Skaven 2350

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pacek
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3404
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Re: Skaven 2350

Post autor: Pacek »

tylko pamiętaj, że zazwyczaj będziesz strzelał w taką konnicę na 5+ z jezzaili z ryzykiem wybuchu przy rzucie 1. jeszcze jak np. działa sztormówa trafiasz na..7+. no tak, potem zranić już łatwiej, ale najpierw jednak trzeba trafić te kilka 5 i 6. 6 jezzaili w tym momencie ma zajebiście marginalne szanse... Takie są po porstu moje wrażenia po grze na 7 jezzailach. Fakt - psychologicznie działają na przeciwników, którzy zazwyczaj przy moim zaczynaniu kitrali sie a górami za lasami hen hen. Ale jak już zobaczyli, że tak naprawdę ta 7 więcej szkód robi sobie niż im, nie bali się już :lol2: także ja do jezzaili się zraziłem i rezygnuje z nich w mojej rozpie na tegoroczne DMP..
The messanger bowed low. "Speak-speak" snarled the Grey Seer, to agitated to appreciate the fawning. "Unexpected complications, most powerful of the potentates" said the Scurrier. Before the creature finish,Grey Seer sent bolt of lightning to roast him alive."Bad news can always wait" thougt the mage..

densew15
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: densew15 »

w sumei to prawda juz sprawdzone ze ta 6 mało co robi wiec jezzaile pojda do walizeczki a trzeba pomyslec o censerach i storm banerze w monkach( w monkach storm banner czy w klanach)??

Awatar użytkownika
Pacek
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3404
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Pacek »

W clanach nie możesz mieć bannera. Ja mam w monkach u siebie.
The messanger bowed low. "Speak-speak" snarled the Grey Seer, to agitated to appreciate the fawning. "Unexpected complications, most powerful of the potentates" said the Scurrier. Before the creature finish,Grey Seer sent bolt of lightning to roast him alive."Bad news can always wait" thougt the mage..

densew15
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: densew15 »

Ok nowa rozpa z edytowana
Ostatnio zmieniony 9 cze 2010, o 15:38 przez densew15, łącznie zmieniany 2 razy.

densew15
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: densew15 »

brakło mi na storm banner co wywalic lub co zamienic??

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

1. Nie pisz dwóch postów pod rząd, używaj opcji edytuj.
2. Obrabiaj rozpe zanim ją wrzucisz

Co do samej rozpiski to żeby mieć na SB to wywaliłbym jednych niewolników i proce z Guttersów (sprawdzają ci się na nich?) lub wlócznie i kilku clanratów. swoją drogą myślę że klocek 40 to drobna przesada jak na oddział do pchania dzwonka.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Twoja-Stara
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Twoja-Stara »

densew15 pisze:1 Grey Seer @ 505 Pts
General; Magic Level 4
#D3 Warpstone Tokens [0]
Skalm [30]
Staff of Sorcery [35]

1 Screaming Bell @ [200] Pts

1 Rat Ogr Crew @ [0] Pts

1 Plague Priest @ 319 Pts
Frenzy; Magic Level 2; Flail
The Foul Pendant [30]

1 Plague Furnace @ [150] Pts

1 Plague Monk Crew @ [0] Pts

1 Warlock Engineer @ 145 Pts
Magic Level 2
Warp-Energy Condenser [20]
Pipes of Piebald [25]

1 Warlock Engineer @ 65 Pts
Dispel Scroll [25]
Dispel Scroll [25]

21 Skaven Slaves @ 44 Pts
Musician

21 Skaven Slaves @ 44 Pts
Musician

21 Skaven Slaves @ 44 Pts
Musician

40 Clanrats @ 212 Pts
Spear; Light Armour; Shield; Standard; Musician

7 Gutter Runners @ 91 Pts
2ndWeapon; Sling; Throwing Stars

30 Plague Monks @ 225 Pts
Frenzy; 2ndWeapon; Standard; Musician

8 Plague Censer Bearers @ 128 Pts
Frenzy; Censer

8 Plague Censer Bearers @ 128 Pts
Frenzy; Censer

1 Hell Pit Abomination @ 250 Pts
Warpstone Spikes

1 Doomwheel @ 150 Pts

1 Crew (Warlock & Rats) @ [0] Pts

Casting Pool: 12

Dispel Pool: 6

Models in Army: 162


Total Army Cost: 2350

Poprawiona juz rozpa co teraz uwazacie ??
daje rade.mega rozpa niby standard i nic zbytnio klimatycznego ale jeśli chodzi o grę na ligę to OK.
Powrót WE

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

uważam że staff of sorcerery jest zbędny.

Awatar użytkownika
Pacek
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3404
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Pacek »

Marcins pisze:uważam że staff of sorcerery jest zbędny.
+1
The messanger bowed low. "Speak-speak" snarled the Grey Seer, to agitated to appreciate the fawning. "Unexpected complications, most powerful of the potentates" said the Scurrier. Before the creature finish,Grey Seer sent bolt of lightning to roast him alive."Bad news can always wait" thougt the mage..

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Arbiter Elegancji pisze: Co do samej rozpiski to żeby mieć na SB to wywaliłbym jednych niewolników i proce z Guttersów (sprawdzają ci się na nich?)
Jak dla mnie to proce na Guttersach to mus, kosztują 1 pkt są lepsze niż gwiazdki. W pierwszej turze po wyjściu i tak nie zaszarżujesz a 18 strzałów (wystawiam 9ciu gutterów) na bliskim zasięgu w obsługę maszyny jednak sporo daje.
Obrazek

ODPOWIEDZ