Poczatkujacy

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Kris, chyba zle cos przeczytałes :)
tam jest napisane "ofensywna"

nie wiem czy to co doradze to 1000pkt bedzie, ale poczatek ofensywnej armii z tego bedzie dobry. od razu pisze ze jak nie chcesz wydawac mnostwa kasy to przejrzyj allegro.. ostatnio cos strasznie duzo figsow tam jest.. no i ciekawe okazje sie zdarzaja :)

@ niezbedne:
Army Book :)

@ bohaterowie:
mag - konny lub pieszy (lepiej pieszy :) ) - do trzymania skrolli
heros na koniu - najlepiej w formie BSB (mozna przerobic jakiegos herosa na sztandarowego armii)
albo heros na orle (warhawku)
@ cory:
10 luczników - najlepszy wybór (od razu mozesz kupowac 16 albo 20 - bo na 2k bedziesz i tak wystawiał 2x 10 luczników)
@ special:
6 DP - glowna sila uderzeniowa
5 DP - drugi mocny regiment
(DP mozna kupic lub mozna przerobic SH na DP :))
5 Ellyrian / 5 Shadow Worriors - do wsparcia
---- ogolnie w specialach jest najwieksze pole do popisu, ale jak na armie kawaleryjska to mozna spokojne wystawiac 3-4 oddziały DP :)
mozna tez pokusic sie o wystawienie rydwanu lub SH - ale to juz sam musisz dojsc do tego czy potrzebujesz takich jednsotek (10 SH mozna skutecznie uzywac do chowania tam BSB z Battle Bannerem, za to rydwan skuteczie odstrasza wrogów przed bliskim podchodzenim jak rowniez czasem nabija sporo ran)
@ rare:
orzeł - minimalnie jeden - bardzo przydatny w takiej armii (mozna kupic tez warhawka zamiast niego - rozmiarami sie duzo nie roznia)
RBT - jesli sa punkty to wsadzamy baliste - bardzo dobra np do kasowania szeregów przeciwnikowi.

mam nadzieje ze przynajmniej naswietlilem co najpierw kupowac (-> DP ;-) )

pozdrawiam
Obrazek

Quarion
Warzywo
Posty: 11

Post autor: Quarion »

Hmmm, brzmi fajnie ;-) Chodzi mi właśnie o jakiś taki początek sensowny, bo jak pogram tym 1000 to pewnie dojdę co jeszcze by się przydało i coś już będę sam próbował. Ale dzięki za wskazówki, oprę na nich moje zakupy ;-)

Awatar użytkownika
Kris
Oszukista
Posty: 780
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Kris »

Dałbym sobie moją smoczą głowę uciąc, że było defensywna napisane... :? Już wiadomo czemu jest tak mało smoków :wink:
No tak - matura sie zbliża - znaczy starzeję się :P
Chieftain (Skaven Hero - 45pkt.) Toughness: 4
Goblin Big Boss (Goblin Hero - 35pkt.) Toughness: 4
Elf Prince (High Elf Lord - 150pkt.) Toughness: 3
I gdzie tu sprawiedliwość na świecie :?:

Quarion
Warzywo
Posty: 11

Post autor: Quarion »

Nie poprawiałem nic, coś ci się przestawiło ;-) Zdarza się, smoki mają długie szyje i głowy wysoko, czasem coś mogą źle zobaczyć :)

ODPOWIEDZ