Nowy WoCh

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Nowy WoCh

Post autor: swieta_barbara »

trikk pisze:Blaster banner podobno działa tak, że na 2-6 zmniejszasz siłę ranged attacków o połowę, a na 1 zwiększasz dwukrotnie. Koszt 25 pkt.
W sumie fakt.
I tak jest turbo, jesli bedzie dokladnie tak dzialal za 25 punktow, to bedzie to najlepszy banner w grze. Nowy drakenhof normalnie. Albo inaczej - kurtka dla wszystkich :]

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

jak tak działa to na juggerach must have. cannon s5 jakos nie boli tak bardzo...

btw, widze ze wszyscy juz pokochali DP to ma przy okazji pytanie. Jaki model opłaca się kupić? DP kosztuje nowy 120zł, model jest syty. Czy coś ciekawego w supercenie jest dostępne?
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Ja polecam Bel`akora, jak znajdziesz. Najfajniejszy model chyba do DP. Zwykły też jest fajny :)
Release the Przemcio!

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

a cenowo ?
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Za swojego na allegro dałem koło 80.
Na stronie GW 115. http://www.games-workshop.com/gws/catal ... od1710166a
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

cenowo to na allegro pewnie teraz podskoczy;) albo FC...

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Groszek w temacie rzucił wyżej ciekawy model, godny zastanowienia:) ja cały czas szukam też czegoś innego:)

"Kurtka dla wszystkich" - idealne na freehand na sztandarze:)
Dymitr, pewnie, że chujowo działa na lizaki:D ale umówmy się zapestkować taki oddział to lekki problem;p


a no i się zastanawiam blasted zmniejsza siłe ranged ataków czy shooting ataków? Bo jak ranged to nawet na banishment można mieć głęboko wylane;p
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

No wszystko fajnie, dopóki się nie rzuci tej pały, bo wtedy cały oddział może wyparować od jednej salwy :wink:

Powiedziałbym nawet, że jest słaby. Realnie wyjdzie na to, że zamiast 60 strzał z siłą 3 dostaniemy 50 z s2 i 10 z siłą 6. Nie wiem, czy to taki dobry deal.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

wyobrażacie sobie lorda/bsb na dysku z save 1+ ward 3+ i trzecim okiem... które daje przerzut jedynek na warda?

To praktycznie ward 2+:D

Wiesz co Andrew... z jednej strony tak... a z drugiej... nie wiem czy na topowych stołach ktoś będzie ryzykować walenie z wszystkiego co do juggerów bo a nóż nie zdadzą... to primo, a secundo oni szybko mają być w combacie... w pierwszej turze robisz screen i de facto przeciwnik strzela do Ciebie ture, dwie no i 15 woundow nabić salwą też łatwo nie jest;p więc co na sześc salw dziesięciu luków jedna z siłą 6..... to 6 trafień, 5 woundów, 2,5 save'a.... być może zabijesz jednego juggera....
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Rozumiem, że zakładasz szybkie znalezienie się w walce oddziału z frenzy? :wink:

Nie no wiadomo, że wszystko zależy od bitwy. Ale czy warto płacić za obniżenie siły z 3 na 2, co de facto nic nie zmienia, ryzykiem zdublowania siły? No chyba, że nastawiamy się na grę przeciwko działom, wtedy ma to sens.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

Śmieszy mnie podjarka nowym WoChem troche. Obiecywane był od dawna, należał nam sie nowym book. Z wyrokami na temat nowych koncepcji rozp trzeba sie wstrzymac do wydania booka ALE:
Znowu panowie z GW zaserwowali nam czysto biznesowe podejscie, polepszmy to co sie nie sprzedawało, jeśli było tak tragiczne że wogole nikt tego nie wystawiał dajmy wiekszego boosta. I tak do łask wraca Deamon Prince, bardzo fluffowo : ) Model niewystawialny przezemnie od czasu pamiętnego bombowego Szczecina kilka lat temu. Teraz super przegięcie. Rydwany w corach no bo wiadomo że maruderzy podrożeli o 1/3 to na pułeczek gotowe unity wędruja zeby kupić więcej. Nowe potwory, cena mowi sama za siebie. Mam chociaz nadzieje ze mozliwosci mocnych rozpisek bedzie wiecej bo ta armia ustępowała nudą tylko dwarfom. Żeby nie było oczekiwałem dokladnie tego i spodziewalem sie ze wypromuja niegrywalne dotychcasz modele, te plotki tylko potwierdzaja moje przpuszczenia. Czas sobie radzic : )

