Mastery i DMP, głos w dyskusji na LL

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Jesli Bazyliszek bylby na sensowne pkt<2250+> oraz bez BP to pewnie mialby moj glos. Ale Narbutta powoduje ze sie gleboko zastanawiam :wink:

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

ej, bez jaj, nie dublujmy miast, masę ludzi czeka w kolejce na możliwość pokazania się i robi super robotę (jak Białystok). Jak tak dalej pójdzie to będzie 10 turniei: 3 w X, 3 w Y, i 3 w Z + DMP (bo jest przechodnie, jak narazie)

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Prawdopodobnie turniej nie odbywalby sie na Narbutta. Ale to chwilowo tylko plan, a wiecej bede mogl powiedziec w przyszlym tygodniu (po spotkaniu z dyrektorem szkoly, do ktorej sie zwracamy).

Co do BP, to wiele zalezy od wyniku najblizszego turnieju Jezdzcow Hardkoru, ktory zorganizowany jest na format Limited. Jesli wyniki beda rozsadne, to nie wykluczam, ze usilowalbym forsowac taka opcje.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

nie obraz sie ale to jest ostatni lokal na sezon ligi wiec tak samo jak ostatni master frekwencje bedzie mial ;)

w waiwe az takej zaleznosci pomiedzy format-frekwencja nie ma poza tym ;)

ale to tylko moje zdanie i sam wolalbym zeby Bazyliszek wrocil do grona masterow :)

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

swieta_barbara pisze:Dupa. Przy 10 Masterach na Sezon, jesli DMP zostanie jak jest, nigdy nie wypromujemy nowych osrodkow jak np. Bialystok.

Lud i tak na DMP pojedzie, ale nie widze potrzeby bicia rekordow - to elitarne hobby, nie chcialbym zeby sie to zmienilo.

I wypacza lige - nie jest miarodajny (przy tylu druzynach), marnuje jednego z 10 Masterow (bo Robson i tak by wygral Lige) i ogolnie zal.
Popieram. W dodatku liczy się tak jak 5 masterów w lidze - dlatego wypacza jej wyniki.

PS. Potoczyla sie tu tez dyskusja o masterach generalnie, i widze ze zaraz beda dwa tematy o tym samym, wiec prosze Moda albo o scalenie ich, albo ludzi o nieofftopowanie - ten temat tylko o DMP i tym czy ma byc masterem.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

kacper ale jak wejdziecie na LL w tej lidze (28 marca) to tydziń potem stracicie miejsce wraz z końcem ligi, bo miejscówka jest tylko na jeden sezon :P wiec to śłaby interes.
No chyba ze od przyszłego sezonu (czyli dopiero 5 kwietnia) zawitacie

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Shino pisze:nie obraz sie ale to jest ostatni lokal na sezon ligi wiec tak samo jak ostatni master frekwencje bedzie mial ;)
Nie chodzi mi o frekwencje. Chodzi o balans sil miedzy armiami.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

karlee pisze:
swieta_barbara pisze:Dupa. Przy 10 Masterach na Sezon, jesli DMP zostanie jak jest, nigdy nie wypromujemy nowych osrodkow jak np. Bialystok.

Lud i tak na DMP pojedzie, ale nie widze potrzeby bicia rekordow - to elitarne hobby, nie chcialbym zeby sie to zmienilo.

I wypacza lige - nie jest miarodajny (przy tylu druzynach), marnuje jednego z 10 Masterow (bo Robson i tak by wygral Lige) i ogolnie zal.
Popieram. W dodatku liczy się tak jak 5 masterów w lidze - dlatego wypacza jej wyniki.

PS. Potoczyla sie tu tez dyskusja o masterach generalnie, i widze ze zaraz beda dwa tematy o tym samym, wiec prosze Moda albo o scalenie ich, albo ludzi o nieofftopowanie - ten temat tylko o DMP i tym czy ma byc masterem.
czemu wiec mowicie tylko o dmp a nie o parowkach i druzynowkach?

@barbara ok. choc wydaje mi sie, ze balansu jako takiego nie ma miedzy armiami i do konca edycji nie bedzie a na druzynowce slabo sie to sprawdza (armie z reguly nie trafiaja na slabe matchupy ze wzgledu na parowanie ;) )

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

glosowanie 28/5 kwietnia moze byc, ale pamietajcie o tym ze jak ktos ma wejsc z masterem na ostatni weekend kwietnia/pocz maja, a chyba kazdy (mo moze poza maturzystami, ale tych jest 1%) sie zgodzi ze jest to zajebisty termin, to musi miec troche czasu na organizacje..

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

no ja kurde mam nadzieję, że master blaster będzie 23-24 maja, po moich maturach już ;)

Awatar użytkownika
Zulus
Mudżahedin
Posty: 283
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Zulus »

Malal napisal w ll
ez obrazy dla Bialegostoku ale niewazne jaki poziom imprez tam jest to jednego nie przeskoczycie. Jestescie dziura komunikacyjna dla polowy Polski. Nigdy przeciez nie zaglosuje na mastera na ktorego nigdy nie pojade.
A wiec o to chodzi.Wybacz, ale dla drugiej polowy polski (warszawa, lublin, bialy, olsztyn,rzeszow) dziura komunikacyjna jest gorzow, wroclaw czy zielona gora. I jakos nawet z bialego da sie dojechac do gorzowa, przerabialem to na wlasnej skorze. Dla chcacego nic trudnego. Bez obrazy malal dla Ciebie, ale z takim podejsciem to...
Największym wrogiem słonia jest smok.

