Rozpiski

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Re: Rozpiski

Post autor: sYsek »

ja do demonow na 2x blodzie, 1 furie 1 horrory 1 flamery 1 fiend, blodek, bsb i tzeentchowiec z deathem dodaje maga z fire puppetem i 3 okiem, kloc warriorow z flamingami i kloc marudow. i hellcannona ;) sadze ze maly woch to mag + napierdalanie. zloz 2 klocki warriorow kosztem hellcannona. mag 180 okolo, zostaje po 400 na klocek, calkiem syto.
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

Co będzie lepsze:
Demony (2x 30 bladych z herlakami, jakieś horrory z bzykiem z lightem, 2x6 flamerów i 2x5 furii) wesprzeć magiem (puppet, oko), helenką i klocem warriorów i psami/fastem
czy
VC (2x ghule 2x baty, duży wampir klepacz, mały wampir klepacz wight z drakenhoffem w bladych), a w chaossie mag, warriorzy i odział rycerzy
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
RobiChaos666
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 101
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: RobiChaos666 »

Moim zdaniem pierwsza opcja jest bardziej grywalna i przyniesie więcej frajdy nią granie,Co brać i w jakich ilościach do rozpiski typu 2400pkt bez euro?.

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

2 hellcannony ;) a dalej jak wolisz czy na duzym klepaczu czy na duzym magu. chosenii tez dobrze widziani, warriorzy i maruderzy w corach. ostatnio preferuje grac duzy mag heaven, maly dyskowiec i bsb. reszta sie jakos miesci :P ew jeszcze maly mag zamiast dyskowca, przy 2 helenach daje rade grac z kontry.
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Shadar - jak bierzesz demony to wymien jedne blodki na demonetki z herlakiem, syrena i siren standarem, dodatkowe ataki ci sie przydadza. Pomyslalbym wtedy tez czy na teczawym herlaku nie wziac shadow zamiast lighta ;)
Jesli vc to maly wampir (troche kamikadze) z calym lorem shadow i ghule na brzytwie przechodza jak przez maslo. Nie wiem czy lord klepacz to do konca dobry pomysl. W chaosie wtedy obowiazkowo puppet zeby lord wampir ci nie wybuchl przez przypadek ;)

Robi - tu nie ma duzej filozofii: dyskowiec klepacz, cory, bsb, 2x maly mag, okolo 22 choosenow, 2x shrine, helena i jakies smieci to taki standard. Mozesz sprobowac grac na kawie zamiast choosenow ale jest troche trudniej zlapac warda. 2x heleny chyba nie wcisniesz na te pkt razem ze shrinami ;)
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
RobiChaos666
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 101
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: RobiChaos666 »

Nie umiem skonwertować odpowiednio rozpy,wiem co brać ale niekoniecznie wiem w jakich ilościach.Co macie na myśli mówiąc o "klepaczu na dysku"

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Na przykład coś takiego:

Chaos Lord of Tzeentch [350]:
Mark of Tzeentch, Shield, Crown of Command, Sword of Might, Talisman of Preservation, Disc of Tzeentch
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
RobiChaos666
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 101
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: RobiChaos666 »

Dziękuje za odpowiedż przyda się gienek do rozpy :D Rozumiem ten lord jest do zdejmowania maszyn,flankowania.Zdaniem mojego kolegi Demon jest lepszy do tego typu akcji co otym myślicie?

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

ten pan wpadajac od boku w cokolwiek albo to lamie od razu albo stoi do usranej smierci, co z wardem na 3+ nie jest oczywiste... do ogarniania maszyn bym go nie uzywal, ma wazniejsze cele, do tego maszyn to on sie boi, jeden usrany ward i do piachu, dlatego do combatu mozna go od boku wpychac... co w polaczeniu z szarza z przodu klocka, daje Ci duzo... o dziwo potrafi tez lamac pokowca ^^

Jeśli chcesz grać jakieś powergamerskie rozpy, to słuchaj Akadery ;) 2x shrine (mozesz tutaj nie dac marku i oszczedzic pkt), 1x hellcannon, pierdyliard ~20 chosenow, cory, najlepiej warriorzy z flamingami ~20, albo fasty, albo maruderzy, psy mile widziane. do tego bohaterowie. albo duzy mag albo lord klepacz, bsb (wole z buta), maly mag. i masz 2400...
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
RobiChaos666
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 101
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: RobiChaos666 »

W rozpie
1xHelcanon
2xOłtarze
Dużo Warriorów(2 klocki po 20 Khorn i Tzeentch,Ogniste ataki i ward na 5+ przed pociskami)
20 Wybrańców(Tzeentch,wypakowani w 100%)
Klepacz na dysku
2x Mały mag
Pieski
Marudy

Tak ma wyglądac waszym zdaniem Power rozpa,teraz tylko zrobić i wypróbować.

