Zapowiedzi, plotki - co nowego w Vampirkach cz. 2

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

Z tego co się orientuję to zombiaki jak na razie, na szczęście, się nie zmieniają, ale czy też będą miały repaka(ukrytą podwyżkę) do boksów 10 plasticzakowych? Czy też zostanie duży złom-boksik?
Pozdrawiam

@Shinue
Pojawiły się. Niekoniecznie lepsze niż poprzednie.(np. plasti-fanole do O&G, plasti-nettersi, nieładne plasti-minersi itp.). btw. Co cię tak ciągnie do nowych plastików? Przecież to szajs jest.

Awatar użytkownika
Fedek
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Zielona Góra/Gorzów Wlkp.

Post autor: Fedek »

Właśnie jestem w połowie swojego klocka Black Grail Knightow, Boże broń przed nowymi wzorami :P

Żeby nie off topować pytanie do Szamana. Mój kolega widział już nowy AB za granicą w sklepie, niestety jako, że nie jest graczem VC tylko go przewertował. Co mnie zdziwiło, to jego wspomnienia kawalerii szkieletów (a'la tk), na początku pomyślałem, że może pomyliło mu się z BK, ale mówił o statach jak szkielety na eterycznych najtmarach...

W związku z tym, że słuchy o takowej kawalerii były na początku w odmętach warseer'a ale potem jakoś zaginęły, czy mógłbyś Szamanie rzucić jakąś enigmatyczną odpowiedzią w swoim stylu na nurtującą mnie kwestię, co bym mógł zasnąć spokojnie? ;)
I jeżeli to prawda to bardzo bym prosił o jakieś szczegóły, np. jaki slot zajmują ;)

Bo prawdę mówiąc ciągle wydaje mi się, że kolega się pomylił, ale taka jednostka to by było coś.

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Jeszcze sie okaze ze to Bk przyciete :wink:

Tea Time
Warzywo
Posty: 13
Lokalizacja: wawa

Post autor: Tea Time »

Mi koolega mowił ze też widział AB i że podobno przy wilkach i innych corach nie ma napisane ze są nie liczone do miniumum corów ale ja jakos w to nie wierze heh mam pytanko do Pana Szamana czy tego latającego konika była mowa o takowym beddzie mozna dać kazdemu wampirowi? czy bedzie latał na 20 cali i ile mniej wiecej bedzie kosztował a i jescze czy to ze bat swarmy nie bedą mialy ograniczenia fly 10' to pewne pozdrawiam


ps ale gdyby była jakaś nowa corowa kawa było by super hiper fajosko ale nie bedzie pewnie a szkoda:(

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

okurdemol pisze:Z tego co się orientuję to zombiaki jak na razie, na szczęście, się nie zmieniają, ale czy też będą miały repaka(ukrytą podwyżkę) do boksów 10 plasticzakowych? Czy też zostanie duży złom-boksik?
zombiaki bede w starym pudle, bo sa 20+.
Fedek pisze:Żeby nie off topować pytanie do Szamana. Mój kolega widział już nowy AB za granicą w sklepie, niestety jako, że nie jest graczem VC tylko go przewertował. Co mnie zdziwiło, to jego wspomnienia kawalerii szkieletów (a'la tk), na początku pomyślałem, że może pomyliło mu się z BK, ale mówił o statach jak szkielety na eterycznych najtmarach...
to bzdura. pewnie zwrocil uwage na wierzchowce, ktore teraz zwa sie skeletal steed, czyli tak jak u TK.
mgfreeman pisze:Mi koolega mowił ze też widział AB i że podobno przy wilkach i innych corach nie ma napisane ze są nie liczone do miniumum corów
pozwole sobie zacytowac JJ'a "podobno w Ameryce bija Murzynow" ;)
ale ja jakos w to nie wierze heh mam pytanko do Pana Szamana czy tego latającego konika była mowa o takowym beddzie mozna dać kazdemu wampirowi? czy bedzie latał na 20 cali i ile mniej wiecej bedzie kosztował
kazdemu. tak (w koncu to flyer :roll: ). tanio.
a i jescze czy to ze bat swarmy nie bedą mialy ograniczenia fly 10' to pewne
beda mialy ograniczenie.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Swarm z 20 ruchu! yo by bylo to :!: :lol2:

Awatar użytkownika
Nordri
Chuck Norris
Posty: 575
Lokalizacja: Greifenhagen

Post autor: Nordri »

Szaman pisze: kazdemu. tak (w koncu to flyer :roll: ). tanio.
To będzie stworek o statystykach podobnych do pegaza, czy nightmara z jedną raną, ale zdolnością fly?

Morgon
Plankton
Posty: 4

Post autor: Morgon »

Czy dopisek przy Varghulfie "has no flank and rear" odnosi się tylko do potrzeb CR i związanych z tym bonusów, czy można to interpretować jako fakt, że potworek widzi i może szarżować dookoła na 360*?