pozdro dla kumatych!
Obrazek

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Podjarka jest bo właśnie ta nuda zabijała powoli ;p

Oby było więcej opcji:)
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

swieta_barbara pisze:
trikk pisze:Blaster banner podobno działa tak, że na 2-6 zmniejszasz siłę ranged attacków o połowę, a na 1 zwiększasz dwukrotnie. Koszt 25 pkt.
W sumie fakt.
I tak jest turbo, jesli bedzie dokladnie tak dzialal za 25 punktow, to bedzie to najlepszy banner w grze. Nowy drakenhof normalnie. Albo inaczej - kurtka dla wszystkich :]
miejmy nadzieje, ze dla wszystkich teczowcow.

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

czyli cos co zostanie szybko przyciete na EURO hehe
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Nie wiem czy bylo:
Ciapek - unbreakable
Glean magic chyba 8+
Snajpera w maga. Contest na poziom magi +d6
jak wygrasz to mag dostaje s3 hit, traci poziom, czar i mag sie jego uczy.

Ciapek kosztuje na full wypasie 570-590 pkt zakladajac ze wszystkie opcje wykorzystasz.

daemonic atack daje magiczne ataki na wsystko - nawet stompy.

Arcane - scull of katam - 6 channeli zamiast jednego. Na palkach permamentna strata LD

lab
Plankton
Posty: 1

Post autor: lab »

Warriorzy w podstawowej konfiguracji kosztuja teraz 14 pkt, +2 add hand wep, +3 great wep, + 3 halb.
Za marki sie placi od łebka np. khorne 2pkt.
Forsakeni 19 pkt, freakish mutation rule: D6 kiedy sa w kombacie: 1- always strike last, 2 armour piercing, 3 always strikes first, 4 poison, 5 regen 5+, 6 KB.
Hellstriders 19 pkt Always Strike first in first round of combat, w zaleznosci od tego ile zniszcza odddzialow w grze bonus: 1 oddzial - devastating charge, 2 oddz. stubborn, 3 - 4+ward.
Warhounds 6 pkt +1 pkt poison
Chaos Knights 40 pkt +3 ensorc. wep
DO 60 pkt +8 halab. +8 great wep.
Gorebeast chariot 130 pkt toughnes 6 Movement 6 Al limpacts hits made by gorebeast charriot have KB
Slaughterbrute m6 str7 tough5 att 4 205 pkt
Mutalith Vortex beast M6 str 5 tough 5 att d6+2 240 pkt

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Bretonnian pisze:
Dymitr pisze:Jak DP ma unbrejkable bez sypania to jest całkiem IMBA

@Suchy bo do tej pory grało się na dużo większej ilości...
No z tego co pamiętam to nawet ty grałeś na 2 dużych klocach maruderów thzencha :wink:
jednym
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Ja *****, żeby rycerzy zostawić na 40p i jeszcze zabrać im EW. Mam nadzieję, że dostali chociaż 5S z bazy...
Obrazek

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3787
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Nie dostali :D Ale w sumie wychodzą podobnie, bo Mark wychodzi im taniej i CG, za to dopłacaja 3pkt za model za magiczne mieczyki.

Przy Blastedzie rzuca się osobno za KAŻDEGO hita, nie raz za całą salwę. Więc przeciwno oddziałom strzeleckim to jest mega kupa

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

już znam pierwszy standard którym będzie się grało :P

DP, nurgl na oddziałach i magowie tęczowi na dyskach, tralalaa.a.. :P

ODPOWIEDZ