Galeria Kamelota ( 09.03.10 - kilka nowości :P )

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Re: DE kamelota

Post autor: kamelot »

Dzięki za pozytywne komentarze, jak wcześniej napisałem niedługo oddział coków :)
Ziemko, skoro użytkownicy forum się nie skarżą, to dlaczego mam coś zmieniać nawet nie posiadając programu do tego?
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Ziemno, upewnij się jaką masz rozdzielczość monitora, bo teraz to troszkę nie na czasie jest mieć mniejszą niż 1280x1024 :wink:

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

No wlasnie widze , ze tylko mi rozjezdza , wiec nie musisz nic zmniejszac.


P.S. Z tymi specjalnymi programami to mnie rozbawiales - paint to taki specjalny program :D?

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

nie miałem zbyt dużych chęci do malowania, szczególnie po obejżeniu bsb-ka raksa, ale wrzucam to co pomalowałem
mam nadzieję, że dorównują kusznikom
Obrazek
zdjęcia takie słabe, bo robione telefonem, jak dorwę aparat będą nowe...
zapraszam do komentowania
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Sczerze, no to nawet nie potrafię tego ocenić :] Wrzucaj śpiesznie nowe fotki Druchii ;)

Awatar użytkownika
Codranger
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Codranger »

Co za jakość zdjęć :shock: Chyba zapomniałeś tym po bokach podstawek zrobić ;]
Kervyn pisze:gobbosy na godzinie drugiej, o Pani!
Sprzedam Styrodur!!!

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: kanister »

Pazurki!
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 658

Post autor: Rion »

wszystko byłoby fajnie gdyby zdjęcia były lepsze :wink:

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

kanister: co jest nie tak z pazurkami?
codranger: podstawki będę robił za jednym razem wszystkie dla całej armii

a oto i upragnione lepsze cold one knights-ów zdjęcie:
Obrazek
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: kanister »

To że na tamtym zdjęciu nie było w ogóle widać, że są zrobione. Teraz jak już trochę lepsze zdjęcie to widzę że największy szpon jest metalowy a reszta niebieska. Odrobinę głupio to wygląda.
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

kwestia gustu
tak było w armii booku, na tym większym szponie jest metalowa nakładka :wink:
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

A ja Ci powiem, że ta kolorystyka mi nie leży ;( Niebieskie co, fioletowe tarcze, do tego błękitne szaty ;/

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

tarcze nie są fioletowe tylko niebieskie
malowałem je mordian blue i na to niebieski wash
poza tym błękit to odcień niebieskiego :wink:

p.s. a jak sama technika malowania?
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 658

Post autor: Rion »

Rasti ma troszkę racji, kolory tyćkę ze sobą nie grają a tak to spoko :wink:
Najbardziej podobają mi się jaszczury (może to ze względu, że ja sam maluję jaszczurki :roll: )
Twoje figurki po prostu pałają żądzą krwi. Jedyne co mi się u nich nie podoba to zbyt jasne pazurki, ale tak to OK.

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

dzięki za komenty
kolory takie maja zostać bo takie mi się podobają
co do pazurków, nie miałem na nie zbytnio pomysłu, a, że pod ręką leżał ice blue to tak nim maznąłem kilka i uznałem, że może być :wink:
za jakiś czas nowe coki/kusznicy i być może shad-zi, a w dalekiej przyszłości ( tj. jak przyjedzie kurier z Krakowa :P ) harpie i bolce...
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Co do techniki - mogłeś troszkę powyciągać jaśniejszymi odcieniami. Wiem, że błękit to odcień niebieskiego, aczkolwiek to już inny kolor jest ;)

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 658

Post autor: Rion »

zgadzam się z Rastim jeśli chodzi o odcienie. A moim zdaniem jakbyś rozjaśnił nieco zbroje kolcze i naniósł troszeczkę błękitu na nie to byłoby fajnie i wszystko by ładnie współgrało :wink:

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

spróbuje to poprawić... :wink:
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Aves
Chuck Norris
Posty: 421

Post autor: Aves »

Co do techniki - mogłeś troszkę powyciągać jaśniejszymi odcieniami. Wiem, że błękit to odcień niebieskiego, aczkolwiek to już inny kolor jest
Kolorow jest 5, reszta to barwy....

Tarcza jest "granatowa", i pasuje do zimnej tonacji figurki.
Shaman says:

-There is no evil spirits, but some just not like you.

-Spirit lives in de temple of flesh, if u devor flesh you devor spirit and get stronge', now pass me im human leg der is some meat left between der toes.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Są różne gusta.

ODPOWIEDZ