Niezwykli 2.0 (mekka bezmyślnego spamu)

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Ja nie czuje tej calej akcji ze studniowkami. Co to za frajda bawic sie w garniakach przy nauczycielach, ktorzy nie chca Ci zaliczyc roku? :wink:

Bylem na dwoch - tragedia. Nawet pamiatka w postaci plyty dvd jest malo warta imo. Ja nawet swoja zgubilem :]

Awatar użytkownika
Wojtku
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 188

Post autor: Wojtku »

Trzeba się umieć dobrze bawić :D albo dużo wypić
Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Wojtku pisze:Trzeba się umieć dobrze bawić :D albo dużo wypić
Dzięki Ci Wojtku za to disjunktive Satzverbindung... eee... znaczy za "albo" :D

[głupia gramatyka, teraz czekam na wyniki :x]

A ja właśnie się robię na Khemri. Zabandażowałam się :D

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Skavenblight pisze:
A ja właśnie się robię na Khemri. Zabandażowałam się :D
kuku?
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

1 studniówka za mną.. za 2 tygodnie druga... Ratunku :(

Awatar użytkownika
Pawełek
Mudżahedin
Posty: 340
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Pawełek »

Raptaparat pisze:Ja nie czuje tej calej akcji ze studniowkami. Co to za frajda bawic sie w garniakach przy nauczycielach, ktorzy nie chca Ci zaliczyc roku? :wink:

Bylem na dwoch - tragedia. Nawet pamiatka w postaci plyty dvd jest malo warta imo. Ja nawet swoja zgubilem :]
ale miałeś zjebanie, moja studniówka 11/10 !

ekstra sprawa, kto nie był na swojej ten trąba!

zapodam jakąś foteczke pózniej. :O
:roll:

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Niektorym wiele do szczescia nie potrzeba :twisted:

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Eh a ja chciałem sobie postawić nowy system to w połowie instalacji występuje błąd pliku boot.ini ;/ Kombinowałem w biosie, w wierszu przywracania systemu i nie pomogło ;/ Trzeba będzie przeżyć weekend bez głównego kompa i pozostaje mi męka na starym ;/

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

A łubudu to już nie łaska sobie zainstalować? :P
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Tomash pisze:A łubudu to już nie łaska sobie zainstalować? :P
Wtf is this ?

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Pawełek pisze:
Raptaparat pisze:Ja nie czuje tej calej akcji ze studniowkami. Co to za frajda bawic sie w garniakach przy nauczycielach, ktorzy nie chca Ci zaliczyc roku? :wink:

Bylem na dwoch - tragedia. Nawet pamiatka w postaci plyty dvd jest malo warta imo. Ja nawet swoja zgubilem :]
ale miałeś zjebanie, moja studniówka 11/10 !

ekstra sprawa, kto nie był na swojej ten trąba!

zapodam jakąś foteczke pózniej. :O
:shock2:

A co się takiego wydarzyło?
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Sykstus pisze:
Tomash pisze:A łubudu to już nie łaska sobie zainstalować? :P
Wtf is this ?
A takie slangowe określenie na Ubuntu i pochodne (ze wskazaniem na moje ulubione Kubuntu) ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Tomash pisze: A takie slangowe określenie na Ubuntu i pochodne (ze wskazaniem na moje ulubione Kubuntu) ;)
U-buntu?
Obrazek

*edit*

Jestem niezwykły.

Przez 3 godziny szukałem worków na śmieci w pokoju (pustych i czystych jakby ktos sie pytał). Po 3 godzinach spojrzałem się na półkę z książkami po raz 20sty i moją uwagę przykuło pudełko z cukrem trzcinowym. Wyjąłem je a za nim stała rolka tychże worków.

Nie mam pojęcia czemu je tam włożyłem. Sam powinienem sobie chować słodycze, nigdy bym ich nie znalazł i nie byłbym gruby! :lol2:

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Tomash pisze: A takie slangowe określenie na Ubuntu i pochodne (ze wskazaniem na moje ulubione Kubuntu) ;)
E jednak wole winde niż linuxa :P Może coś się w końcu nauczę na poniedziałek :P

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Skoro wolisz niedziałający system od działającego (w Twoim przypadku), to pogratulować :P
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Dobrze, że to (w Twoim przypadku) dopisałeś bo ostatnio pod Ubuntu trzy godziny musiałem kombinować co trzeba zmienić, żeby mi komp po zmianie karty graficznej działał w lepszej rozdzielczości niż 640x480, a on w międzyczasie pluł na mnie różnymi errorami. :)
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Zbliża się już 1,5 roku, odkąd jadę na Ubuntu i nie daje mi ten system powodów do narzekania; przyzwyczaiłem się już do niego na tyle, że przeprowadzka na jakiś inny raczej nie wchodzi w grę ;).

Zdarza się jednak, że trzeba z czymś powalczyć... kilka dni temu coś grzebałem w kodekach w mplayerze i dojście do optymalnych (czytaj: działających ;)) ustawień chwilę mi zajęło, ale jaka potem satysfakcja, że się coś zrobiło ;).

P.S. Nie rozgryzłem tylko sprawy starego napędu CD-RW, na którym chętnie bym od czasu do czasu jakąś płytkę wypalił, ale system "widzi" go jako zwykły napęd CD-ROM (schrzaniło się to po aktualizacji z 6.10 na 7.04 (na którym teraz działam)... Może w wolnej chwili poszukam rozwiązań w necie, a może Wy wiecie, gdzie coś zmienić, by sytuacja wróciła do normy?
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Zarzuć czyste 7.10, podobno poprawili wykrywanie sprzętu.

Aha, polecam od razu zassanie KDE4 - kopie tyłek, niszczy i nie bierze jeńców. Mistrzostwo.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Dzięki Tomashu za wskazówki - w wolniejszej chwili zabiorę się za aktualizacje :).
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Chyba popełnie samobójstwo i spróbuje zainstalować viste ;p Z tego co patrzyłem wszystkie programy które zazwyczaj używam są kompatybilne z Vistą.

Zablokowany