Kefas Reaktywacja! Po prawie 11 latach powracam do dziergania figsów :)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MARDUK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Cz-Wa

Re: Kefasoteka [21.3.3. PWM]

Post autor: MARDUK »

Cała galeria to kawał dobrych konwersji, a to działo/moździerz czymkolwiek będzie, doda smaczku całej armii. Good dżab :)

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Fajny Ci wyszedł z niego hellcanon, jakbyś chciał sprzedać chętnie kupię :)
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Censerzy wyszli naprawdę fajnie, po pomalowaniu prezentują się super i jakoś już mi się nie wydają zbyt wysocy czy zbyt mało przygarbieni. Za to wyglądają na takich chudzielców wymęczonych chorobami, którzy są w stanie machać tymi kadzidłami tylko za sprawą zajmującego ich umysły szału.
Konwersje, kolorystyka, metaliki, dymki - =D>
Jedyne czego się czepie to wygląd spaczeniowych amuletów. Jakoś tak nie wyglądają na spaczeń i się nie świecą. Może większe kontrasty na nich by się przydały i jakaś poświata delikatna obok.

A maszynka, jak pozostałe konwersje, full wypas, chociaż faktycznie wygląda jak wielka latara ;)
Czego użyłeś do budowy?
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Genialna maszyna. =D> =D>
Upchnij to jakoś na podstawkę, bo jest genialne.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Dziękuję za wszystkie komentarze.

PWM pozostanie czym jest... został już umieszczony nawet na stosownej podstawce która zostanie umieszczona na większej (podstawka latarkowa) żeby bardziej wyeksponować wygląd tej maszynki i zmieścić to co chciałem żeby tam się znalazło. Oprócz tego dużego mortara który możliwe, że będzie mi służył według Waszych sugestii jako drugi WLC w razie potrzeby, powstanie jeszcze jeden mniejszy, ponieważ zamierzam ulepić coś na wzór tego z ab bo bardo mi się podoba ale ten duży zostanie taki jak jest. ;)

Co do części:

a) koła, głowica, lufa, front z ostrzami, konstrukcja podwozia i podpora lufy
oraz plastikowy obsługant z boxa latarka/ katapa.... aha i prawa ręka kierowcy też z tego boxa jest ;)
b) trcohę drobnych części z boxa abominacji: spacz dym, beczka z kominem, kable ;)
c) siedzenie ze starego doomwheela
d) popychacze i góra od kierowcy jak również luneta od starej latarki
e) sporo plastikowych części typu druga beczka z jakiegoś boxa od imperium / platforma na beczki i część podwozia z corpse carta, plecak za siedzeniem od cenera metalowego i jeszcze kilka bitsów z 40k :D

śrdek lufy jest z ekologicznego tekturowego długopisu który zakończył swój żywot :]

pewnie jeszcze kilka drobnych rzeczy ominąłem ale to już drobnostki.

A tutaj kilka dodatkowych fotek PWM:

z zoomeme:

Obrazek

na podstawce kawaleryjskiej (totalnie niewykończona):

Obrazek

i na podstawce pod latarkę (również totalnie niewykończona) :D

Obrazek

Natomiast co do innych projektów:

Plague Monks filler: (pomysł mojej żony 8) ) i kilka zdjęć z pierwszych rządkiem monków :D

Obrazek

Plague Bearersi dostaną jeszcze skaveńskie ogony i możliwe jakąś sierść i oczywiście obęcze na szyje i nogi.
Taki dar dla monastyru monków z klanu Pestilence żeby mogli oni testować przeróżne plagi i wykorzystywać je
w celach bojowych :D Są w bardzo wczesnej fazie rozwoju dlatego wyglądają tak "chudo".

Będzie jeszcze jeden taki filler równolegle po prawej stronie oddziału i może jakiś pojedynczy z tyłu.

