Warshrine

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zed Zediculus
Mudżahedin
Posty: 259
Lokalizacja: Poznań

Re: Warshrine

Post autor: Zed Zediculus »

Krążę wokół tych Warshrine'ów i nakrążyć się nie mogę ;)

Próbował ktoś z was wystawiać dwa w armii? Mi ostatnio ta koncepsja się nie sprawdziła...ma ktoś jakieś doświadczenia w tej materii?

Awatar użytkownika
Wiewior-lbn
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Wiewior-lbn »

warshrine , to mega klimatyczna jednostka i nie wyobrażam sobie aby nie wystawiać jej rzadziej niż co 3 bitwy :)
jest obowiązkowy przy chosenach z faworką
niestety jest w miarę droga, helka jest o wiele bardziej opłacalna
no i w zasadzie prócz rzucenia blesa jest bezwartościowym modelem
gdyby miało impact hity , albo chociaż m7 (czy nawet 6) to można by było coś nim zrobić
a tak to wiadomo ze nikt z tym nie bedzie walczył, chyba ze wjedzie nam czymś dobrym we flanke, a my z tym ruchem to zaszarżujemy co najwyżej las czy górkę (a nie przeciwnika)

co do dwóch warshrinów, to jeden wzupełności wystarcza więcej klimatu nie potrzeba (raczej przydało by się coś grywalnego)
2 warshriny to nic innego jak dodatkowe 2 blesy na ture(za sporą cene i zmarnowanie cennych slotów rare)
ORGANIZUJEMY SPOTKANIA MALARZY FIGUREK W LUBLINIE , A W DZIALE SPRZEDAM SPRZEDAJE FIGURKI;)

Awatar użytkownika
Loke
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 190
Lokalizacja: Bristol/Wodzisław Śląski
Kontakt:

Post autor: Loke »

Witam. Mam pytanie odnośnie ołtarza. Czy ktoś się orientuje jaką podstawkę ma skaveński dzwon? Przyszło mi do głowy żeby przerobić go na ołtarz, ale nie mam pewności co do rozmiarów podstawki.
o.b-one pisze:
Barbarossa pisze:(..) co przynosi mieszaninę ulgi, że turlanina skończyła się, oraz niesmaku, że imba.
Podobne uczucia towarzyszą mi po czytaniu tych wszystkich żali. Pod koniec każdego takiego posta pozostaje niesmak i jednocześnie ulga, że to już koniec... :wink:

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

Loke pisze:Witam. Mam pytanie odnośnie ołtarza. Czy ktoś się orientuje jaką podstawkę ma skaveński dzwon? Przyszło mi do głowy żeby przerobić go na ołtarz, ale nie mam pewności co do rozmiarów podstawki.
orginalna z pudelka :)

Awatar użytkownika
Loke
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 190
Lokalizacja: Bristol/Wodzisław Śląski
Kontakt:

Post autor: Loke »

Domyślam się, ale zanim wywalę kasę na dzwon chciałbym mieć pewność, więc może sprecyzuję pytanie - czy dzwon ma taką samą podstawkę jak rydwan?
o.b-one pisze:
Barbarossa pisze:(..) co przynosi mieszaninę ulgi, że turlanina skończyła się, oraz niesmaku, że imba.
Podobne uczucia towarzyszą mi po czytaniu tych wszystkich żali. Pod koniec każdego takiego posta pozostaje niesmak i jednocześnie ulga, że to już koniec... :wink:

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Większą - 60x100, rydwan ma 50x100 :) .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Loke
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 190
Lokalizacja: Bristol/Wodzisław Śląski
Kontakt:

Post autor: Loke »

Dzięki za szybką odpowiedź. Szkoda. A może jednak te 10mm różnicy nie robi? Dzwon to świetny model i po drobnych przeróbkach byłby z niego naprawdę klimatyczny ołtarz.
o.b-one pisze:
Barbarossa pisze:(..) co przynosi mieszaninę ulgi, że turlanina skończyła się, oraz niesmaku, że imba.
Podobne uczucia towarzyszą mi po czytaniu tych wszystkich żali. Pod koniec każdego takiego posta pozostaje niesmak i jednocześnie ulga, że to już koniec... :wink:

Awatar użytkownika
jurak
Kradziej
Posty: 952
Lokalizacja: kato szybki szpiiiii.....

Post autor: jurak »

Loke pisze:Dzięki za szybką odpowiedź. Szkoda. A może jednak te 10mm różnicy nie robi? Dzwon to świetny model i po drobnych przeróbkach byłby z niego naprawdę klimatyczny ołtarz.
i tak warshrina nie mozesz dolaczyc nigdzie, wiec czy bedzie to podstawka 60/100 czy 50/100 nie robi zadnej roznicy
helka ma (przyjeta) 80/100

hociaz jako filer to by juz musialo byc cos 75/100 albo 50/100 ;)

wichrun
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: wichrun »

Witam.
Z czego robicie Warshriny? Lekko skonwertowany rydwan wystarczy?
Ktoś może się pochwalić jakimś zdjęciem?

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

zdjęcia niestety nie mam ( właściwie nie wiem jak się je daje na forum ) ale tak rydwan wystarcza 8)

choć nie podobają się takie tylko bez załogowe rydwany z czymś na górze... wolę piechociarskie taczki na których jest jakiś akolita... taki mam :twisted:

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

wichrun pisze:Witam.
Z czego robicie Warshriny? Lekko skonwertowany rydwan wystarczy?
Ktoś może się pochwalić jakimś zdjęciem?
U mnie rydwan, wymienione konie na 7ed , wymieniona załoga na staroedycyjnych warriorów i w planach dwa sztandary tzeentcha na magnesy po bokach...

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

wieczorem wrzuce swój: corpsecart, warrior, konie 5 ed i bitsy od rycerzy imo fajowy:D
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

ja używam rydwanów z dodatkowymi bannerami, ciągniętych przez psy zamiast koni
załoga standardowa

Awatar użytkownika
jurak
Kradziej
Posty: 952
Lokalizacja: kato szybki szpiiiii.....

Post autor: jurak »

zmodyfikowany corpscart jest w miare ok ;)

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Też mam ale na razie się przymierzam do konwersji... Do deathstara dwa będą jak znalazł :mrgreen:

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 7 gru 2010, o 14:43 przez Durin, łącznie zmieniany 3 razy.
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

wichrun
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: wichrun »

Dzięki za odzew. pozdrawiam

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Szukam pomyslu na jakies fajne teczowe shriny. Bede zobowiazany za pomoc w postaci podrzucenia jakiegos orginalnego pomyslu. Ewentualnie jakies fajne fotki czegos juz zrobionego. Raczej nie ogarniam szczegolnie for modelarskich a musze kumplowi ktory bedzie je majstrowal podrzucic jakis pomysl bo w jego glowie tez chwilowo pustka.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

2 demoniczne screamery, łańcuszki z bitspudla i ołtarzyk z plasticardu obitsowany fajnie z warriorem z dorobioną jakąś lagą.
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

Durin pisze:łańcuszki z bitspudla
powodzenia
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

ODPOWIEDZ