Zapowiedzi, plotki - co nowego w Vampirkach

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Kurcze troche gruz jakby mialy VC wyjsc w 2008. No ale przeciez GW wie lepiej :P
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

Garść plotek:

I feel like Death...
mentioned last time that John Blanche was doing
the concept art for the new Undead. I think Games Workshop is keen to produce its own vision of the Undead rather than something more generic so that Games Workshop’s Undead are unlike anyone else’s Undead. I think this is something they will look to achieve increasingly in the future with other armies, which may also explain some of the change in ‘flavour’ in the recent Empire releases.
As a result we can expect a more “constructed” look, artificial beings more than the typical zombies’
held together with bits of wood, metal and bone.
On this theme the whole “Golem” (Ogre sized, Undead constructs) rumour just refuses to die (that’s Undead for you!). I still keep hearing about this unit even though I asked Gav about it myself and he told me it was not happening. I think what may be happening is rumours from Warseer are just being repeated. Having said that, Golems did make it into the Liber Necris, which is the Undead’s answer to the Liber Chaotica
by The Black Library. So make of that whatyou will. Honestly I have no idea!
Some people on the forums seem to be under the impression that bloodlines are going to be scrapped in the new book. I am not sure this is correct. Last time I said:
“Gav Thorpe has been quoted as saying that he thinks the bloodlines are too restrictive and that players should be able to have more individual vampires, not limited by the bloodlines.”
I get the impression bloodlines will still be there and have an effect on your list but their importance
will be toned down a little. I have heard that vampires will be able to pick from a selection
of vampire abilities but will not be restricted by their bloodline.
Most of the mini’s; I told you about last time (the zombies, the Ghouls and Skeleton Variants (including plastic Grave Guard), are now finished.
I suggested we would be getting a number of new vampires. So far I have heard about acouple
of Necrachs and a mounted Lahmian but the two most interesting Vampire minis I have heard about so far are a female Blood Dragon (Ohhh. Kate Beckinsale sir? Suits you sir. Will sir be wanting a mini to go with that? Your damn tooting sir will) and a really impressive vampire Lord transforming into a bat that sounds cool.
I have heard about both plastic and metal Necromancers. I have said before that I do not anticipate a plastic Vampire kit but a selection of metal vampires however I think we will be getting
a Plastic kit for Foot & Mounted Necromancers.
(with multiple heads arms much like the Empire mage sprue). But I also think we will get some Metal Necromancers just as we have forthe Empire in addition to the plastic kit.
And that’s it for minis *cough* plague *cough* cart *cough*. Excuse me. Until next time.

Whats next for Warhammer Fantasy Battles?
I still don’t have a date for you but I am confident
we will see the High Elves this side of Christmas. If I had to bet pie on it I would say we will see the first releases in November with the main release in December (just in time for Christmas shopping). Elves and Christmas just seem to go hand in hand, don’t they?.
I still think that the Undead will be next after the High Elves but this will clearly be next year. I am thinking 6 months after the High Elves. I am also still confident that Dark Elves will be after that (they are approximately 12 months away).

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

WOW!!!!!
Ciekawe ile w tym prawdy?
Ale jesli mieliby wydac wampirzyce Blood Dragon to ja jestem za. No i z tego co mozna przeczytac planuja wydanie plastikowych zestawow do skladania nekromantow, mi sie ten pomysl podoba.
No i nowi Grave Guards, mniam! :D
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Borysss
Chuck Norris
Posty: 422
Lokalizacja: .::ZadTrolla::. Shannon Éire

Post autor: Borysss »

Jak się cieszę, że mam 30 moich GG bo pewnie nowe nie będą miały takiego klimatu :P

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Ja mam tych staro-edycyjnych z halabardami, moim zdaniem o niebo lepsze od tych z nowej edycji. No ale kto wie, moze Ci nadchodzacy beda mialy naprawde mroczny wyglad.
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Dużo czaszek znaczy?

