ETC 2012

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
katerek
Masakrator
Posty: 2980
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Re: ETC 2012

Post autor: katerek »

Ten temat zrobił się jak zwykle z dupy...nawet popcorn już brzydnie
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Muthare pisze:Jednoczesnie kultura internetowa jest niewysoka, bo kiedy ktos nie wie co ma odpowiedziec a chce szczeknac ostatni to dopieprza sie do kresek i kropek, A co!
Objawem jak to ująłeś "niewysokiej" kultury internetowej jest tez brak szacunku do rozmówców poprzez ordynarne kaleczenie mowy ojczystej. Ciężko zwrócić uwagę, że jak przeglądarka podkreśla coś na czerwono to jest coś nie tak?

Ps. Popcorn nigdy nie brzydnie ;)
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Laik pisze:Robson - ktoś się dobrał do Twojego konta? #-o ...wg tego rozumowania to kim jest Andrzej...
Znanym wałkarzem trójcy muzyk-sztandarowy-czempion. 8)
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Muthare
Mudżahedin
Posty: 294

Post autor: Muthare »

Akadera pisze:
Muthare pisze:Jednoczesnie kultura internetowa jest niewysoka, bo kiedy ktos nie wie co ma odpowiedziec a chce szczeknac ostatni to dopieprza sie do kresek i kropek, A co!
Objawem jak to ująłeś "niewysokiej" kultury internetowej jest tez brak szacunku do rozmówców poprzez ordynarne kaleczenie mowy ojczystej. Ciężko zwrócić uwagę, że jak przeglądarka podkreśla coś na czerwono to jest coś nie tak?

Ps. Popcorn nigdy nie brzydnie ;)
Moja nic nie podkresla, i mowie serio.

Awatar użytkownika
Bean_
Wałkarz
Posty: 76
Lokalizacja: Kraków/Rzeszów

Post autor: Bean_ »

Pisz w wordzie i wklejaj. ;)
"Popatrz, leci ptaszek
Może on w swej wolności,
poznał istotę miłości
Popatrz dalej, obsrał daszek
Widać gdy go coś dręczy,
to się chłopak z tym nie męczy"

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Byłem na DMP i kilka dni potem na ESC więc chyba wiem o czym piszę.
Ani jedna z zagranicznych osób które widziałem i z którymi rozmawiałem nawet półsłówkiem nie napomknęła o jakimkolwiek minusie miejscówki/orgów/ogółu... a sporo rozmawiałem bo była okazja po temu. Mi się podobało.
W sumie Pani Stenia miałaby co nieco do powiedzenia o sposobach spędzania wolnego czasu [ zajętego również ;) ] i humorach zagranicznych graczy, skądinąd wiem że bawili się wyśmienicie. Nie jesteśmy jakimś murzyńskim krajem gdzie za 35 ojro dostaniesz wejściówkę, dowóz z dworca/lotniska/hotelu, żarcie, przewodnika i jeszcze pocałunek w dupę za to iż pozwoliłeś Makumbie zarobić 0,5 ojrosa... Mamy taniej niż oni co spokojnie w sklepach zauważyli... ale nie wszystko aż tyle taniej i nie zawsze.
Na ETC samym nie byłem i nie wiem co od czwartku się zmieniło do niedzieli, ale chyba niewiele więc to czysta demagogia i polityka. Może bezpodstawnie użyję porównania jednak żądanie przejrzystości i transparentności to jak żądanie prawdy przez pewnych polityków przed cmentarzami podczas ekshumacji i "przepychaniu się" z pilnującymi terenu policjantami w imię prawa, transparentności i przejrzystości... Cel jest jeden i wcale nie ten "deklarowany społecznie".
Naprawdę z wielką chęcią poznałbym osobę chowającą się za monitorem pod wiadomym nickiem. Bardzo jestem ciekawy Twoich pobudek i celu tej szopki.


Ps. Brak Polskich liter...? Włącz "Polish(Programers)" w windzie i już magicznym sposobem są... A jeśli piszesz z komy... cóż, zostaje zakupić słownik. Sam orłem nie jestem, jednak z pokorą wytknięcia przyjmuję i next time większą uwagę przywiązuję co, jak i do kogo piszę.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Muthare
Mudżahedin
Posty: 294

Post autor: Muthare »

Mam polska tylko e to é.

Problem polega wlasnie na ludziach jak Asger ktory swoje prywatne fochy rozglasza po forach wykozystujac to ze po turnieju bylo sporo powtarzajacych sie negatywow. Inne pieklo sie rozpeta jak sie okaze ze na wynajem sali poszlo 35 tys zl....

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Laik pisze:Robson - ktoś się dobrał do Twojego konta? #-o ...wg tego rozumowania to kim jest Andrzej...
Obrazek


Skończcie to już - każdy na pewno ma już swoje wnioski i głupawa dyskusja nic nie wnosi...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Dobra, koniec zabawy. Ta rozmowa prowadzi donikad. Nastepne posty na temat finansowania ETC kasuje bez dalszych ostrzezen.
Jesli ktos ma ochote, moze napisac o tym jak bawil sie na ESC/ETC, jaki to z Serbow jest zajebisty narod, czy cos takiego, ale innego rodzaju wiadomosci beda USUWANE. A jesli temat dalej sie bedzie idiotycznie rozwijal, to go zamkne.

