NoWE (zbiór plot str. 113)

Wood Elves

Moderator: Gremlin

Zablokowany
Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Re: NoWE (zbiór plot str. 73)

Post autor: Azgaroth »

Szypul pisze:matt ward zafundował nam jedno jedynie słuszne złożenie armii. będzie nudnawo imho
Tak samo mam z demonami made by Matt Ward :)

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

tancerki nadal mają warda z bazy?
Obrazek

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3079

Post autor: Morsereg »

Azurix pisze:
Aldean pisze:Kurnous' Arrow: [Lords and Heroes] If enemy general is within 36" and LoS at start of game, one auto S3 no AS hit
Magical? Distributed as Shooting? Każdy z Lordów i Herosów, czy Generał? Jak to działa? :wink:
jesli w nowym AB to zdanie jest podobnie skonstruowane to ten strzal i tak wejdzie w oddzial, wiec tragedii nie ma :D
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Post autor: Me_gusta »

Morsereg pisze:jesli w nowym AB to zdanie jest podobnie skonstruowane to ten strzal i tak wejdzie w oddzial, wiec tragedii nie ma
Nic nie wejdzie w oddział. Ten pojedynczy strzał wrogi generał przyjmuje przyjmuje prosto na twarz :P

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Jeden unit w armii może mieć upgrade w postaci magicznych strzał?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Dębek pisze:Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Jeden unit w armii może mieć upgrade w postaci magicznych strzał?
Każdy unit może to mieć, tylko magiczne strzały nie mogą być takie same np. w 2 jednostkach (o ile dobrze zrozumiałem).

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1567
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Kal_Torak pisze:Luc czy warhawki mają łuki i możliwość dobrania do nich strzał?
Możesz napisać dokładnie co mają Warhawki?
Wciąż mam nadzieję, że da się z nich coś wyciągnąć ;P
"Nadzieja umiera ostatnia" - nie wczytywałem się w Warhawki
Kosztują 45pkt, dół ma KB, 6+Sv na unicie i tyle....bez fajerwerków - nie pamiętam czy mają łuki i możliwość strzałek.
Na chwilę obecną są lepsze rzeczy niż oni ;)
Szypul pisze:matt ward zafundował nam jedno jedynie słuszne złożenie armii. będzie nudnawo imho
No jeśli Ty tylko 1 złożenie armii widzisz to może czas zmienić armię ? ;)
Ja tu zaczynam dostrzegać coraz więcej fajnych kombinacji...naprawdę wystarczy usiąść i pokminić a nie ponarzekać i poczekać na wysyp rozpisek ;)
Me_gusta pisze:
Grolshek pisze:A czy "no to hit modifiers" nie oznacza brak kar za ruch, zasięg i wszystkich innych ? To było by masakryczne. Biedne manglery...
Dydu pisze:Czy zasada Wayów to multiple shot (2), czy coś innego, chodzi o to czy kumuluje się z BoL i mam wtdy 4 strzały?
Me_gusta pisze:Czy włócznie WR i GR też mają AP???
Co dają teraz tatuaże dla WR?


Zebrałem pytania z tej strony. Ktoś jest w stanie odpowiedzieć?
No modifiers to tak jak widać - mając BS4 trafiasz na 3+ - koniec :)
Waywatchers strzelają 2 strzałami BOL daje Ci "A+1" - więc nie wystrzelisz 4
Asrai Spear (extra rank, AP - na piechotę) (+1S w szarży na koniu)
Tatuaże....- nie pamiętam :(
Kalesoner pisze:jakiego armour sava mają wildzi?

czy way heros też ma zasadę kurnous arrow?
ile BSa ma way heros i czy zasada sniper działa u niego na dalekim zasięgu też?

czy sa opcje podbicia sava na herosach przez ekwipunek coś ala lion pelty, zbroje itd?

czy oddział z zasada asrai bow, który wykupi upgrade traci tę zasadę? w sensie czy jesli dokupię flamingi to czy trace AP? lczy -3 do sava kumuluje się z tą zasadą?


czy ktoś może potwierdzi amnush na glade riderach?
Wildzi mają 5+ i są fastem, możesz im dokupić Shield (2pkt) wtedy będą mieć 4+ i przestaną być fastem
Kurnous arrow jest zawsze na generale z tego co zrozumiałem
Nie ma żadnych lion peltów ani tym podobnych - nie odnotowałem
Nie czytałem dokładnie jak się składa te strzałki na łucznikach, ale:
-3AP to jest total AP ze strzał a nie -1AP z bazy i -3 ze strzałek
Tak więc na moje oko każde strzałki mają AP
Więc czy to będą dual, poison, flaming to będą AP - mogę spróbować to potwierdzić dziś bo pewnie podskoczę w ciągu dnia poczytać dalej ;)
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Chodzi chyba o to, ze mozesz miec tylko jeden typ na oddziale, na zasadzie ze nie mozesz wziac na jednym oddziale brak kar i -3AP.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3079

Post autor: Morsereg »

