popisy i wpadki

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Re: popisy i wpadki

Post autor: Shadar »

Na 2k wystawiasz 20, koniec, kropka, bo na cholerę komu więcej na ten format? Prosty wzór na to ilu czołzenów potrzebujesz w oddziale: "format punktowy : 100". True story.
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Ostatnia bitwa z dark angelem, ruszyłem moim wypakowanym klepaczem na dysku i próbowałem dogonić jego kolesia na smoku który był dosyć niebezpieczny dla mojej piechoty.Jego tura szarża na klepacza(rydwanem) zdechł z impaktów rydwanu 3 rany wbite a miałem sv na 1+ i warda na 3+ i 3 życia całe :|
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 563

Post autor: Cylindryk »

Klocek Warriorów Khorne'a z Halabardami, po pięć w szeregu, biją się już chwilę z toną piechoty, raczej smętne wyniki po obu stronach.
Od tyłu dostają szarżę jakichś super-wypas rycerzyków na zagłodzonych koniach, tak w ilości bodaj 10+ heros. 5 Warriorów się odwraca, ciach, i przepychają się dalej do przodu, bo coś się tam ruszyło. Zdaje się, że generał pluł sobie w brodę za oszczędzanie na jakości opancerzenia tamtych panów. :P

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Sytuacja na ostatnim Vanaheimie. Moich 5 Khornikow wpada z furia w oczach w wagon Inner circle. jakims cudem zabijam BSB w wyniku combatu Circle sie brejkuja. Przeciwnik ucieka wagonem w ktorym mial jeszcze generala armii ( mag wczesniej ekspolodowal ) a ja gonie. Rzut 3 kosciami, 3 paly .... nastepna tura Circle sie zbierają.

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

lord z asf 1+ asv z rerollem, prezerwatywa i zianiem, latając na mantysi deklaruje szarżę w 30grave guardów z 2 wampirami. Na pomoc pędzi mu 10 knightów khorne'a z bsb i magie. lord na pełnej kurwie siada w klocku, jednak knighci postanowili postać w miejscu (3x1). Ale to nic. lord rzuca challanege, wampiry odmawiają. 15 gg pada w 1 turze combatu, sypia sie o miliard. w jego magi na lordzie rzuca misscast, duża templatka, pada 9 gg. po jego turze combatów nie ma już gg a knightci jadą w kierunku zachodzącego słońca...
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Na DMP w 1. bitwie z Niemcem z teamu Austrii nieśmiertelny wykoksowany boostami kloc Chosenów z 2 bohaterami do walki i lordem magiem dostał szarżę od 4 Bullcentaurów i ichniego BSB bez jakichkolwiek boostów do walki. W Challengu nie wbiliśmy nic, wbiłem JEDNĄ ranę z wszystkich pozostałych ataków (pierdyliona) zwykłym centkom, dostałem od nich kilka ran z ataków i stomp, po policzeniu RES miałem brejka o 1 i rzuciłem 2 x 11. Maska w 1 turze pomimo absurdalnie samobójczej szarży przeciwnika. Da się ? Da się !
Obrazek

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

może troszkę nie ta armia ale 5 harpi zaszarżowała w bok łuczników HE z magiem herosem, on nic nie zrobił one zabily maga, potem rzut 11 re-roll na 12, 70 pkt ( 55 + 15 scout ) zjadło 400 ^^

można :D

Krzysiek_312
Oszukista
Posty: 782
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Krzysiek_312 »

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 17#p972117

Myślę, że to najbardziej odpowiedni temat dla takiej wpadki. :evil:
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

^Karpiu^ pisze:Sytuacja na ostatnim Vanaheimie. Moich 5 Khornikow wpada z furia w oczach w wagon Inner circle. jakims cudem zabijam BSB w wyniku combatu Circle sie brejkuja. Przeciwnik ucieka wagonem w ktorym mial jeszcze generala armii ( mag wczesniej ekspolodowal ) a ja gonie. Rzut 3 kosciami, 3 paly .... nastepna tura Circle sie zbierają.
rozumiem, że w tej historii failem było, że sie przebiłeś i klepnąłes BSB? Bo narzekanie, że nie złapałeś unitu, którego nie miałes prawa zacząć gonic nawet jest chyba przesadzone :)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

Wpadka która przerodziła się w popis. 2 x helka i nic w pierwszej rundzie, magia słabo. W drugiej pierwsza znów pudłuje, druga... tzzz. Myślę lipa, ale mam puppeta. Moim 3 magom nic. Skavenom Seer zwarzywiony do lev1, a inni hop do dziupli na spotkanie z bozią.
Obrazek

trll0343
Warzywo
Posty: 12

Post autor: trll0343 »

Pierwsza tura: rzucam pierwszy jakiś plebejski czar (nie pamiętam już jaki, zdaje się że złowroga metamorfoza) na dwóch kościach, naturalnie musiały wypaść dwie szóstki, w pierwszej turze duży mag do piachu.

