wood Elves

Moderator: Gremlin

Zablokowany
Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Re: NoWE (zbiór plot str. 73)

Post autor: Azgaroth »

Widać, że armia będzie związana z lasem bardzo mocno ale z drugiej strony dano nam możliwości te lasy mieć :) Jeden darmowy las + las tworzony z przedmiotu (acorn of eternity) wygląda fajnie, ciekaw tylko na ile będzie to obcięte ograniczeniami :)

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Jeżeli te babeczki maja też warda to będą lepsze niż warlocy:) jestem trochę zawiedziony lucznikami. Te strzałki są fajne (jeszcze zależy od kosztu) ale brak kar za ruch i s4 na bliskim to jednak spore oslabienie. Obniżenie siły spiritom też wygląda biednie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Dastor pisze:Jeżeli te babeczki maja też warda to będą lepsze niż warlocy:)
magują, strzelają, biją - zgadza się - punktować będą mogły w każdej fazie :) ale myślę, że Warda im nie dadzą, a jak już to jakąś ubogą wersję w stylu na niemagiczne ataki itp.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
vfn
Mudżahedin
Posty: 309

Post autor: vfn »

Wiadomo coś konkretnie o GG, GR i wayach? te strzały są potwierdzone?

Figsy fajne ale bardziej przypominają HE. Dużo zależy od zasad bo na razie szykuje się mirror HE-DE-WE. Różnice pomiędzy tymi armiami się zacierają strasznie. IMO skoro maidenki HE strzelają jak strzelają to łucznicy WE powinni być lepsi a to napawa optymizmem :)

Te jelonki mają 4S i 4T? hmm wyglądają na anorektyczne 2S i 3T ale za to 10M. Jak one takie wysportowane to gdzie są te bretońskie rumaki bojowe :roll:

Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Post autor: Me_gusta »

Scimitar pisze:magują, strzelają, biją - zgadza się - punktować będą mogły w każdej fazie ale myślę, że Warda im nie dadzą, a jak już to jakąś ubogą wersję w stylu na niemagiczne ataki itp.
jak nie dadzą im warda to byle smieciowi łucznicy bedą ich sciągać w 2 tury i skończy się że zamiast magować i strzelać to będą stały za górką albo z tyłu armii ;) Przynajmniej te 5++ mam nadzieję ze dostaną

edit
Te jelonki mają 4S i 4T?
szkoda że te 4T nic nie dają :roll:

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Sister of the Thorn 26PPM

M 5
WS 4
BS 5
S 3
T 3
W 1
I 5
A 1
Ld 9
Handmaiden upgrade is BS6

Steed of Isha
M9
WS 3
BS 0
S 4
T 3
W 1
I 4
A 1
LD 5

Blackbriar javelin: 12" S,user AR piercing poison.

ASF riders
Fast CAV
Forest Stalker
Poisoned Attacks riders

Deepwood Coven:
Unit is lvl2. Knows LoL shield of Thorns and LoB Curse of Antaheir. +1 to cast per rank of 5. To a mad of +3. Nominate a single model as faster for LOS etc...if miscast D3 wounds no saves of any kind.
Ukradnięte z Asrai.org

BS5 na Javelinach wygląda nieźle
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Dużo sklejania i malowania zatem mnie czekam w najbliższym czasie na delegacjach...

Na zasady potwierdzone należy poczekać przynajmniej do środy ^.^, nie będzie źle ;)
xYz

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

http://www.games-workshop.com/resources ... 360/01.jpg

Wild rider w 360 stopniach

Wystarczy zmienić końcówkę linku na 01-36.jpg
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Czary dali im dość hymm dość dziwne. Szczególnie shield of thorns, ta jednostka nie ma racji bytu w CC. Myślałem, że dostaną regenke albo +2 do T z life'a i pocisk z HM. Nawet sygnaturkę z beasta.

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Na warseerze gdzieś się przetoczyło chyba o 23 i wardzie. Generalnie maja gorsze staty od lockow - bo nie ma 2 ataków z sila 4 i poisonem, nie ma doombolta i co najważniejsze czaru z -1s/-1t. Jedyna zaleta to special i jako takie strzelanie, bo shield of thorns jest mocno średni - multi combatow tj. elfów otoczonych kilkoma jednostkami wroga jakoś się nie spodziewam. Klątwa może być - sygnaturka WE z dark magic jesli będzie działała na czary nie tylko z dark (tj. na kazdy hex.).

Nikt nic od wild riderach nie pisze. Obawiam się, ze dostana frenzy i nie będzie różowo. Fajnie jakby mieli z bazy te 2 ataki, s4 i speara, z frenzy możne i by wypłacali durna ilość ataków, ale .....
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2014, o 09:56 przez wrogu, łącznie zmieniany 1 raz.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Obrazek

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Wildwood Rangers
2.05 melta bombs
Elf stats boosted WS

ASF
Forest Stalker
Imm to Psy

Guardians of Wildwood: a model in base with a fear or terror causing enemy gets +1A.
Jeśli to prawda to grubo :D
+1 A przeciwko Demonom, VC, monsterom, WOChowi :)

Edit: Kalesoner mnie ubiegł ;)
jednak prawda- mega zasada! :)
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

oraz TK i Ogrom
Obrazek

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Fajnie, w końcu coś z pierdolnięciem u nas.
No i 11 pkt za taki model to też IMHO dobra cena jest, szkoda tylko że od strzelania będą płynąć jak muchy :(
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Fajnie się będzie po nich strzelało :) Czymkolwiek.

http://s98.photobucket.com/user/Commiss ... 8.jpg.html

sa i sisterki!
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2014, o 10:00 przez wrogu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Niestety ten shield jest bardzo przeciętny. Nie można zakładać, że sie go kulnie ostatecznie w tym kombacie. Ten drugi czar to rozumiem dangerousy (jestem w pracy nie mam jak sprawdzić:( )? Już widać pewną bolaczke tej armii czyli niska siła. Pewnie dlatego dodali strzałki -3as.
Obrazek

Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Post autor: Me_gusta »

Powiem szczerze że spodziewałem się po chłopakach trochę wiekszego wygaru no ale jeśli będą w uczciwej cenie to nie ma problemu. W ogole wygląda na to że pojawią się u nas duże oddziały, pewnie nawet hordy co osobiście nie bardzo mi się podoba. No ale zobaczymy

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

118zł za 10 Eternali/Drwali
113zł za 5 Wildów/Sisterek
685zł za Box 3 treemanów i 36 dryad (na okładce stoją bez ranków więc chyba pozostaną skirmishem)

Czyli w innych sklepach dorwiemy taniej ? To cenowo wygląda to całkiem ładnie :)
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
vfn
Mudżahedin
Posty: 309

Post autor: vfn »

Me_gusta pisze:Powiem szczerze że spodziewałem się po chłopakach trochę wiekszego wygaru no ale jeśli będą w uczciwej cenie to nie ma problemu. W ogole wygląda na to że pojawią się u nas duże oddziały, pewnie nawet hordy co osobiście nie bardzo mi się podoba. No ale zobaczymy
Też uważam, że to lipa bo armia idzie w stronię HE tylko zielonego HE :) rangersi w porównaniu do WL słabi bo nigdzie nie dojdą.

Zablokowany