ETC 2012

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Re: ETC 2012

Post autor: Rince »

Muthare pisze:w Polsce najczesciej upycha sie kolegow zeby tez mogli zarobic:(
Bo w innych krajach ten fenomen nie wystepuje...
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Akurat w Szwajcarii raczej na pewno nie:)
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Śmieszna ta dyskusja. Co się teraz oburzacie, skoro wszystko było wiadomo wcześniej? W Gorzowie nie od dzisiaj są turnieje. Są świetnie przygotowane, ale drogie i nie wiadomo, na co kasa idzie.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

W tak hermetycznym srodowisku, nikt sie zbytnio do wytykania palcami nie garnie, dlatego bylo i jest przyzwolenie na takie zagrywki. Poza tym, jednak fajnie, jak ktos za nas odwala robote i przygotowuje DMP. Gorzej, jak zrobi sie miedzynarodowa chryja. To juz nie sa nasi battlowi "koledzy".
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

dz**ki koks i taiski box w cenie biletu

A byłeś na ETC trolu? Skoro nie, to nie mów że czegoś nie było. :mrgreen:
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

@Dębek

Szwajcarzy za wynajęcie sali dali 40k, ale znaleźli sponsora na 20k (mieli farta, że na górze w tym samym czasie był event dotyczący miniaturek) :) Obiad robili sami, bo ich znajomy gotuje w wojsku. Tereny robili sami (a mieli co robić, bo ich kraj to może 20 aktywnych graczy), bazę terenową można było kupić po ETC. Wyszli lekko na minus, ale byli bardzo zadowoleni ;)

Muthare
Mudżahedin
Posty: 294

Post autor: Muthare »

Robson pisze:
dz**ki koks i taiski box w cenie biletu

A byłeś na ETC trolu? Skoro nie, to nie mów że czegoś nie było. :mrgreen:

nie powiedzialem ze nie bylo ^.^

przypomné cos co pojawilo sie na TWF, w tamtym czasie szwajcarzy oberwali ze skoku wartosci franka ( problem udezyl kredytobiorcow we frankach u nas) przez co za ta sama ilosc euro dostali duzo mniej frankow w ktorych placili za wszystko.
Rince pisze:
Muthare pisze:w Polsce najczesciej upycha sie kolegow zeby tez mogli zarobic:(
Bo w innych krajach ten fenomen nie wystepuje...
W niemczech kosztorys bylby przedstawiony przed impreza, poza tym na zachodzie nawet jak sie kradnie to potem spoleczenstwo nie zazdrosci zlodziejom pomyslu!

W interesie wszystkich jest publikowanie rachunku kosztow z ETC, bo zaraz sie okaze ze ktos dostal za malo w lape i "zyczliwie" poinformuje skarbowke.

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Dębek pisze:A czy ETC community poprosiło o kwity szwajcarów? Jedyna różnica to "obiad" w cenie wejsciówki. Łycha makaronu z sosem+surówka czyli 5 jurków max (albo i nie). Suma sumarum przychód był zbliżony, a rok temu nikt awantury nie zrobił.
Dla tych co nie byli. Warunki do gry były dużo, dużo gorsze.
pozdr.
Klimatyzowana hala expo / podstawówka w Gorzowie lub namiot pod ta podstawówką
obiad w cenie / obiad do kupienia
jebitny szwajcarski krzyż / polska ciastolina
koleje szwarcarskie / pkp + najbliższe lotnisko w berlinie
Montreux / Gorzów
Szwajcaria / Polska

Z jak wielką miłością do naszych gorzowskich kolegów by na to nie spojrzeć to te różnice po prostu są....
Koledzy z zagranicy idiotami nie są i te różnice zauważyli.

Zazwyczaj jest tak, że jak jesteśmy z danej usługi zadowoleni to nie pytamy o szczegóły. Kiedy jednak coś nam się w kalkulacji nie zgadza chcemy poznać szczegóły... nic w tym dziwnego



Mimo całej sympatii to orgów, mimo ich włożonego trudu, za jaki im już dziękowałem nie raz,
ja się po prostu kolegom z zagranicy nie dziwię....
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Muthare
Mudżahedin
Posty: 294

Post autor: Muthare »

8 tysiecy czego, euro czy pln, bo ze to 8 tys. zloty to sie nie dziwié. jezeli nawet cena szkoly to 15 tys. pln to jest to jedynie 15% budzetu, prawda?

Nie mam zdania na temat DMP.

