Co zmieni się w 9 edycji? (Podsumowanie link w 1 poscie)

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
Laiq
Wałkarz
Posty: 63
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Co zmieni się w 9 edycji?

Post autor: Laiq »

In_the_sea_of_blood pisze: Ale na jakim backgroudzie podeprzesz bitwe dwóch armii kurd... yyy, krasnoludzkich?? Albo krasnoludy vs imperium, czy vs lizaki z którymi chyba nigdy nie mieli kosy?? Co o tym mówi fluff??
Akurat z krasiami to jest łatwo, wystarczy i tu kluczowe słowo "URAZA".
Krasiowa Wielka księga Uraz zawiera tysiące różnych pretekstów do walki :wink:

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

Ale to nie mi to tłumacz ;).
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Lechu i Grimgor. Co do fluffu i backgroundu to powiedzcie mi na jakim opieracie bitwy turniejowe?? Chodzi mi o takie bratobójcze.
Oczywiście nie mam na myśli zielonoskórych, czy skavenów, których klany rewalizują ze sobą, czy nawet bretke ogarniętą wojną domową. Ale na jakim backgroudzie podeprzesz bitwe dwóch armii kurd... yyy, krasnoludzkich?? Albo krasnoludy vs imperium, czy vs lizaki z którymi chyba nigdy nie mieli kosy?? Co o tym mówi fluff??
Może inaczej: jeżeli slayerzy, którzy są bardzo charakterystyczni dla dwarfickiego fluffu są niegrywalni, to nie ma ich na stołach. A to tylko jeden przykład z całej masy.

Zobaczymy co zrobi GW. Ze strachem, ale też z nadzieją wypatruję info o nowej edycji :)

Awatar użytkownika
King Thorgrim
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 101
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: King Thorgrim »

Ja mimo wszystko jestem dobrej myśli. Gdyby GW przeczytało to forum i zobaczyło ile jest spekulacji i oczekiwań tego co nadejdzie w 9ed. to by się załamali i zamknęli działalność. BĘDZIE DOBRZE PANOWIE ;-)

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2332
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Lechu pisze: Może inaczej: jeżeli slayerzy, którzy są bardzo charakterystyczni dla dwarfickiego fluffu są niegrywalni, to nie ma ich na stołach. A to tylko jeden przykład z całej masy.
Skąd takie głupoty wziąłeś? Są jak najbardziej grywalni.
Obrazek

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

King Thorgrim pisze:Ja mimo wszystko jestem dobrej myśli. Gdyby GW przeczytało to forum i zobaczyło ile jest spekulacji i oczekiwań tego co nadejdzie w 9ed. to by się załamali i zamknęli działalność. BĘDZIE DOBRZE PANOWIE ;-)
To samo wszystkim powtarzam :)

Awatar użytkownika
Silvestro
Falubaz
Posty: 1023
Lokalizacja: Rawicz/ Twierdza Wrocław

Post autor: Silvestro »

Slayer Zabójców pisze:
Lechu pisze: Może inaczej: jeżeli slayerzy, którzy są bardzo charakterystyczni dla dwarfickiego fluffu są niegrywalni, to nie ma ich na stołach. A to tylko jeden przykład z całej masy.
Skąd takie głupoty wziąłeś? Są jak najbardziej grywalni.
Od kiedy dostali Deathblow. Choć moim zdaniem powinni mieć jakiegoś Warda jak Savage albo chociaż KB
Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2332
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Silvestro pisze:
Slayer Zabójców pisze:
Lechu pisze: Może inaczej: jeżeli slayerzy, którzy są bardzo charakterystyczni dla dwarfickiego fluffu są niegrywalni, to nie ma ich na stołach. A to tylko jeden przykład z całej masy.
Skąd takie głupoty wziąłeś? Są jak najbardziej grywalni.
Od kiedy dostali Deathblow. Choć moim zdaniem powinni mieć jakiegoś Warda jak Savage albo chociaż KB
Dokładnie, deathblow działa też na psychę przeciwnika, elfiki już nie są takie skore do wbijania się w horde piechoty z deathblowem, do tego unbreakable :) Ward nie pasuje do Slayerów, niby mogliby mieć ochronę przeciw strzelaniu, ale efekt ten zawsze uzyskuję dzięki Bsbkowi z Master Rune of Grungni ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2683
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Slayer Zabójców pisze: Ward nie pasuje do Slayerów, niby mogliby mieć ochronę przeciw strzelaniu, ale efekt ten zawsze uzyskuję dzięki Bsbkowi z Master Rune of Grungni ;)
Zasadę dającą im warda mogliby uzasadnić tym, że slayerzy mają pecha i nie mogą znaleźć upragnionej śmierci :lol2:
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Każdy Gotrek to slayer, ale nie każdy slayer to Gotrek. Mogliby dostać coś w stylu Feel no Pain z 40stki, uzasadniając tym, że są sukinsyńsko wytrzymali (vide dwarf z trailera Age of Reckoning - trzymetrowy ork przywala mu wielkim kawałem drewna i stali a ten tylko spluwa krwią i skacze do ataku).

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 403

Post autor: Kolas111 »

Grimgor jak Thanquol ?

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Patrząc na rozpy dwarfów z etc 2014 tylko w jednej znalazłem slayerów. Ale to fakt ze nie śledzę na bieżąco wszystkich zmian.

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

I mam dylemat zbierać armie czy olać to w cholere :( ?

Problem bo jak mają pozbyć sie ras i pozbyć sie wielu jednostek to ta gra może być żałosna bo to co się kolekcjonowało będzie do wyrzucenia wręcz :(
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Kolas111 pisze:Grimgor jak Thanquol ?
looknij na temat ET, jesteśmy w połowie, zaraz powinienem skończyć bo idzie szybko :D

Awatar użytkownika
King Thorgrim
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 101
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: King Thorgrim »

Słyszałem, że w 9ed. mają być użytkowe budynki, a w pierwszym zestawie Siły Chaosu kontra siły światła i że przekonamy się za około miesiąc.

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 403

Post autor: Kolas111 »

Proponuję przeczytać ostatnie strony tematu End Times. Świat się rozpadł a chaos zwyciężył. Koniec starego świata. Zobaczymy co GW wykmini.

Awatar użytkownika
efferus lupus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141

Post autor: efferus lupus »

To znaczy, że jakieś armie zostaną wycofane ?

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

nie

Awatar użytkownika
Vesemirus
Mudżahedin
Posty: 278

Post autor: Vesemirus »

Ale mogą nie być wspierane...
Nagash is coming...

Awatar użytkownika
efferus lupus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141

Post autor: efferus lupus »

Tzn ? Bedą słabsze niż teraz ?

Zablokowany