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

jakby mogl widziec i szarzowac 360 stopni to by mial to wyraznie napisane

Awatar użytkownika
Fedek
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Zielona Góra/Gorzów Wlkp.

Post autor: Fedek »

Szaman pisze: to bzdura. pewnie zwrocil uwage na wierzchowce, ktore teraz zwa sie skeletal steed, czyli tak jak u TK.
Tak też myślałem, choć trochę szkoda ;)
Dzięki za potwierdzenie.

Borysss
Chuck Norris
Posty: 422
Lokalizacja: .::ZadTrolla::. Shannon Éire

Post autor: Borysss »

Fanatyk pisze:A teraz spearhead, uznawszy że wargulf będzie kosztował np. 20 funtów:
-Army book - 12 funtów
-Vlad - 7 funtów
-Vampire Lord - 7 funtów
-1 regon szkieli - 12 funtów
-1 regon ghouli - 12 funtów
-1 regon gg - 15 funtów
-1 regon psów - 12 funtów
-1 corpse cart - 15 funtów
-1 warghulf - dajmy na to 20 funtów, chociaż pewnie mniej
Razem, w najlepszym wypadku - 112 funtów. 7 funtów zysku. A im mniej będzie warghulf kosztował, tym mniejszy zysk będzie. Rozczarowany jestem, nie powiem. Spodziewałem się czegoś bardziej fajnego.
Przecież już kilka (jak nie kilkanaście :roll: ) dni można podejrzeć cenę i zawartość tego pudła na online store.

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

a takie pytanko co do szkielcow - spear jest wliczony w cene czy trzeba dokupic ?

Awatar użytkownika
Fedek
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Zielona Góra/Gorzów Wlkp.

Post autor: Fedek »

Pewnie trza dokupić, bo to sprzęt za który wymienia się hand weapon. Szkiele nie targają tego na plecach.

Zorba_the_Greek
Wałkarz
Posty: 65

Post autor: Zorba_the_Greek »

Fedek pisze:Pewnie trza dokupić, bo to sprzęt za który wymienia się hand weapon. Szkiele nie targają tego na plecach.
No co Ty opowiadasz? Każdy normalny szkielet którego widziałem niósł włócznię na plecach ;-)

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Borysss pisze:
Fanatyk pisze:A teraz spearhead, uznawszy że wargulf będzie kosztował np. 20 funtów:
-Army book - 12 funtów
-Vlad - 7 funtów
-Vampire Lord - 7 funtów
-1 regon szkieli - 12 funtów
-1 regon ghouli - 12 funtów
-1 regon gg - 15 funtów
-1 regon psów - 12 funtów
-1 corpse cart - 15 funtów
-1 warghulf - dajmy na to 20 funtów, chociaż pewnie mniej
Razem, w najlepszym wypadku - 112 funtów. 7 funtów zysku. A im mniej będzie warghulf kosztował, tym mniejszy zysk będzie. Rozczarowany jestem, nie powiem. Spodziewałem się czegoś bardziej fajnego.
Przecież już kilka (jak nie kilkanaście :roll: ) dni można podejrzeć cenę i zawartość tego pudła na online store.

Ne Ebyu kosztuje 85 Funa... Zastanawiam się czy nie zakupić sobie tego pudła.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nordri
Chuck Norris
Posty: 575
Lokalizacja: Greifenhagen

Post autor: Nordri »

Fedek pisze:Pewnie trza dokupić, bo to sprzęt za który wymienia się hand weapon. Szkiele nie targają tego na plecach.
No chyba nie wymienia się, tylko dokupuje. Z tego co wiem, każdy model ma hand weapon i może ją użyć zamiast włóczni na przykład. Ale było gdzieś chyba mówione, że włócznie będą za "dopłatą".

Tea Time
Warzywo
Posty: 13
Lokalizacja: wawa

Post autor: Tea Time »

dokładnie tak jak mowi Nordri swoją drogą szkoda ze szkiele nie mogą brać broni 2 recznej i ciezkich pancerzy jak w 5 ed heh ale bardzo mi sie podoba ze dwuraki mozna dawac gg to chyba najfajniejsza zecz wymyslona przez Gava wczesniej strasznie bolalo ze zadna jednostka w vc nie moze miec broni dwuręcznej (przeciesz na polach bitew byla masa zwłok z takową bronią

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

tak tylko wez pod uwage ze w 5 ed bylo duzo wiecej mozliwosci niz teraz :P wiec nie ma co porownywac nawet

Romek
Chuck Norris
Posty: 535
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Romek »

[quote=" mi sie podoba ze dwuraki mozna dawac gg to chyba najfajniejsza zecz wymyslona przez Gava [/quote]

To nie on to wymyślił (chyba,że on robił SoC bo tam w sylwani GG mogli bbbrać Gw tylko inaczej się nazywali.

Pozdro.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Dobra, wymyśliłem trudny challenge:

Zbuduj armię nowych VC na 1000 punktów.

:twisted:

Zablokowany