Borysss
Chuck Norris
Posty: 422
Lokalizacja: .::ZadTrolla::. Shannon Éire

Post autor: Borysss »

Ja muszę uzbierać jeszcze sobie z 30 GG właśnie z halabardami. Tak żeby ich mieć po prostu :)
A może za chce mi się wystawiać chłopaków z +1Str :) mniam ;]

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Lunn kurcze felas przeciez dodanie czaszek do czaszek nie stworzy nam prawdziwie mrocznego klimatu. Porownaj sobie np Undeadow z Rackhama a z GW. Chodzi o naprawde jakies dopieszczenie tych figsow, nadanie im ksztaltow i wygladu prawdziwie umarlych, a nie jak obecne zombie jakis wymoczkow z nadprzyrodzenie duzymi rekoma ;)
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Chaoschild nie zrozumiałeś dowcipu Lunna chodziło o porównanie do nowego Imperium miało stać się mroczniejsze, a zrobili to przez dodanie czaszek ;)

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Nie no wiem wiem, moja wypowiedz byla ironiczna, miejmy nadzieje ze GW jednak postara sie o dobry klimat dla VC. :)
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Szulc
Warzywo
Posty: 15
Lokalizacja: XIII KOHORTA BYDGOSZCZ

Post autor: Szulc »

Ploty są,że GW mają robić wszystkie figurki plastikowe. A przynajmniej dążyć do tego ;) Jeśli chodzi o VC to pewnie nakarmią nas jakimś nowym oddziałem i lekką zmianą zasad. Oczywiście nowy IMAGE figurek 8)

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

Wszystko by było ok, ale pod warunkiem, że GW wprowadzając model plastikowy zamiast modelu metalowego obniży jego cenę. Hyh, swoją drogą jestem ciekaw czy jak GW wprowadzi plastikowe Grave Guardy to cena ich pozostanie niezmieniona...

Awatar użytkownika
Drwal
Falubaz
Posty: 1448
Lokalizacja: Gdańsk - SNOT

Post autor: Drwal »

Heinrich_von_Tod pisze:Wszystko by było ok, ale pod warunkiem, że GW wprowadzając model plastikowy zamiast modelu metalowego obniży jego cenę. Hyh, swoją drogą jestem ciekaw czy jak GW wprowadzi plastikowe Grave Guardy to cena ich pozostanie niezmieniona...
dlatego lepiej kupić je teraz. Ja planuje zakup 20 GG do końca tego roku

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

swoją drogą jestem ciekaw czy jak GW wprowadzi plastikowe Grave Guardy to cena ich pozostanie niezmieniona...
Marzenia scietej glowy :D:P
Bedzie ich pewnie mniej w pudle ,cena zostanie albo jeszcze wzrosnie ale za to jakie "mega" bitzy beda :wink: :roll: :lol:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Racja, pewnie bda w boxach po 16 czy jakos tak, z roznymi opcjami wystawienia, itp. Tak jak najnowsze Black Orks'y dajmy na to. Dla mnie w sumie moze byc, nie musza byc metalowi, byle figurki byly dobrze wykonane.
Natomiast marzy mi sie kawaleria Black Knights z prawdziwego zdarzenia, jako jedna z lepszych jednostek w calej grze (mowiac skromnie :P)
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Sargo
Plewa
Posty: 5
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Sargo »

Co do magicznej liczby 16 to najprawdopodobniej będą w w/w liczbie wydawane szkielety i zombiaki wiec lepiej juz za ta sama cene teraz kupowac 20 w box'ie - tego nigdy za wiele w tej armi 8)

A prawdą jest ze maja być wilkołaki bądź golemy - odpowiednik troli,usabti itp w innych armiach ?

qwer
Mudżahedin
Posty: 238

Post autor: qwer »

nie, obecnie odp. 40mm potworka u VC sa spiritusy i raczej sie to nie zmieni

Borysss
Chuck Norris
Posty: 422
Lokalizacja: .::ZadTrolla::. Shannon Éire

Post autor: Borysss »

Serwus.

Na Cytadeli jest art o zapowiedziach wydawniczych GW na najbliższy czas i cholera jasna nic nie ma tam na temat VC :( Oj Panie i Panowie Wampiry, coś czuję, że przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać na odkurzenie naszych podręczników.

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1225
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Borysss pisze:Serwus.

Na Cytadeli jest art o zapowiedziach wydawniczych GW na najbliższy czas i cholera jasna nic nie ma tam na temat VC :( Oj Panie i Panowie Wampiry, coś czuję, że przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać na odkurzenie naszych podręczników.
Nie ma się co dziwić skoro nie podali jeszcze nawet informacji o HE, którzy mają wyjść przed VC (HE wyjdą najwcześniej w październiku, najpóźniej w grudniu). VC powinni być następni, więc wyjdą jakoś w pierwszej połowie przyszłego roku.

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Lepiej dłużej poczekać, niż dostać niedopracowany armybook.

Zablokowany