Pytania początkujących i niepewnych

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Re: Pytania początkujących i niepewnych

Post autor: Tullaris »

Kosa pisze:z punktu widzenia gracza HE to rydwany mrocznych są bardzo mordercze. Szarżując łamią sporo, mało liczebnych oddziałów HE, zaś cięzko to ustrzelić, bolce mają dużo inne cele niż te rydwany, z resztą multiplem niezby się opłaca w to strzelać, przebija na 5+, a dziadostwo ma jeszcze sava na 5+, a singiel jest losowy.
He he :twisted: , za to bardzo miło rozwała się rydwany HE przy pomocy kuszników :wink:
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Michaelius
Mudżahedin
Posty: 252

Post autor: Michaelius »

Mam pytanie czy byly jakies plotki o boxie plastikowych dark riderow albo harpii ?

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

rydwany HE to byle czym na odległosć ukatrupisz #-o
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Michaelius pisze:Mam pytanie czy byly jakies plotki o boxie plastikowych dark riderow albo harpii ?
ni widu, ni słychu.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Yudokuno pisze:
Michaelius pisze:Mam pytanie czy byly jakies plotki o boxie plastikowych dark riderow albo harpii ?
ni widu, ni słychu.
jakieś tam ploty są: DR mają ponoć wyjść razem z nową kampanią w 2010, a harpie mogą wyjść również do Bestii.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

...a synoptycy na najbliższy tydzień zapowiadają zawieje i zamiecie? :mrgreen:
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Michaelius
Mudżahedin
Posty: 252

Post autor: Michaelius »

Czyli odwolujac sie do klasykow
Na północy bez zmian :D

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

hotek działa gdy czarodziej znajduję się 12 cali ,czy gdy czarodziej i/lub efekt czaru znajduje się 12 calach?
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

Działa gdy czarodziej lub efekt czaru jest w 12" od posiadacza RoH :)

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

wracając do tych dark riderów to są oni po części plastikowi :P
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Tularian pisze:hotek działa gdy czarodziej znajduję się 12 cali ,czy gdy czarodziej i/lub efekt czaru znajduje się 12 calach?
Masz ponad 700 postów i tego nie wiesz? :P :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

tzn. zawsze tak grałem ,ale kumpel pokazał mi w podręczniku polskim ,że jest napisane gdy czarodziej znajduje się w promieniu 12 cali i nie ma wzmianki o efekcie czaru.
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

polski podręcznik sucks.
12 od efektu i rzucającego

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

historia jest napisana zajebiście, ale takie błędy to skandal
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Remx
Chuck Norris
Posty: 506
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Remx »

Skandalem jest to że aby zakupić
3 unity Harpi po 5 modeli oraz
3 unity Dark Riders po 5 modeli trzeba wydać łącznie.... 825zł :) gdybyś chciał zakupić nowe ze sklepu heh :/

Smok czy Hydra to jeszcze zrozumiem że to duże modele oraz Hero/Rare ale takie Harpie które nawet do core nie należą trzeba poświęcić 390zł na 16szt. :/

Wyczekuje Harpii i DR z plastiku :) WE mają swoich Glade dla czego my jeszcze nie mamy heh :/

Wiecie może kiedy ta kampania 2010 ruszy ? bo nie wiem czy zakupić GladeRiders i zrobić z nich DR oraz czy zakupić Demonetki i przerobić na Harpie :/
Daemons, X-Wing & Black Tea

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

znając GW kampania 2010 ruszy w 2012 :lol:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Na Euro zdążą ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Po mojemu GW nigdy nie wyda harpii/DR w plastiku, za dużo kasy na tym tłuką.
Prędzej spodziewałbym się nowszych (i droższych) wzorów tych modeli...

A znając polskie postępy w sprawie Euro, to my się możemy spodziewać Euro 2012 w 2020 :)

Awatar użytkownika
Remx
Chuck Norris
Posty: 506
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Remx »

Witam

Cały czas grałem na takim ustawieniu Hydra + 2 Bolce

Czy ktoś grywa na 3-4 Bolcach ?

Pytam też z racji że mam 3 bolce i może jednego sprzedam jak jest zbędny :)
Daemons, X-Wing & Black Tea

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

4 bolce mają swój urok - generalnie to zależy od rozpy aczkolwiek nie bez powodów wersja hydrant+boltery jest popularniejsza

miłego,
Ż.

Zablokowany