Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Hearthstone

Post autor: Gokish »

Reszka to jest taki sam przykład jak Vrynn też z początku hype co on nie może wyciągnąć a teraz go nie widać.


i best karta dodatku będę nią grał :D
Obrazek
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

Harbinger dodaje ctuna do ręki. Więc świadomość co się stanie jak on wejdzie... Myślę że zrobiłbym wszystko żeby go unieszkodliwić.
Murloc zacny, ale pod annyfin się nie nada

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

do tej pory myślałem że najbardziej przejebany na tą bójkę będzie mag. dziś założyłem łowcę w którym mam góra 6 stworów i w ciągu pół godziny mam 10 winów
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

emiel_regis pisze:Harbinger dodaje ctuna do ręki. Więc świadomość co się stanie jak on wejdzie... Myślę że zrobiłbym wszystko żeby go unieszkodliwić.
Murloc zacny, ale pod annyfin się nie nada

Pod Annyfin nie ale pod normalny murlockadina jak najbardziej :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Harbringer pod bogow bardzo dobry, spell dla maga fajny (zauwazcie, ze nie sa to spelle z decku tylko dodatkowe 3 karty, a mag ma malo slabych spelli) , bog spoko natomiast total late gamowy. Murlok - imho fajny pod murloki.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

No Ziemek widzę rozumie bo gra tempo mage'em. Ta karta będzie tam idealnie się wpasowywać w razie czego jak nie wyjdzie dobrze tempo to może uratować tylek dodatkowymi spellami.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

Pomijając już combo z niektórymi kartami -typu ice Block czy zamiana w owcę na przykład i to w momencie kiedy wylatuje lotheb
Obrazek

Awatar użytkownika
rychu022
Chuck Norris
Posty: 398
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rychu022 »

oczko pisze:Pomijając już combo z niektórymi kartami -typu ice Block czy zamiana w owcę na przykład i to w momencie kiedy wylatuje lotheb
Lotheba już nie bedzie :D

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Lazur pisze:
emiel_regis pisze:Swoją drogą - harbinger im dłużej na niego patrzę tym lepszy mi się wydaje. W talii na c'thunie będzie budził większą grozę niż bóg. Wiedza, że jak gnojka nie ubijesz to on wyciąga te 10-12 dmg +ciało o tych samych parametrach powoduje że będzie ładnie wyciągał removale przed wejściem c'thuna. warto go nawet rzucić mając już Boga na ręce - po to żeby wyciągnął removale.
Gorzej jak Ci cthuna na stole posadzi bez dpsa
harbringer wrzuci Ctuna do ręki nie na stół. na stół wrzuca ten drugi.

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

I harbinger powoduje że talie na ctunie jest w ogóle sens rozważać. Jakbym miał co grę liczyć na jednego jedynego finishera, to chyba bym osiwiał. A w talii nie będzie miejsca na więcej drogich rzeczy, jeżeli masz do 10 tury odpowiednio go nakręcić (minionami, więc masa kontrolnych kart odpada przez brak miejsca) i w miarę kontrolować stół

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Poki co na dodatek mam 3300 golda i 2800 pylu, a jeszcze miesiac. Rozwazam powaznie spylowanie wszystkich zlotych kart szczegolnie jak format wild i standard ma wejsc. Jak wy zbieracie zlote czy pylujecie wszystko ?

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

jakby ten murlock był ogolnoklasowy to fajnie, a tak w palku akurat lepszy duzo jest OTK

mam 5k zlota 5k pylu i dalej kumuluje, wszystkie zlote ida pod mlot :D A potem pojdą GvG wiekszosc pewnie. Z naxrammasu zostawilem chyba z 4 biale karty :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ja kart z naxa i gvg nie pyluje bo w wildzie sobie tez moze pogram.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

-Qc- pisze:jakby ten murlock był ogolnoklasowy to fajnie, a tak w palku akurat lepszy duzo jest OTK

mam 5k zlota 5k pylu i dalej kumuluje, wszystkie zlote ida pod mlot :D A potem pojdą GvG wiekszosc pewnie. Z naxrammasu zostawilem chyba z 4 biale karty :D
bez old murk eye-a w standardzie OTK nie istnieje...

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

A skąd info ze old murk eye wypada ze standardu? Gdzieś to już słyszałem, ale wydaje się to dziwne trochę

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Co wy gadacie? To jest karta z podstawki, nie widze powodow zadnych zeby miala wypasc.

Spylowalem zlote karty mam 5k pylu, chyba za dlugo nie bede zbieral potrzebnych mi kart, szczegolnie ze jakos legendy mnie nie powalaja poki co. (cos do maga fajnego poprosze)

Wiadomo czy areny beda nadal dawaly losowe paczki czy z najnowszego dodatku? ( I hope ze skoncza z ta losowoscia)

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Ja pyłuje wszystkie złote które można. I tak nigdy bym nie dożył zebrania całej złotej talii
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Paczki na arenach dalej losowe (dlatego nie gram nie chce gvg xD)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dwie fajne karty do shamana.

http://www.hearthpwn.com/news

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

Nic specjalnego. Ta pierwsza pewnie może się pojawiać druga watpie
Obrazek

ODPOWIEDZ