Me_gusta pisze:
Morsereg pisze:jesli w nowym AB to zdanie jest podobnie skonstruowane to ten strzal i tak wejdzie w oddzial, wiec tragedii nie ma
Nic nie wejdzie w oddział. Ten pojedynczy strzał wrogi generał przyjmuje przyjmuje prosto na twarz :P
no wlasnie wedlug opisu z poprzedniej strony nie.
wiem, ze trzeba poczekac na dokladny opis, narazie jednak nie jest to takie rozowe ;) lepiej nie oczekiwac za wiele i w razie czego pozniej byc pozytywnie zaskoczonym ;)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Opos
Falubaz
Posty: 1196
Lokalizacja: KGB Tarnów

Post autor: Opos »

Ludzie, jesteście chorzy, 18 stron postów przez ostatnie 28 godzin, a ja to wszystko musiałem czytać :mrgreen: Luc, nie Ty jeden nie masz modeli do nowych WE, podejrzewam, że dotyczy to wszystkich :wink: IMO itemki całkiem do rzeczy, pytanie, jaki jest koszt pkt HoDy? I jeszcze o Wildów, po drodze przewinęło się stwierdzenie, że mają jakiegoś warda, prawda li to? Czy tylko AS 5+?
Let the River of Blood flow...

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

i tak każdy musi teraz kupić drwali i sisterki. pewnie też kilku różnych herosów ;) a co do spamu, wczoraj z rana poczytałem, wyszedełm o 12 wrociłem o 23 i przekopywałem się przez 10++ stron :)
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Szypul
Mudżahedin
Posty: 282

Post autor: Szypul »

HOD'a 30

Awatar użytkownika
Milutki
Mudżahedin
Posty: 315

Post autor: Milutki »

@Opos
Wildzi tak jak inne forest spirity mają warda na 6+
Obrazek

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Ja mam WE - kupiłem jak wyszedł poprzedni book - nawet parę lat grałem dopóki się DE nie doczekały. Przed premierą nowego booka nie było sensu dokupywać nic i się nimi przestawiać na nową edycję. Teraz nowa książka to będzie wiadomo co brać i dokupić :) Mam nadzieję, że dzisiaj dotrze książka do sklepu.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Post autor: Me_gusta »

Morsereg pisze:no wlasnie wedlug opisu z poprzedniej strony nie.
wiem, ze trzeba poczekac na dokladny opis, narazie jednak nie jest to takie rozowe lepiej nie oczekiwac za wiele i w razie czego pozniej byc pozytywnie zaskoczonym
WE Lord has an instresting special rule. After deployment, if enemy general is in LoS and 36" he gets shot in the face, S3 hit, no AS

Słowa Furiona, no ale masz racje. Poczekamy zobaczymy ;)

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

strzał w Generalski tyłek może zaboleć zwłaszcza jak nie ma warda a jest to elfia czarodziejka lub czarodziej. W małych bitwach może łatwo zejść śmiertelnie od dwóch bohaterów jeszcze przed bitwą.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1344
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

sYsek pisze:i tak każdy musi teraz kupić drwali i sisterki. pewnie też kilku różnych herosów ;) a co do spamu, wczoraj z rana poczytałem, wyszedełm o 12 wrociłem o 23 i przekopywałem się przez 10++ stron :)
Opos pisze:Ludzie, jesteście chorzy, 18 stron postów przez ostatnie 28 godzin, a ja to wszystko musiałem czytać :mrgreen: Luc, nie Ty jeden nie masz modeli do nowych WE, podejrzewam, że dotyczy to wszystkich :wink: IMO itemki całkiem do rzeczy, pytanie, jaki jest koszt pkt HoDy? I jeszcze o Wildów, po drodze przewinęło się stwierdzenie, że mają jakiegoś warda, prawda li to? Czy tylko AS 5+?
po przeglądnięciu 5 dałem sobie spokój i przeskoczyłem ponad 20-a #-o

Awatar użytkownika
syrius
Chuck Norris
Posty: 572
Lokalizacja: Bastion

Post autor: syrius »

Często przeglądam sobie w sieci różne zdjęcia armii - natrafiłem na coś takiego:
http://www.sdahl.net/~sdahl/gfxii/IMG_7252.JPG
Wygląda jakoś znajom. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Murmandamus pisze:strzał w Generalski tyłek może zaboleć zwłaszcza jak nie ma warda a jest to elfia czarodziejka lub czarodziej. W małych bitwach może łatwo zejść śmiertelnie od dwóch bohaterów jeszcze przed bitwą.
Strzał ma najprawdopodobniej tylko generał. Jest więc tylko jeden taki strzał przed bitwą, lecz na małe punkty i tak może zaboleć. Jeśli celem jest mały mag i straci tę ranę, pierwszy miscast zapewne go zabije.

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

czy drewniana strona armii ma jakiś bonus wspólny ? stubborn w lesie albo coś podobnego ?

czy można HoDA wysnajpować komuś w twarz? za pomocą tego way hero :)

Zablokowany