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

Powiem historię z VII edycji.

Gram z bratem - on WoCH tzeencha , ja O&G na nocnikach

1wsza tura Jego - wyjeżdza knightami na środek. Suwa reszte woja, dalej wszystkie fazy....magia - strzela jakimśtam misslem z wspomnianych knightów (a raczej ich bannerka) -> zabija mi 5 z 20 osobowego oddziału goblinów , ld6 -> nie zdaje .... sąsiedni oddział też.....4 inne też. Spieprzyła mi cała armia za stół w 1wszej turze...

płakałem :oops: :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Fumijako
Falubaz
Posty: 1171
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Fumijako »

To taki mały fail też podam
Duży klepacz na dysku z dragonhelm wbija się od flanki w kadajca.
Faza walki - płonięcie S4 i kulam 1 na Sv i 1 na WSv

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Fumijako pisze:To taki mały fail też podam
Duży klepacz na dysku z dragonhelm wbija się od flanki w kadajca.
Faza walki - płonięcie S4 i kulam 1 na Sv i 1 na WSv
Gdzieś to widziałem :roll: I potwierdzam :lol2:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

DragoMir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 122

Post autor: DragoMir »

gra na 7 ed vs VC: na 5 kawy slaanesha z 2 nurgla [regeneracja] vs. Varghulf od boku, 10 ghuli i "trochę" zombie. wszyscy z vampków mieli +1 atak [jakiś czar/item] zabiłem 7 ghuli... ze względu na wynik walki zdechł varghulf, ghule i zostału 4 zombie :D
"Walery: Niech się pan na mnie spuści
Harpagon: A teraz Jakubie, trzeba wychędożyć karocę"
Skąpiec Moliera [Slaaneshyty]

"Czyli to maja najskrytsza fantazja! Już się nie mogę doczekać, aż poznam głębię swego zwyrodnienia."
Król Julian z Madagaskaru

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Na B&G na Mistrzostwach Podbeskidzia, maska w ~30 sekund po tym jak bramą na ifce wciągnąłem oddział z generałem i bsbkiem którzy oblali look outy. Wiem że już ktoś to zrobił (Durin?), co tylko pokazuje ze WoCh jest zajebisty :D
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Debelial zrobił coś podobnego Butanowi (też wczoraj na MPkach:D)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Nic podobnego, u mnie to było w trzeciej czy czwartej turze i miałem już dość ciepłą sytuację - ale weszła bramka z siłą 11 w oddział 90 zombie z lordem rzeźnikiem, który na dodatek oblał Look-out-sir... :)

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Noooo poprzednie MP-ki ;) tez bng krasnale Valten.... Prawdziwy gunline bolce klopy organki dziala max maszyn.... I 4 break pointy.... Wszystko w jednym oddziale bardzo bardzo daleko....

Rzut na strone
Rzut na wystawienie
Rzut na zaczynanie - wygralem
Rycerze do przodu na maxa, lord do nich do zasiegu bramy...
Rzut na wiatry
Brama z szesciu ifa
Hity 9
Rzut na sile...
Ja wiedzialem, przechodzacy obok lidder az przystanal... Kosci uderzyly o stol, nieskonczenie dluga chwile Sie toczyly ale nie patrzylem na nie tylko w oczy przeciwnika i tam zobaczylem 6 i 5;)

7 rzutow i maska;)


Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

czytając takie relacje chce się powiedzieć:

wyraz twarzy przeciwnika : BEZCENNE :!: :!: :!:

ze swojego skromnego doświadczenia opiszę szarżę 5 psów w bok 3 pegazów. przeciwnik nie wbił żadnej rany, przegrał test złamania i uciekł. niestety na odległość 10 cali. nie udało mi się go dogonić.

ODPOWIEDZ