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Zostaw, Zulu, szkoda klawiatury. Malal sam pokazuje, jak bardzo mu zalezy na podnoszeniu poziomu masterow i jaki jest obiektywny, to jego problem :).

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Rotfl. Pisze wprost dlaczego nie dostaniecie mojego glosu. Mozecie miec zlote blaty ale co mi do tego skoro nigdy sie nie pojawie? I od kiedy glosowanie na mastery jest obiektywne? :shock:

Zulus pisze:
A wiec o to chodzi.Wybacz, ale dla drugiej polowy polski (warszawa, lublin, bialy, olsztyn,rzeszow) dziura komunikacyjna jest gorzow, wroclaw czy zielona gora. I jakos nawet z bialego da sie dojechac do gorzowa, przerabialem to na wlasnej skorze. Dla chcacego nic trudnego. Bez obrazy malal dla Ciebie, ale z takim podejsciem to...
O i tu sie mylisz. Sa BEZPOSREDNIE POCIAGI z Pomorza czy Wawy lub Lublina do Wrocka czy Krakowa. Do Gorzowa co 30 min pociag odjezdza. Powiedz mi prosze laskawie co ile z wawy pociag do Bialego odjezdza?
Ostatnio zmieniony 4 mar 2009, o 19:41 przez Malal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

CzarnY pisze:Zostaw, Zulu, szkoda klawiatury. Malal sam pokazuje, jak bardzo mu zalezy na podnoszeniu poziomu masterow i jaki jest obiektywny, to jego problem :).
Ale Zulus dobrze pisze.
Jeżeli argumentem ma być trudność dojazdu do jakiegoś ośrodka, równie dobrze można porównać dojazd do Gorzowa ze wschodniej Polski. Pomimo słabego połączenia PKP + znacznej odległości jakoś ludzie na MB jeździli.

Awatar użytkownika
Zulus
Mudżahedin
Posty: 283
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Zulus »

zostawilem wlasnie te 3 kropki ;) A i dodam jeszcze ze panuje dziwny stereotyp ze bialy to dziura komunikacyjna, z wawy sie jedzie tyle co do lublina, a dla malala jakos do lublina (na chalengera) sie dojechac da :)
Największym wrogiem słonia jest smok.

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Zawsze myslalem, ze glosowanie ma wylonic turnieje klasy master - czyli takie, ktore beda glownymi imprezami sezonu dla graczy z Polski. Widze, ze Ty to rozumiesz jako imprezy, na ktore przyjedzie Malal :lol2:

Dobra, nie bedziemy flejmowac. Pozdro i eot, wnioski kazdy sam umie wyciagnac :wink:

Awatar użytkownika
Zulus
Mudżahedin
Posty: 283
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Zulus »

Malal pisze: O i tu sie mylisz. Sa BEZPOSREDNIE POCIAGI z Pomorza czy Wawy lub Lublina do Wrocka czy Krakowa. Do Gorzowa co 30 min pociag odjezdza. Powiedz mi prosze laskawie co ile z wawy pociag do Bialego odjezdza?
Do gorzowa pociag co pol h? Ok,moze z krzyza :P

Wyobraz sobie ze tez sa bezposrednie z bialego do wrocka, wawy, pomorza. A pociagi z wawy jezdza co godzine i 2, zaleznie od pory dnia. Ale juz stwierdzilem ze to nie jest argument, wiec wiesz.
Największym wrogiem słonia jest smok.

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Zulus pisze:zostawilem wlasnie te 3 kropki ;) A i dodam jeszcze ze panuje dziwny stereotyp ze bialy to dziura komunikacyjna, z wawy sie jedzie tyle co do lublina, a dla malala jakos do lublina (na chalengera) sie dojechac da :)
Wiec Ci wyjasnie.

Primo. Pojechalem tam bezposrednio z Warszawy.
Secundo. Byly to wakacje.

A tak na marginesie to jestem Malal.

Awatar użytkownika
Zulus
Mudżahedin
Posty: 283
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Zulus »

Acha. Teraz jak rozumiem nie ma wakacji i nie jestes w wawie, to bys na mastera do Lublina nie pojechal? lol
Największym wrogiem słonia jest smok.

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

I tu jest druga strona medalu. Ja dosc rzadko jezdze na mastery<Zadnego Dracona nie odwiedzilem. Nie zawsze jestem w Gorzowie czy Wawie. Lublin 2x tez opuscilem> Do Lublina wpadne dla Paru osob jak mam czas. Jak nie mam to nie wpadne. Proste. Do Bialegostoku nie wpadne raczej bo nie znam za bardzo tych ludzi.Pronto. A jak mam wybierac miedzy Masterem na ktorych bede/raczej bede a Mastera na ktorym na 99% nie bede/nie znam ludzi to wybor jest prosty. Obiektywizm w glosowaniu na Mastery to mit. Jesli chlopaki w niego wierzycie to coz...Wkladajcie zeby pod poduszke na noc......
EOT

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