Euro Empire

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
mlepkows
Wodzirej
Posty: 732

Re: Euro Empire

Post autor: mlepkows »

Zdecydowanie brakuje Ci tego pegaza - ci co twierdzą, że jest miękki nie wiedzą co piszą. Jest po prostu niezbędny przy 5 maszynach - bez tego każdy omiecie ci maszyny i strzelców. Szczególnie, że nawet gołej 5 rycerzy nie masz do odganiania fastów i lataczy. Wydaje mi się, że najlepszym źródłem punktów na niego są strzelcy - aż 40 chyba nie potrzebujesz.

Ja ososbiście nie jestem przekonany do flagellantów - wszystko ich mieli a kosztują od cholery punktów. Osobiście wolę gwardię. Grałem też już na 4 Shadow + 2 Light (na Bazylu) i wróciłem jednak do 4 Light + 2 Shadow. Bez Lighta Twoje klocki dostają od każdego, szczególnie właśnie biczownicy. Mając 4 lvl rzucasz każdy czar na 2 kościach, z 2 lvl potrzebujesz już 3...

No i na koniec - grałem trochę bez ochrony na magu, a trochę z ochroną. Jeżeli masz na nią punkty to daj te 4+ warda albo i kocyk Magnusa (5+ ward i MR 2 - świetna ochrona przed czarami i jeszcze pomaga oddziałowi) - nigdy nie wiesz, kiedy ktoś Ci w tego maga wjedzie albo jakimś czarem mu przyłoży. Jest zbyt ważny, żeby go zupełnie odpuścić.

Maciek

ODPOWIEDZ