Galeria Mordheim

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Dzięki :) Fotki nie mam bo wyciąłem ta morde już sto lat temu i fotka sie nie utrzymała... ale niedługo sam bede malował ten model to wtedy wrzuce zjęcie mojej wersji :)

takie pytanko. własciwie nie w temacie ale ponieważ jest tu już zdjęcie to dla uproszeczenia zadam je tutaj... Własciciel tych witch hunterów rozważa ich wymiane na figurki do battla i jest ciekaw ile może być warta ta banda. Jak byście ją wycenili?

Jeżeli jest to nieodpowiednie miejsce na to pytanie to przepraszam...

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Fotki nie mam bo wyciąłem ta morde już sto lat temu i fotka sie nie utrzymała
Szkoda :/. Dałbyś radę wrzucić chociaż jakieś zdjęcie poglądowe, co bym wiedział, jaki to model?

Co do wyceny, ja się nie podejmuję, bo po prostu nie znam się specjalnie na rynkowych cenach tak pomalowanych figurek... Swoją drogą długo się chyba nimi właściciel nie nacieszył ;)...
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

http://www.coolminiornot.com/162503
http://www.coolminiornot.com/109874

dwie przykładowe fotki z CMONa. Figurka mi się osobiście bardzo podoba. Niedawno zmyłem swojego i mam zamiar niedługo go pomalowac... :)

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Policz cenę jaka kolo wydał za te figsy i dodaj jakieś 10% zobaczysz co wyszło i dasz propozycje nie schodź z ceną poniżej tego co dał za figsy i będzie gites :)
Kapitanie łowcy żądzą... Jest tyle heretyków w żadzie do spalenia :P Pełne ręce roboty ;)

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Dzięki :).Swoją drogą, w tym momencie jest mi wstyd, że nie poznałem mordki, tym bardziej, że mam tę figurkę, jeno niepomalowaną i wieki już gdzieś schowana leży (jednak już niedługo - Skavenblight pomaluje ją w ramach prac nad moją metalową bandą krasnali [podkreśliłem "metalową", bo mam jeszcze drugą - z plastików, ale za to solidnie przekonwertowaną]).
Jest tyle heretyków w żadzie do spalenia Razz Pełne ręce roboty Wink
Nie inaczej! Sam paliłem ich w ramach praktyk w Muszynie cały lipiec (z krótką przerwą na wizytę u Was w Hobbicie)!
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Wizyta ta wzmocniła twą wole i słuszność działania świętej inkwizycji :) Z tego co słyszałem to Sb nie chwapi się do malowania :P Kapitanie zagrasz może mały sparing w czwartkowy wieczór jak już makiety dotrą ? Wpadłem na szatański pomysł mam flaglantów i acroflaglantów. Wezmę to i to i przed bitwa będę się pytał których przeciwnik woli :P I tych wystawie ;) Okrągłe podstawki eni powinny sprawiać problemu :) (to nie wfb :P )

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Haha. Zobaczymy. Mam 3 bandy do pomalowania, razem z Hakową 4.
A i jeszcze gangi do Necromundy i Gorkamorki.

Nie lubię malować, i tyle. Ale jak trzeba...

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

heh... 4 bandy... ja mam armie krasnoludów na 5600 pkt do przemalowania... i jeszcze WE mojej lubej na około 1000 pkt... a to sie wszystko nadal rozwija... czeka mnie pracowity rok...

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Rakso_The_Slayer pisze:czeka mnie pracowity rok...
Nie tylko Ciebie.
Właśnie dlatego chyba nieprędko doczekam się moich band, choć w zasadzie najbardziej zależy mi na Opętanych i krasnalach Haka - Pestilens są ok, ale mogą zaczekać, a Kislev to był mój kaprys, więc niech sczeźnie [ale nie sprzedam, bo fajne konwersje już porobiłam...].

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

dawałaś już tu zdjęcia tych kislevitów? jeśli nie to czekam z niecierpliwością :)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Rakso_The_Slayer pisze:dawałaś już tu zdjęcia tych kislevitów? jeśli nie to czekam z niecierpliwością :)
Wolałabym jednak najpierw skończyć konwertować całą bandę. Bo w zasadzie to życie mnie do tych konwersji zmusiło [w ogóle to nie lubię band ludzkich - Kislevitów wzięłam, bo mają brody i piją wódkę], kupiłam 10 kossarów, z czego 4 w jednym wzorze, 2 w drugim i 2 w trzecim - trzeba było rąbać bo nie chcę mieć wszystkich figsów takich samych. I command group, i boyara. Niedźwiadka ani trenera, ani też młodzików jeszcze nie posiadam. Jak zrobię w ogóle tę bandę, to wrzucę.

Natomiast Opętani będą pewnie znacznie wcześniej. Co prawda ja maluję dumnie mówiąc [zbyt dumnie] na kiepski TT [pierwsza strona tego tematu dobitnie o tym świadczy], ale dla tych piersi warto ich zobaczyć ;)

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

E tam w realu na polu bitwy ładnie wygląda no nie przesadzaj :P

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Sykstus pisze:E tam w realu na polu bitwy ładnie wygląda no nie przesadzaj :P
Jak na to, że pod koniec lutego pierwszy raz w życiu się tknęłam pędzelka - owszem ;)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

zawsze musi przyjść ten dzień gdy pierwszy raz pędzel idzie w ruch ;)

Awatar użytkownika
Motor
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Lublin [Moria]
Kontakt:

Post autor: Motor »

250-300 to max ile możesz wyciągnąć za tą bandkę w Polsce, bez względu na to jak ładnie są pomalowani to musiałbyś trafić jakiegoś fanatyka, żeby dał więcej. Proponuję poszukać szczęścia na ebay-u.
Malowanie na tym poziomie co są zgaduję, że kosztowało 10-25 zeta od modelu.
Obrazek

Awatar użytkownika
viatroof
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viatroof »

Ostatnio zmieniony 29 sie 2007, o 12:42 przez viatroof, łącznie zmieniany 1 raz.

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

linki też szwankują
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Motor
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Lublin [Moria]
Kontakt:

Post autor: Motor »

Heh jak na kilka minut malowania to całkiem fajnie wyszedł :wink: Sklejenie modeli też niezłe.
Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Nooo, jak na kilka minut to jestem pod wrażeniem :)

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

A powiedz ty mi ile trwało to kilka minut ? Bo całkiem przyzwoicie :P

ODPOWIEDZ