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Zapomniales o bsb a to podstawa zeby siedzial w choosenach i jakby nie zdali stubborna ;)
Nie zapomnij o przesowaczce blessow. Zamiast 2x warriorzy lepiej na 2400 cory zapycha 20 warriorow i 30 kilku maruderow z gw. Powinienes miec dzieki temu idealnie cory zapchane ;)
Co do klepacza to sugerowalbym zamiast slomki biting blade i dragonhelm. Mozesz z giftow pomyslec nad zionieciem albo krzykiem.
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Chodzi o przesuwaczkę ( lepiej zedytujcie posty zanim mod się przyczepi ), czy przedmiot "favour of the gods" do modyfikowania rzutu na tabelkę błogosławieństw.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Wyleciala mi z glowy nazwa favorki, zreszta napisalem, ze chodzi o modyfikowanie blessow ;) Puppet swoja droga tez jest niezbedny ;)
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Prawda, puppet jest super :mrgreen: . Pamiętam jak jakieś 2-3 miesiące temu inny chaosiaż grając z krasnoludami użył puppeta tak, ze nie tylko nic nie stracił rzucając bramę z IF-ki na kowadło ( które spadło ), ale jeszcze zabił extra 5 krasnali z klocka z którym walczył jego dyskowiec ( efekt chyba 7, wszyscy w styku, ale nie sam mag dostają hita ) :mrgreen: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Gralem kiedys z demonami domowke. Koles rzuca herlakiem teczy z shadowem miasme na moja zwardowana kawe ktora wbila sie w demonetki i ma juz kosci tylko na brzytwe. Na miasmie ifka, przesowamy efekt, traci 2lvl i nie ma juz takiego czarowania :D
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
RobiChaos666
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 101
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: RobiChaos666 »

Mam dylemat do jakiego oddzialu przydzielić 2x Małego maga?(Dalej mówie tu o rozpie na 2400pkt którą robie)

Awatar użytkownika
Fumijako
Falubaz
Posty: 1171
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Fumijako »

1 do wojowników tęczy i drugi do wybrańców.

Awatar użytkownika
Rogal700
Chuck Norris
Posty: 429
Lokalizacja: Bieruń

Post autor: Rogal700 »

Ja tam nie lubie dawać magów do klocków walczących, dlatego ostanio zaczołem ich wystwiać w małym klocku maruderów (10).
WoCH W.19/R.9/P.7
Razem:35

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Macki:

10 breakpointów:

Sorcerer Lord of Tzeentch @ 430.0 Pts
General; Magic Level 4;
Biting Blade
Charmed Shield
Talisman of Preservation
Favour of the Gods
Infernal Puppet
Third Eye of Tzeentch
Disc of Tzeentch

Exalted Hero of Tzeentch @ 216.0 Pts
Shield; Battle Standard;
Book of Secrets
Power Familiar
Barded Chaos Steed

20 Chaos Warriors of Tzeentch @ 375.0 Pts
Shield; FCG
Gleaming Pendant

5 Marauder Horsemen @ 82.0 Pts
Light Armour; Standard

5 Marauder Horsemen @ 82.0 Pts
Light Armour; Standard

6 Chaos Knights of Tzeentch @ 290.0 Pts
Standard; Musician

Chaos Warshrine @ 130.0 Pts

Chaos Warshrine @ 130.0 Pts

Hellcannon @ 205.0 Pts

5 Chaos Warhounds @ 30.0 Pts

5 Chaos Warhounds @ 30.0 Pts

plus:

Daemonsmith Sorcerer @ 125.0 Pts
General; Lore of Death; Magic Level 1;
Blackshard Armour
Enchanted Shield
Dispel Scroll

19 Chaos Dwarf Inferal Guard @ 352.0 Pts
Hailshot Blunderbuss; Standard

20 Hobgoblin Cutthroats @ 108.0 Pts
Bow; Throwing Knives; Light Armour; Standard

Deathshrieker Rocket Launcher @ 100.0 Pts

Deathshrieker Rocket Launcher @ 100.0 Pts

Dreadquake Mortar @ 215.0 Pts
Slave Ogre @ [0.0] Pts
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
RobiChaos666
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 101
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: RobiChaos666 »

Spoko rozpa na 2k wypróbuję ją :)

Ostatni raz poprawiam Twoją pisownię. Każdy następny post z błędami trafia do kosza. Jeśli dalej nie dostosujesz się do zasad tego podforum to poproszę admina o bana.

ODPOWIEDZ