Tutaj natomiast dokończony pierwszy rządek plagueverminów:

Obrazek

I na koniec taki zwyczajny warpfire thrower:

Obrazek

I to by było na dzisiaj tyle :D
Malowanie w toku. Obecnie walczę z kolejnym oddziałem clanratów (30) tych z maskami jeśli ktoś kojarzy.
Jak się coś wykluje nowego to tutaj to wrzucę.

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

:shock:
Genialne konwersje =D> Sztandar do monków musi być mega niestabilny, ale robi piorunujące wrażenie, stormvermini też niczego sobie =D> Filler i mortar- pierwsza klasa :D Nie mogę się doczekać widoku skończonych i pomalowanych oddziałów. Granie przeciw takiej armii to marzenie :wink:
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
Kervyn
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kervyn »

Zajebiste! Ten sztandar monków urywa jaja :shock:
Queek.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Bayard pisze: Sztandar do monków musi być mega niestabilny
Wręcz przeciwnie stoi jak na baczność i się nie chwieje... jak zrobię treja to będzie na magnesie więc będzie jeszcze bardziej stabilny. Ogólnie cała konstrukcja jest wyjątkowo lekka :D

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Konwersje masz wypasione, nie wiem jak innym, mi po prostu dupę urywa za każdym razem :O
Zdziwiło mnie tylko jedno słowo w Twoim poście
Kefas pisze:zwyczajny
Przegiąłeś [-X


Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Rasti pisze:Konwersje masz wypasione, nie wiem jak innym, mi po prostu dupę urywa za każdym razem :O
Zdziwiło mnie tylko jedno słowo w Twoim poście
Kefas pisze:zwyczajny
Przegiąłeś [-X
Nie przesadzam :D normalna figurka, zero konwersji tylko trup na podstawce :D nic szczególnego i żeby nie było, że jestem pruderem ;)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Czyli się opuściłeś :!:
Jak to możliwe, że nic tam nie jest zmieniane na bardziej szczurze, na lepsze?
Skandal.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4461
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Fajne konwersje =D>

Awatar użytkownika
Dr. Lobo
Mudżahedin
Posty: 279
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dr. Lobo »

świetna robota. Domagam sie więcej.
=D> =D>
Łajdaki nie usłyszą kiedy przyjdę. Nie kiedy powyrywam im uszy!

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Kawał dobrego szczura, nie ma co !
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Rafał_Pękala
Mudżahedin
Posty: 236

Post autor: Rafał_Pękala »

filler bardzo fajny sam robię w podobnym stylu tylko że u moich DE ;)
ogólnie brawa za całokształt =D> =D> =D>

pozdrawiam

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Fajne to jest...Czekam na pomalowanych ;).... jedno mię zastanawia- po cóż im te otwory w ostrzach?
No rozumiem , w tasaku są po to, coby na gwoździk narzędzie odwiesić po mordzie, ale taki dwuręczny chlastacz? :mrgreen: Pozdr, L
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Filer zapowiada się bardzo przyjemnie, ciekawym jak finalnie będzie się prezentował.
LoudLord pisze: w tasaku są po to, coby na gwoździk narzędzie odwiesić po mordzie
No cóż, dwuręczne tasaki też miewają dziurki do odwieszania, kilka lat temu miałem takowy w ręce i otwór miał.Można również uznać że to forma ozdoby, zmniejszenia wagi narzędzia czy jakoś tak.Mi się podobają 8) .

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Dziękuję za słowa uznania dla moich prac ;)

Co do dziurek... miały być początkowo po 3 na każdym ostrzu ułożone w znak Nurgla ale się jeszcze zastanawiam nad tym i puki co jest po jednej... możliwe że będą zaczepione do nich łańcuchy...

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Oj, z łańcuchami to świetny pomysł i wersja full :) Nie obraź się, ale podkradnę ideę , jak to ja :mrgreen:
PS- popatrz na te..
http://www.martola.com.pl/pl140/produkt ... 35x1_65_mm
PS -grabz-w Nicei widziałem w muzeum marynarki tasak długości 5 metrów ;) Ładny był :)
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

ODPOWIEDZ