Nowe podforum

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

Zablokowany

Czy forum Chaos United powinno zostac rozbite?

Czas głosowania minął 4 lip 2008, o 09:03

TAK, kazda armia powinna miec swoje oddzielne forum
56
79%
NIE, armie powinny miec podfora w ramach Chaos United
15
21%
 
Liczba głosów: 71
Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

dodalem ankiete na 8 dni, w przyszly pt wszystko bedzie jasne i bedzie mozna sie zajac przenosinami

pzdr

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Kensiorek pisze:po zastanowieniu starego bym nie rozbutowywal inacze demonony zostana przytloczone przez mortali . Skoro nawet Orgy waja wlasne forum to DL tez powinnien.
Wydaje mi się że masz rację :).
Póki co demony są armia niszową, zbyt wielu graczy nie ma, ale armia w sama w sobie istnieje jak najbardziej i tylko posiadanie odrębnego forum, na którym potencjalni nowi kandydaci na generałów otchłani, będą w stanie w jakiś sposób się do tej armii przekonać.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Mnie się pomysł osobnego forum dla miłośników przegiętości nowych dimonów podoba.
Na marginesie - jak patrzę na przyrost geometryczny graczy DL i kto zaczyna "przygode z WFB" od tej armii, to trochę mi się włosy jeżą. Tzn. jezyłyby się gdybym je miał.
Bogins pisze:Póki co demony są armia niszową, zbyt wielu graczy nie ma
Póki co. :)
Jasiuuu pisze:Bogins chaos nie ma nic wspolnego z diablem czy z pieklem , nie pachnie na pustkowiach piekielna siarka wiec nie wiem skad takie nazwy kinder black metalowe.
Nie, no dimony to są trochę diaboły, ale w kwestii nazw mam te same odczucia co Jasiuuu.

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Jestem za rozdzieleniem chaosu na poszczególne armie. Będzie ładnie i przejrzyście :P

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

KrzysiekW pisze:Mnie się pomysł osobnego forum dla miłośników przegiętości nowych dimonów podoba.
Na marginesie - jak patrzę na przyrost geometryczny graczy DL i kto zaczyna "przygode z WFB" od tej armii, to trochę mi się włosy jeżą. Tzn. jezyłyby się gdybym je miał.
Bogins pisze:Póki co demony są armia niszową, zbyt wielu graczy nie ma
Póki co. :)

Hmm chciałbym jednak zauważyć że mamy ogromną liczbę graczy imperialnych, ba wampirowych, a już za 2 miechy będą darki.
Armię Dl buduję się dość ciężko i standardowy jej koszt to prawie 1000 złotych przy około 50 figurkach, a więc osobiście sądzę że zbyt dużej nas grupy nie będzie.
Ps. zwróćcie uwagę że jak się spojrzy na allegro to jedyne rzeczy po przecenie to w chwili obecnej: wrzaskulce i od czasu do czasu furie + drobnica. Reszta to sklepowe oferty, któych nikt nie bierze :)

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

To sobie wydzielimy ten offtop na nowym forum, jak już będzie. ;)

A ja widzę takie zjawisko (o którym też tu ktoś na forum pisał) może nie wysypu, ale wzrostu liczby armii demonów w których mało jest ... figurek. Fakt, to droga armia, ale są tez róznej maści substytuty.
Ale aż tak liczebnej grupy możemy rzeczywiście nie osiągnąć. Abstrahując od tego - własne forum to coś miłego. Tym bardziej, że starsi bracia w Chaosie od mortali, jak Thurion, patrzą na nas z pewnym dystansem. ;)

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Ja tam nie grałem i nie gram demonami i w ogóle żadnym chałasem, ale skoro jest to już oddzielna armia to swoje podforum powinna mieć. Zwłaszcza, że swoje podfora mają "nieistniejące" DoW i ChD.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

patrzac na wynik ankiety to jest on raczej przesadzony, to mozna sie zaczac zastanawiac nad modami..

dla mnie kwestia demonow i wariorow jest jasna (Bogins na moda demonow - jesli chce, w warriorach pozostaje jak jest)

kwestia do rozwiazania to mod bestii, ktos sie pisze??

ew.
Bogins demony
trikk bestie
ja warriorzy
o ile chlopaki sie zgodza

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

spokoje moda demonwo wybiewrzemy w sposob demokratyczny po tem jak wszyscy kandydaci zloza oswiadczenia lustracyjne :)

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

dokładnie!!! Modzi niech składają nastepujące dokumenty:
- Oświadczenie lustracyjne w którym piszą że nie grali na masterach nigdy stroną "światła" to jest: gejowskimi elfami, pobożnymi rycerzami, strzelającymi kurduplami, zimnymi gadami czy też o zgrozo konserwami z imperium,
- Cyrograf w którym poświadczają własną krwią lub innymi wydzielinammi w zależności od wyznawanego boga, że nigdy tą armią nie przestana grać,
- Cv w któym mogą się poszczycić jakimiś osiągnięciami,
- W końcu list motywacyjny, w którym to muszą opisać przyszłe swoje poczynania np. że mod popełni samobójstwo rytualne jeśli będzie chciał kiedyś zmienić armię, tudzież obcięcie jaj za nie maksowanie rozpisek!!!!