Hate'a nie bedzie jak sie pojawia rachunki, z NIP i REGON uslugodawcow.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

lohost pisze: Oczywiscie po poscie Laika, smiem miec przypuszczenie ze tez nalezysz do grona osob "zrobmy dmp w Kozlowie", .
Odknaj się kolego uprzejmie od Kozłowa, bo to już się nudne robi. Wiedziałem, ze ktoś w końcu wyskoczy, i czemu nie jestem zdziwiony co do tego kto to. :D

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Lidder pisze:@Dębek

Szwajcarzy za wynajęcie sali dali 40k, ale znaleźli sponsora na 20k (mieli farta, że na górze w tym samym czasie był event dotyczący miniaturek) :) Obiad robili sami, bo ich znajomy gotuje w wojsku. Tereny robili sami (a mieli co robić, bo ich kraj to może 20 aktywnych graczy), bazę terenową można było kupić po ETC. Wyszli lekko na minus, ale byli bardzo zadowoleni ;)
minus 12k euro, wcale nie byli tacy zadowoleni ;)
Muthare pisze: Hate'a nie bedzie jak sie pojawia rachunki, z NIP i REGON uslugodawcow.
Na dzikim zachodzie interesy załatwia się inaczej ;)

pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Oczywiscie po poscie Laika, smiem miec przypuszczenie ze tez nalezysz do grona osob "zrobmy dmp w Kozlowie", natomiast oczywiscie zarzekniesz sie ze jestes skads na polnoc od Poznania?
Poznań na nas nie głosował. Więc nie trafiłeś.

Natomiast wyszło na jaw, że kupiliśmy sobie ETC chairmanów i Asgera, żeby narobili wiochy mnaszym byłym konkurentom :oops:
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

niezawodny jak zawsze...
Wiesz co, idź do tego kina na film i nie wracaj - wtedy wreszcie ukradkiem przeniesiemy Ci Olsztyn pod Gliwice i skończy się lokalne miszczowanie. Może wtedy nauczysz się koegzystencji z ludźmi...

Busz, Szmaja - powiecie coś tu?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Muthare
Mudżahedin
Posty: 294

Post autor: Muthare »

lohost pisze:Ciesze sie ze mamy to juz za soba i mozna odczuc ulge, skoro juz z tym wyskoczylem.
Muthare, zadziw mnie, przyznaj sie kto tam siedzi bo az mnie w dolku sciska z ciekawosci a mam kilka pomyslow :)
Ale mnie nikt nie zna, nie chdze na turnieje bo w soboty gram w rpegi.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

wtedy wreszcie ukradkiem przeniesiemy Ci Olsztyn pod Gliwice i skończy się lokalne miszczowanie.
To już się stało :twisted:

http://www.olsztyn-jurajski.pl/
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

gdzie tu jest Like button...?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Lohost, nam to generalnie jebie na co idzie i ile kasy.
Ale zapominasz o tym, jak to widzą w innych krajach i od czego ten temat się w ogóle zaczął.

A o tym, że to trochę słabo wygląda zaczęli pisać Warszawiacy, a nie Ślązacy (tylko nie przypominaj już o tym, że Warszawa to najdalej na północ wysunięty powiat Śląska, bo się obrażą)
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

wszędzie spiski...
nie wiem co znaczy "opciach", więc nie mogę się ustosunkować - kurde, znalazłeś metodę na mnie!

A od teraz wszyscy podpisujemy się pełnym imieniem i nazwiskiem, bo lowhost tak chce (żeby nie byc odgłosami z dupy)

Jak M. chce być anonimowy - jego sprawa! Kluczowe jest raczej to, że trochę racji może mieć niestety. Dlatego też uważam, że Orga Team powinien choć jakieś podsumowanie zrobić

Łukasz Mirytiuk
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

odchodząc chwilowo od tematu, bardzo mnie cieszy Lohost, ze jesteś największym ekspertem finansistą BP, nie wiedziałem o tym, ale skoro z taką pewnością niszczysz wiarygodność powyższych wyliczeń to najwyraźniej tak jest:D

A już wracając do meritum, tak jak Jankiel napisał... zajmij się tematem, na który rozmawiamy, a nie próbą odkrycia tajemnic skrywających się pod mrocznie brzmiącym nickiem Muthare <mroczny_smiech>

edit:

sorry, zapomniałem, podpis

Marcin Bargieł
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Ależ mi się ten temat podoba. :D
Obrazek

ODPOWIEDZ