Gorąca parówka w Enklawie 24.04.2010 Wrocław

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Re: Gorąca parówka w Enklawie 24.04.2010 Wrocław

Post autor: Khuman »

Janiszek pisze:
kuman pisze:
Janiszek pisze:Dymitr ma rację, Kuman zastanów się nad tym co piszesz [-o< :mrgreen:
wiem co piszę... przeciwieństwie od Ciebie pierw piszesz kto będzie grał na dino parku i go krytykujesz a potem dajesz przykłady na jego grywalność... proszę nie prowokuj
Kuman źle mnie zrozumiałeś. Ja nie skrytykowałem takiej rozpy. jedynie zauważyłem, ze rzadko kto oprze się nie wystawieniu na te punkty miliarda skinko-terków. To Ty uważasz,że taka rozpa jest niegrywalna. I ja nie prowokuje =P~ :^o :^o :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
eh... może masz racje, stwierdziłeś że nie ma nikt tylu modeli... a nic nie mówiłem o tym że się nie da grać :|

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

open jest zaplanowany na nastepny turniej w bolterze:P
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Dmtrij pisze:błagam!
brak czego rekompensuje posiadanie 3 rarów?????
To moze jeszcze Lordów im dodac? co to za poroniony pomysł?
1. nierozumiem
2. już pisałem
3. też pisałem

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

brak mobilnosci Twoim zdaniem jest rekompensowany poprzez wiecej slotów rare? wiec powiedz prosze o jakiej mobilnosci mówisz? co jest rekompensowane poprzez lepsze sloty - nie rozumiem co masz na mysli!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2032

Post autor: Janiszek »

1. ktoś już by sobie załatwił jak by chciał grać na takim dino parku... myślisz tylko o grywalności
Pisząc to zdanie, twierdzisz, ze rozpa jest nie grywalna. Chyba, ze ja nie umiem czytac ze zrozumieniem :mrgreen: :P
Ale koniec niepotrzebnego spamu, nie ma o czym gadac:P Jedynie Golona były w stanie zagrac an tylu endżajnach :PP

@Dymitr : To fajnie, w końcu sobie zagram na skultakerze z killing blowem na 5+ i na LT <lol>

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ja zrobiłem rozpe na 11 stegadonach (tylko dwa silniki) i 40 skinkach
myslisz ze fajnie by sie z tym grało? (poza piką, wiesz, ze dobrze rozkminiony atak nawet w pikę wejdzie)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2032

Post autor: Janiszek »

Dmtrij pisze:ja zrobiłem rozpe na 11 stegadonach (tylko dwa silniki) i 40 skinkach
myslisz ze fajnie by sie z tym grało? (poza piką, wiesz, ze dobrze rozkminiony atak nawet w pikę wejdzie)
WIEM. Dziwie się, ze właśnie taki super dobry-lepszy niż ja garcz jak Golona o tym nie wie. Gdyby nie był tak nie miły powiedziałbym mu jak to zrobic, ale cóż....
Z takim marszem dinusiów strasznie by sie grało. Nawet krasie by nie dały rady tego wystrzelac. Jedynie problem stanowi to, ze kto we Wrocku ma 11 stedziów? (chodzi o all lizakowych graczy)Golona ma chyba 6.. xD
Ale zresztą kto by mu to dopuścił... żaden to klymat xD

Awatar użytkownika
krejzihed
Chuck Norris
Posty: 443
Lokalizacja: tychy-wroclaw

Post autor: krejzihed »

daj HE chociaz 7 slotow Special (na 3000 samemu), bo nie ma co z punktami robic :)

zagram sam, chyba ze znajde sojusznika! (odrazu sie chciaem oglosic)

HE gram i sojuszu szukam
rymy skaladam niczym mikiewicz adam
i w ogole nie czuje ze rymuje

:D

pzdr
Ostatnio zmieniony 30 mar 2010, o 14:22 przez krejzihed, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

krejzihed pisze:daj HE chociaz 8 slotow Special (na 3000 samemu), bo nie ma co z punktami robic :)

zagram sam, chyba ze znajde sojusznika! (odrazu sie chciaem oglosic)

HE gram i sojuszu szukam
rymy skaladam niczym mikiewicz adam
i w ogole nie czuje ze rymuje

:D

pzdr
nie mogę zmieniać zapisu AB... więc zostaje 7

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

:cry: przez was będę musiał grać sam ,bo chciałem DE+SK :cry: , skoro nie pozwalacie to biorę pilniczek :twisted: i wygram ten turniej :idea:
no chyba że ktoś jest chętny na parę dla mnie?

Janiszek
Masakrator
Posty: 2032

Post autor: Janiszek »

krejzihed pisze: HE gram i sojuszu szukam
Marcins pisze: no chyba że ktoś jest chętny na parę dla mnie?
8)

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

kuman pisze:
macicznych przedmiotów
pozdrawiam :)

lądujesz w sygnaturce mojej zamiast Harrego:D:D:D
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ktos chce w najbliższe dni potestowac rozpiski na ten turniej? chetnie zagram(y)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2032

Post autor: Janiszek »

Kuman ty w ab masz maciczne przedmioty? Gdzie nabyłeś swoja książkę armii? w aptece?? =D> :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

przepraszam Janiszkla,wczoraj nie byłem sobą,do sprawdzianu się uczyłem,i to mnie zestresowało,nie wiedziałem co pisze #-o ](*,)
ale już mi lepiej O:)

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

ja z chęcią zagram pojedyńczą armią ...może wreszcie uda mi się wystawić coś ciekawego?

"Z takim marszem dinusiów strasznie by sie grało. Nawet krasie by nie dały rady tego wystrzelac. Jedynie problem stanowi to, ze kto we Wrocku ma 11 stedziów? (chodzi o all lizakowych graczy)Golona ma chyba 6.. xD"

a chcesz się założyć ??

na 3k wcisnę 3 organki, 3 klopy, 6 boltów i kompanię braci z thundererów. widziałeś kiedyś krasiową rozpiskę w której wszystko, łącznie z thanami, strzela?

a tak, to chyba tylko 2 kloce slayerów+wypełniacze zabiorę...

Janiszek
Masakrator
Posty: 2032

Post autor: Janiszek »

Grazbird tutaj mógłym dyskutowac gdyz te stedzie mają sejwa i warda wszędzie. ale fakt moglby by nie dojsc :PPPP
lepsi są slayerzy. A od kiedy wygrałeś lokala wątpie aby twoje rozpy byłby by uważane za klimat :lol2: :lol2: :lol2:

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

podeślę dzisiaj rozpę do kumana i zobaczymy...jakiego warda mają te dinusie?

Janiszek
Masakrator
Posty: 2032

Post autor: Janiszek »

5 + od mocy silników :mrgreen:

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5099
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

szuka ktoś pary na ten turniejik ??? moge zagrać krasiami albo wochem (nie pewne)
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

ODPOWIEDZ