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Jak juz chcecie rozmontowywac Chaos United (co wydaje mi sie zajebistym pomyslem), to juz raczej kazdego z tych forum:
-Warriors of Chaos
-Beasts of Chaos
-Deamons of Chaos
nie dzielcie na kolejne subfora, bo to sie srednio sprawdza. Wedlug mnie za duzo z tym jest zachodu, a tak to sie wchodzi do forum "deamons of chaos" i od razu widac, czy ktos sie wypowiadal w jakimkolwiek temacie, czy raczej strata czasu i mozna pojsc na KZ.
dokładnie!!! Modzi niech składają nastepujące dokumenty:
- Oświadczenie lustracyjne w którym piszą że nie grali na masterach nigdy stroną "światła" to jest: gejowskimi elfami, pobożnymi rycerzami, strzelającymi kurduplami, zimnymi gadami czy też o zgrozo konserwami z imperium,
- Cyrograf w którym poświadczają własną krwią lub innymi wydzielinammi w zależności od wyznawanego boga, że nigdy tą armią nie przestana grać,
- Cv w któym mogą się poszczycić jakimiś osiągnięciami,
- W końcu list motywacyjny, w którym to muszą opisać przyszłe swoje poczynania np. że mod popełni samobójstwo rytualne jeśli będzie chciał kiedyś zmienić armię, tudzież obcięcie jaj za nie maksowanie rozpisek!!!!
Po doglebnym namysle, sadze ze znalazloby sie paru graczy pretendujacych do modowania na forach, ze swojej strony nie obrazilbym sie, gdyby to szafa@poznan modowal bestie, a KrzysiekW demony (wybaczcie, ze Was nawet nie pytam, jakos mi sie nasunelo). Obaj sa prawie codziennie na forum, ich opinie sa zazwyczaj przemyslane i sensowne, ogolnie rzecz biorac stanowia mocne kandydatury.

Jesli chodzi o trikka, to jako ze jest wlasciwie pure graczem WoCh, to jednak jego moderature bym odrzucil

Ktos ma jeszcze jakies propozycje kandydatow?

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

ej, greenowi demonami zrobilem 20:0 w 3 tury ;)
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Oczywiście - ja swoją :) 2 na master blaster 2005r

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

trikk pisze:ej, greenowi demonami zrobilem 20:0 w 3 tury ;)
Ja orkami zrobilem greena demonom 19:1 w 5 ;-]

Jesli bys faktycznie chcial moderowac demony, chetnie bym poparl Twoja kandydature - jestes duzo i na forum i na turniejach, zawsze odpowiadasz na posty i znasz sie na zasadach. IMO niezle.

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Mogę być, w forum united za dużo sie i tak nie dzieje
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

Brawo za pomysl ankiety i to jeszcze z linkiem z PiM :x .
Zawsze myslalem ze to dyskusja jest najwazniejsza i zdanie zainteresowanych sie liczy jedynie. A tu okazuje sie ze dyskusja jest niestotna i kazdy zawszony krasnal , dzieciak neo czy elf pederasta ma glos tak samo wazny jak chaosnik. Liczy sie kto wiecej glosow naklepie. Super.


Imo powinno byc , Chaos United-> 3 glowne podfora
Beast, Hordes, Demons.
Bazar i Galeria powinny zostac wspolne tak jak figsy sa.



Sykstus : Khorne ma wspolnego z Szatanem tyle ze gardzi slabymi i ceni sobie sile charakteru i niezaleznosc. Tyle wspolnych punktow miedzy filozofia chaosu a satanizmem ;) . Ofcourse to co napisal KrzysiekW to jest prawda ze z wygladu bloodleterzy to takie diaboly a Bloodthrister
jak szatan z filmu Pick of Destiny , wiec nasuwaja sie skojarzenie z zamkiem Inferno z Herosow czy poprostu z 'szatanami' ale to tylko pozory i wyglad ;) a pozostali bogowie chaosu nie maja nic wspolnego z diablem.


Kensiorek: Ogry maja swoje podforum i Demony tez beda mieli, w ramach Chaos United.

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

Modem demonow powinien byc ktos kto nimi od dluzej gra a nie jedna masakre GK sprzedal. Dlatego imho Trikk sie nie nadaje jest on graczem mortalowym ze starym DL ja go na rzadnym turnieju nie widzialem.


W tematach o demonach najwiecej wypowiada sie 2 graczy ktorym wyglada ze sie chce . Ja bym dal szanse Boginsowi albo Krzyskowi moze wymysla cos ciekawego ala rzeczy ktore dzieja sie np na forum imperialnym.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2032

Post autor: Janiszek »

jak najbardziej za jestem !!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

napisz jeszcze wlasnymi slowami dlaczego uwazasz ze to dobry pomysl :)

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Kensiorek pisze:Modem demonow powinien byc ktos kto nimi od dluzej gra a nie jedna masakre GK sprzedal. Dlatego imho Trikk sie nie nadaje jest on graczem mortalowym ze starym DL ja go na rzadnym turnieju nie widzialem.


W tematach o demonach najwiecej wypowiada sie 2 graczy ktorym wyglada ze sie chce . Ja bym dal szanse Boginsowi albo Krzyskowi moze wymysla cos ciekawego ala rzeczy ktore dzieja sie np na forum imperialnym.
W Kopenhadze 6 bitew DLem zagralem, cicho kensiorek!
A tak na poważnie. Jak będziecie chcieli, to mogę modować, jak nie, to trudno ;)
Release the Przemcio!

Zablokowany