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

No nie gadaj że nie było oceny malowania na ETC to skandal ! jestem oburzony <tupie nogą>

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Solo pisze:No nie gadaj że nie było oceny malowania na ETC to skandal ! jestem oburzony <tupie nogą>
no nie było. Ale i tak Serbowie to zajebisty naród :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

No to ja się wypowiem i chyba tego Barbara nie skasujesz. Buszman lepiej się pospiesz z tymi postami na TWF bo trzeba poprawić PR i przedstawić jakąś dobrą propozycję na przyszły rok aby przebić to:
1. http://warhammer.org.uk/phpBB/viewtopic ... 3&t=106018
2. http://warhammer.org.uk/phpBB/viewtopic ... 3&t=106187
3. http://warhammer.org.uk/phpBB/viewtopic ... 3&t=102451

IMO propozycja Serbów jest bardzo fajna :) Sam chętnie bym się przejechał...


PS. Muthare to Śmiechu ;p
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Patrząc na oferty to Serbska jest najsolidniejsza póki co. Chcą robić wszystko i mają możliwości reszta chce rozbijać systemy.


Ale ogólnie to TWF jest bardzo wesołym forum gdzie idzie poczytać i się uśmiać :]. Gracze FoW bardzo zachwalają swoją część eventu i są zadowoleni ale nieee chtiofonce musi ich utwierdzić, że ETC było chujowe i nie ważne co oni myślą było do dupy :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Myślę, że całość rozbiła się o to, że gracze FoW dostali po obiedzie ;p Warhammerowcy to głodne grubaski co jak nie dostaną papu to już spory minus ;-)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Muthare
Mudżahedin
Posty: 294

Post autor: Muthare »

Ale czy FoW nie organizowali sobie sami dobrej imprezy za wlasny szmal?

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

dokladnie tak. Tylko przypadkiem bylo to w tym samym miejscu i czasie co reszta etc.

Przypadkowo tez glownym orgiem tej czesci imprezy byl busz.

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Karli pisze:No to ja się wypowiem i chyba tego Barbara nie skasujesz. Buszman lepiej się pospiesz z tymi postami na TWF bo trzeba poprawić PR i przedstawić jakąś dobrą propozycję na przyszły rok aby przebić to:
1. http://warhammer.org.uk/phpBB/viewtopic ... 3&t=106018
2. http://warhammer.org.uk/phpBB/viewtopic ... 3&t=106187
3. http://warhammer.org.uk/phpBB/viewtopic ... 3&t=102451

IMO propozycja Serbów jest bardzo fajna :) Sam chętnie bym się przejechał...


PS. Muthare to Śmiechu ;p

A po co to przebijać??? 2 razy euro w tym samym kraju to słaba opcja i mało kto na to zagłosuje. Do tego mamy opinie już wyrobiona na kilka najbliższych eventów, więc nie ma w ogóle co się paprać w próbę przebijania.

Zresztą jak ktoś będzie chciał pojechać sobie za granicę, to i tak pojedzie. Koszty nie będą o wiele większe.
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Muthare
Mudżahedin
Posty: 294

Post autor: Muthare »

Shino pisze:dokladnie tak. Tylko przypadkiem bylo to w tym samym miejscu i czasie co reszta etc.

Przypadkowo tez glownym orgiem tej czesci imprezy byl busz.
Zamli pisze:similair to Vladdi - I was the sole organiser for FoW event with my own group - it was supposed to be side event for future evaluation and as such was organised;
we did cooperate with The Horned Rats and got all that was required and agreed upon - food, water, air-conditioning, booklets, aula toplay in - the cooperation was flawless and I could do it anytime with them in the future

as for the result - speaks for itself - just read the forum and check whatever comment you want to

as for money... along with 3 friends we invested about 12k EUR to make it happen (tables, prizes etc) so have some modesty and don't address this to us (FoW) or you will look a bit odd :8)
and we are not interested in any re-fund - this is simply hobby that we love and want others to have fun and good time; these are realities in putting up with FoW tournament organisation where each single table is a diorama you play on; and this is also a word for any future potential FoW Host organiser - what he should be aware of

cheers

zamli

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3357
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Karli pisze: PS. Muthare to Śmiechu ;p

Te te te.
Ja nie sram na swoje podwórko, ale próba bardzo ciekawa :D

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Muthare pisze:
Shino pisze:dokladnie tak. Tylko przypadkiem bylo to w tym samym miejscu i czasie co reszta etc.

Przypadkowo tez glownym orgiem tej czesci imprezy byl busz.
Zamli pisze:similair to Vladdi - I was the sole organiser for FoW event with my own group - it was supposed to be side event for future evaluation and as such was organised;
we did cooperate with The Horned Rats and got all that was required and agreed upon - food, water, air-conditioning, booklets, aula toplay in - the cooperation was flawless and I could do it anytime with them in the future

as for the result - speaks for itself - just read the forum and check whatever comment you want to

as for money... along with 3 friends we invested about 12k EUR to make it happen (tables, prizes etc) so have some modesty and don't address this to us (FoW) or you will look a bit odd :8)
and we are not interested in any re-fund - this is simply hobby that we love and want others to have fun and good time; these are realities in putting up with FoW tournament organisation where each single table is a diorama you play on; and this is also a word for any future potential FoW Host organiser - what he should be aware of

cheers

zamli
we did cooperate with The Horned Rats and got all that was required and agreed upon - food, water, air-conditioning, booklets, aula toplay in - the cooperation was flawless and I could do it anytime with them in the future

czy czytales moze co cytujesz?

ODPOWIEDZ