*Pomazance Gildora* BLOODCRUSHER KHORNA KONIEC.

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gildor_
Mudżahedin
Posty: 238
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: gildor_ »

Szykuję go na ebaya. Wzorowałem się po części na pracy MIG-a a on zrobił go wręcz na błękitnego. Dzięki za rady. Następna fotka będzie pokazywała mniej więcej całokształt przed malowaniem najmniejszych detali (gemów itp).
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
gildor_
Mudżahedin
Posty: 238
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: gildor_ »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Maryn- zglazowałem power fista. Zdjęcie kiczowate bo musiałem na kompie nieco rozjaśnić przez co kolorki wyglądają mdło. Bawiłem się z bronią i dodawałem zieleni, fioletu, niebieskiego,snakebitu,żółtego gdzie nie gdzie. Nawet mi się podoba.
Anioł- Spróbowałem nmma z tym menoth cośtam. Potrzeba białych highlighów wiem, cytadela w Pon ma wysłać czystą biel.
Pozdrawiam i dziękuję

Awatar użytkownika
gildor_
Mudżahedin
Posty: 238
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: gildor_ »

Finalna wersja figsa. Komentarze mile widziane, pozdrawiam!
Obrazek

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

ostatnia praca to dno , lepsze modele na stołach się widuje , zamazany , chamskie przejścia , ogółem lipsztyk ale pracuj dalej

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

LOL ludzie wyluzujcie ...

p.s-szybka reakcja 24 min i riposta ... OGARNIJCIE GLUPOTE #-o
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

ostatnia praca to dno , lepsze modele na stołach się widuje , zamazany , chamskie przejścia , ogółem lipsztyk ale pracuj dalej
Nie wiem co chciales tym postem udowodnić, ale jesli mial on na celu pozbycie sie paru kompleksow to pewnie ci sie udalo....
Załosne, że ktos kto sam maluje figsy i poddaje je opini publicznej zniza sie do takiego poziomu :| :roll:

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

dokładnie tak, żenujące to! jeżeli myślicie ze napisałem tak szczere to więcej tutaj głupków niż myślałem
to co napisałem to inaczej ujęte słowa gilmora na temat mojej pracy , co pokazuje tylko jak ta osoba i inne osoby wypowiadające się malując na 6/10 chcą się dowartościować pisząc brednie o pracach innych artystów ;p , ciesze się że ktoś to zrozumiał i podsumował to w 2 zdaniach
"Nie wiem co chciales tym postem udowodnić, ale jesli mial on na celu pozbycie sie paru kompleksow to pewnie ci sie udalo....
Załosne, że ktos kto sam maluje figsy i poddaje je opini publicznej zniza sie do takiego poziomu"

życzę takim osobom tylko by ich najlepsze prace miały takie oceny jak "moje zjebane , nieudane etc"

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Post autor: Tutajec »

mi sie podoba i wiem że ciężko maluje sm jeżeli chce sie ich normalnie cieniować i jedyne chamskie coś co mi sie nie podoba to vega który obraża innych jeżeli jesteś takim wielkim artystą to czemu krytykujesz prace na tym forum bo przecież wszyscy tutaj jesteśmy żałośni

gildor nie przejmuj się takim kolesiem bo dla niego malowanie to coś więcej niż zabawa

Awatar użytkownika
Kamil Kiwi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 155
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Kamil Kiwi »

@Vega
Man zastopuj jesteś małowiarygodny, piszesz coś, potem mówisz że to była ściema, obrażasz wszystkich, którzy skomentowali Twojego bloga nie tak jak Ty chciałeś.

Co do marina to wjechaleś niebieskim na jetpacka (czy co to jest :P). Zajebiaszczo będzie wyglądać oddział na takim poziomie, o ile zamierzasz cały oddział tak zrobić ( :?: )

EDIT: Sorry dopiero teraz zauważyłem, że to na Ebay zrobione. :wink:
Ostatnio zmieniony 8 kwie 2009, o 16:07 przez Kamil Kiwi, łącznie zmieniany 1 raz.

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

Man pomyśl jak wy wszyscy kręcicie się w około swojej d...
Pokazałem tylko co dzieje się na tym forum , on może pisać ze całkowicie zjebałem malowanie i wy mu przyklaśniecie
A ja napiszę coś to innego niż : "tak jesteś bogiem włażę ci w odbyt bez mydła" ... to od razu jak ja tak mogłem napisać i za kogo ja się uważam ...

no sorki ale to mówi samo za siebie i to o was nie o mnie!

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Pokazałem tylko co dzieje się na tym forum , on może pisać ze całkowicie zjebałem malowanie i wy mu przyklaśniecie
A ja napiszę coś to innego niż : "tak jesteś bogiem włażę ci w odbyt bez mydła" ... to od razu jak ja tak mogłem napisać i za kogo ja się uważam ...
Stary, przeczytaj swoj komentarz pod pracą Gildora i jego komentarz w twoim blogu.
Jesli nie widzisz roznicy, to nie mamy o czym rozmawiac.

