MASTER BLASTER 30-31.05.2009 Gorzów Wlkp.

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Sasza
Oszukista
Posty: 865
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Re: MASTER BLASTER 30-31.05.2009 Gorzów Wlkp.

Post autor: Sasza »

thurion pisze:wybiera sie ktos z was w tym roku na open'era ;) ja juz bilet mam :P hehe
scenariusze musza byc dobre :mrgreen:
Ja z Buszmanem :P

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

Dibo pisze:Mam pytanko czy w Bestich Chaosu ... pozwolicie Dombullowi brać przedmioty czy tylko bronie ?? (bez przedmiotów jest niegrywalny)

tylko bronie
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3084
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Czy shadzi muszą mieć doklejone bronie na plecach żeby mieli wswig za bronie dwuręczne ?

Awatar użytkownika
Raptor
Kretozord
Posty: 1990
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Sasza pisze:
thurion pisze:wybiera sie ktos z was w tym roku na open'era ;) ja juz bilet mam :P hehe
scenariusze musza byc dobre :mrgreen:
Ja z Buszmanem :P
i ja :D
Obrazek

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

Xet pisze:Czy shadzi muszą mieć doklejone bronie na plecach żeby mieli wswig za bronie dwuręczne ?
nie musza miec doklejonych na plecach ale wierze ze znasz roznice miedzy bronie drureczna a dwiema bronmi ;]
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

IMO dobre zbalansowanie armii - mocne rzeczy przycięte ale jednocześnie można coś złożyć - dużo lepsze rozwiązanie niż BP+R.

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3084
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

SexRocket pisze:
Xet pisze:Czy shadzi muszą mieć doklejone bronie na plecach żeby mieli wswig za bronie dwuręczne ?
nie musza miec doklejonych na plecach ale wierze ze znasz roznice miedzy bronie drureczna a dwiema bronmi ;]
Ja to sobie tak tłumacze. Shade trzyma w ręku miecz gdzieś długości elfa ( w mojej ocenie półtoraręczny) i kusze. Albo chowa miecz i strzela, albo odkłada kusze i bije mieczem obóręcznie (wtedy liczy się jako dwurak) albo jednoręcznie wraz ze sztyletem który ma za pasem (dwie bronie). Myślę, że nie trzeba nic dorabiać, ale wolę zapytać przed turniejem.
pozdr

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

Dalmar pisze:IMO dobre zbalansowanie armii - mocne rzeczy przycięte ale jednocześnie można coś złożyć - dużo lepsze rozwiązanie niż BP+R.
Prkatycznie kopia waszych zasad :P

Xet pisze:Ja to sobie tak tłumacze. Shade trzyma w ręku miecz gdzieś długości elfa ( w mojej ocenie półtoraręczny) i kusze. Albo chowa miecz i strzela, albo odkłada kusze i bije mieczem obóręcznie (wtedy liczy się jako dwurak) albo jednoręcznie wraz ze sztyletem który ma za pasem (dwie bronie). Myślę, że nie trzeba nic dorabiać, ale wolę zapytać przed turniejem.
pozdr
jesli uwazasz ze nic nie robiac przy shadach dostaniesz wysywing z np 2 bronmi to nie przejdzie :P
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

no ale mają te sztylety za pasem tak?

Awatar użytkownika
Embir
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Embir »

Dalmar pisze:IMO dobre zbalansowanie armii - mocne rzeczy przycięte ale jednocześnie można coś złożyć - dużo lepsze rozwiązanie niż BP+R.
Rzuca się w oczy brak ograniczeń dla czołgu; wreszcie ktoś zauważył plewność tej jednostki :wink:
http://manticblog.com/
KINGS OF WAR FULL BETA ARMY LISTS AND MAGIC ITEMS LIST: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... /htmlview#
KINGS OF WAR ARMY BUILDER BETA: http://kow2.easyarmy.com/

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3084
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Jasiuuu pisze:no ale mają te sztylety za pasem tak?
mają.
Okey rozumiem Sexrocket. thx za info
do zobaczenia w Gorzowie

Awatar użytkownika
qlpin
Chuck Norris
Posty: 425

Post autor: qlpin »

Embir pisze:
Rzuca się w oczy brak ograniczeń dla czołgu; wreszcie ktoś zauważył plewność tej jednostki :wink:
qrde a już myślałem że chłopaki nie przyuważą, i na legalu z dwoma wjade :twisted:

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1289
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Przejdzie ladnie zrobiony bolec z nowego stegadona za canona DOW w armi lizakow czy musze kombinowac jakas brzydka armatke? :(
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13983
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

@embir tu raczej nie ma problemu z csem imperium ale z brakiem csa de ;) przynajmniej to tak wyglada ;)

@qlpin rok temu na mb bylo ich 40 wiec pewnie sie chlopaki tam przyzwyczaili ;)

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

spoko spoko zasady sa do 29 work in progress.
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

kocham spam harpii ;)

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3084
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Dajcie looz DE. Najsprawiedliwszym ograniczeniem jest zakaz dublowania rarów i limit kostek magii. Nie będzie 3x5 harpii, będzie 2x7 jeden pies.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13983
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Xet pisze:Dajcie looz DE. Najsprawiedliwszym ograniczeniem jest zakaz dublowania rarów i limit kostek magii. Nie będzie 3x5 harpii, będzie 2x7 jeden pies.
na razie jest tak:
mam 8 lev magii z dagerem, dodatkowymi kostkami i innymi pierdolami
i 4-5 oddzialow harpii

gl hf ;)

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3084
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Magie trzeba przyciąc zgadzam się. Ograniczenie leveli nie spełnia swojej funkcji. Takiego imperium też nie tyka.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Xet pisze:Nie będzie 3x5 harpii, będzie 2x7 jeden pies.
Serio uważasz, że to bez różnicy?
Obrazek

ODPOWIEDZ