Nie znam ani Ciebie, ani Gildora, ale za przeproszeniem wkur*... mnie takie zachowanie, bo jakos w innych srodowiskach malarskich nie ma tego typu tekstow.
Uwazasz prace za złą, to napisz co jest w niej złe, a nie ze jest zjebana i koniec.

Awatar użytkownika
gildor_
Mudżahedin
Posty: 238
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: gildor_ »

Łooł dawno się tak nie uśmiałem! Dzięki Vega jesteś równie zabawny jak żałosny.
Oto co napisałem na temat orka:
Mi ten ork w 100% nie leży, może to przez malowanie które zawaliłeś na maksa.
Cóż, gdyby mi się spodobał to pewnie bym tak nie napisał. Generalnie malowanie było słabe, jeśli lubisz aby ktoś Cię zwodził to zrób temat tylko dla wybranych a nie dajesz go do publiki.
, co pokazuje tylko jak ta osoba i inne osoby wypowiadające się malując na 6/10 chcą się dowartościować pisząc brednie o pracach innych artystów ;p
Sory ale 6/10 to ja malowałem jakiś rok temu. NIe dam galerii do Cmon bo znając takich jak Ty to po jednym dniu moja praca znajdzie się w TOP10 najsłabiej wymazanych figsów na c'monie. Jeśli to Cię uraziło to przepraszam artysto :lol2: Zresztą co Ty o mnie wiesz?
ostatnia praca to dno , lepsze modele na stołach się widuje , zamazany , chamskie przejścia , ogółem lipsztyk ale pracuj dalej
Może i, ale swojego nabywcę na ebay znalazł w przeciwieństwie do Twojego Allegro xD

Kod: Zaznacz cały

życzę takim osobom tylko by ich najlepsze prace miały takie oceny jak "moje zjebane , nieudane etc"
Ale Ty masz filmy...
Dobra więcej nie piszę.
Wrzucę nowego elfa, może Mistrza Artysta vel Vega raczy go skomentować.
Obrazek
Pozdrowienia, szczególnie dla naszego Artysty, który umie polepszać humor :D
trochę nie składny ten mój post ale proszę zrozumieć, leżałem na podłodze ze śmiechu praktycznie...
Ostatnio zmieniony 8 kwie 2009, o 16:46 przez gildor_, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1534
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Bardzo ładny, ale tył bannera to niedokończony chyba, nie wycieniowany tak fajnie jak pancerz i trochę to psuje efekt... :)
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
gildor_
Mudżahedin
Posty: 238
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: gildor_ »

up! Coś nowego :wink:
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Post autor: Tutajec »

jeśli chodzi o elfa według mnie powinieneś używać innego koloru do rozjaśniania bo przejscie z czerwonego bo prawie żółtego jest chyba zbyt mocne

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

runepriest pisze:jeśli chodzi o elfa według mnie powinieneś używać innego koloru do rozjaśniania bo przejscie z czerwonego bo prawie żółtego jest chyba zbyt mocne

Ja bym to zostawił. to nadaje mu charakteru.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Elfik jakoś bardziej mi się podoba niż marine. Zgadzam się ze Zbysławem co do płaszcza, ale to już jest kwestia gustu, jednym takie ostre przejścia się podobają, innym nie. Złoty NMM od przodu wyszedł naprawdę fajnie, szczególnie pancerzyki na piersi i udach. Od tyłu wygląda już nieco gorzej ale i tak praca fajna.

A co do marine'a to chyba troszke bardziej rozwodniona farba by się przydała bo te rozjaśnienia w niektórych miejscach troche nienaturalnie wyglądają, i może dopracowanie metalików (wyraźniejsze rozjaśnienia na krawędziach np.). Sztandar jest chyba najsłabszym elementem tej figurki (przynajmniej na tych zdjęciach) ale ogólnie praca całkiem fajna.
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Marynat mnie się nie podoba :( , pancerz jest zbyt biały, a przejścia za ostre.
Natomiast Elf wyszedł bardzo fajnie =D> . Co do płaszcza, uważam że jest spoko, ale pasowałaby do niego jesienna podstawka z dużą ilością czerwonych i brązowych liści.
I tak jak zauważył Rakso, NMM z przodu wyszedł o wiele lepiej niż z tyłu.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

ajpinus
Chuck Norris
Posty: 415

Post autor: ajpinus »

Gildor: zdjecia elfa na nieodpowiednim tle, za duzo tam rozpraszajacych plamek i przez to nie mozna dobrze ogarnac figurki. W dodatku zdjecia pod dziwnymi katami. Popraw fotki bo malo widac.

Awatar użytkownika
Ciozak95
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ciozak95 »

mnie się prace podobają :D... Elf lepszy od marine'a, ale je sie chyba trudno maluje.. :lol2: :mrgreen:
podpis usunięty z powodu zbyt dużego rozmiaru -- administracja

ODPOWIEDZ