Dreadfleet

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Re: Dreadfleet

Post autor: vocal »

cóż, 70Ł x 5zł na dzień dzisiejszy daje 350zł... oferta poniżej powinna sie wydawać atrakcyjna :roll:

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

Zawyżane pewnie nie ale cena będzie pewnie w przedziale 300-370 zł skoro faber czy bard po tyle chcą sprzedawać.
w tych dwóch przypadkach się z tobą zgadzam. szczególnie ten ostatni nie należy do najtańszych.

bardziej niż cena zastanawia mnie mechanika gry, bo kupowania kota w worku jest niefajne, nawet jeśli ten kot na obrazkach wygląda sympatycznie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

Koszmarnie droga rzecz. Ale na stronie GW jest już opis pierwszej tury i w ogóle mechaniki gry.
Limitowana edycja - też mi coś...
Obrazek

Awatar użytkownika
Fafnir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184

Post autor: Fafnir »

Znając fanów GW szybko się rozejdzie :).

Awatar użytkownika
Motorek
Mudżahedin
Posty: 339
Lokalizacja: Warszawa/Kraków

Post autor: Motorek »

@ Piotr B. Orki były taką wfotą, że jak ich 1/4 dolatywała, to też potrafiły Cię zmasakrować. Tak w ogóle Gotic był najlepszą (oczywiście według mnie) gra wydaną przez GW.
Bene mori praestat, quam trpiter vvere

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Limitowana? Tak samo jak spacehulk, który dostępny jeszcze kilka miesięcy po premierze, a dreada wyprodukowali kilka razy tyle. Jeszcze będą wychodzić do niego dodatki...
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

a teraz hulka na ebayu puszczaja po 130Ł+ a kupowali po ok 60-70;] i jakos dodatków żadnych do niego nie ma od 2 lat więc też bym sie nie spodziewał do fleeta. taki szybki zastrzyk gotówki dla gw. choć liczę na to że cos dorzucą bo zamierzam sobie zakupić, okręcików jeszcze nie malowałem a może przy okazji da masę frajdy podczas gry;] choć oczywiście wolałbym zapłacic za niego 200-250 niż 320...

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

na Arenie jest za 279zł z darmową wysyłką.
http://www.arena-sklep.pl/

space hulk jest grą zamkniętą. nawet jak wymyślisz swoją mapkę kosmicznego wraku to i tak po rozegraniu w niej kilku bitew zaczyna się nudzić. możliwość budowania nowych mapek jest ograniczona. w DF natomiast mamy otwartą przestrzeń. każda gra będzie inna i aż się prosi o wprowadzenie nowych armii/stateczków. jestem pewien, że GW nie wyda żadnych dodatków tak samo jak jestem pewien, że gracze sami je sobie wymyślą wydając pół-oficjalne zasady ala book indy GT do chaos dwarfów.
Obrazek

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

podejrzewam że przy odrobinie chęci możnaby zrobic w hulku inne mapy, to nie musi byc statek kosmiczny, może byc jaskinia, jakieś grobowce, labirynt, rodzaj gestej dzungli... kwestia zrobienia odpowiednich terenów modułowych;] albo połączyć 2 zestawy hulkowe? (czy kserówki/skany). pewnie tez 3d możnaby zrobić czy jakieś portale... a inne armie pewnie tez można w to wciągnąć. wszystko kwestia checi customowania gry która ma ogeraniczone możliwości;]
z dreadfleetem już mysle nad nowymi potworami morskimi i terenami i z czego wykonac stateczki;] mam tez pomysł na parę scenariuszy... teraz tylko na stateczki czekam az do mnie przylezą:D

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

Dla mnie jest to najgenialniejsza gra by GW ever, uwielbiam morskie klimaty. Zgadzam się z Vocalem, kwestia chęci rozwijania gry we własnym zakresie, bo i tak jest to gra tylko i wyłącznie do domu. Fajnie by było jakoś połączyć rozgrywkę Dreadfleetową z normalną bitwą. Jakowaś kampania, czy coś... Ktoś z Warszawy chętny ? :wink:

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

jak się jiuż troszkę rozkręci proponuję jakiś dział z dreadfleetem zalożyć, może jakieś pomysly na kampanie, scenariusze, jednostki, ulepszenia, konwersje, tereny, zamienniki okrętów...;] myślę że jest w co się bawić i co rozwijać i mam nadzieję że ta gra nie spocznie na półce po rozegraniu wszystkich 12 misji :twisted:

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Zamówione...
...myślę że sprzedaż np. pojedyńczych statków + karty była by fajnym pomysłem.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

pewnie rozbite zestawy się też pokażą, tylko nie wiem czy średnio z 30zł za stateczek ludzie będą płacić? komu potrzebne same zasady? mata jeszcze dla moanowarowców ujdzie. ale jak ktoś chce rozbudować zestaw to chyba lepiej kupić drugi?

Swoją drogą ciekawe ile się maluje cały zestaw...;]

Awatar użytkownika
Bruce_Campbell
Oszukista
Posty: 847
Lokalizacja: cabin in the woods

Post autor: Bruce_Campbell »

Listen up you primitive screwheads, this is my BOOMSTICK!!!

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

coraz więcej wiadomo o stateczkach z gw;] zapowiadają się ciekawie. każdy inne właściwości, zdolności i zastosowania, w połączeniu z 12 scenariuszami (choć nie wszystkie na wszystkie okręty) i masą różnych ciekawych kart które można wylosować zapowiada się dość duża ilość możliwości gry;] i to nawet nie zacząwszy wymyślać własnych scdenariuszy, terenów, kart ani statków:D
mata też sie fajnie zapowiada, na youtubie można znaleźc rozpakowywanie boxa, mata wygląda trochę jak gobelin;] ale ponoc stateczki się zaczepiają podczas poruszania... ja się zastanawiam nad delikatnym sfazowaniu krawędzi od spodu (albo przeszlifowaniu krawędzi papierem ściernym) żeby nie miały narożników które mogą się czepiać.
ciekawi mnie jak malowali wodę, nie malowałem takiej jeszcze, na oko wyjście z ciemnego i rozjaśnianie w górę fal. kwestia doboru kolorów żeby pasowały do maty. no i chyba maja miejscami przebarwienia zielonkawe. z drugiej strony zrobienie wody na biało a potem washowanie tez może dać bardzo fajne efekty, trzeba sie chyba pobawić. za to na pewno dam na koniec lakier błyszczący, wydaje mi się że jeszcze sporo może dodać okręcikom;]

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

jako forumowy purysta chciałem tylko nieśmiało zaznaczyć że Dreadfleet nie jest nowym systemem a plaszówką, także tam jest miejsce na ochy i achy nad tym produktem ;)
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

chcesz skazać tę grę na śmierć spychając ją do podforum gdzie nikt nie zagląda?:P
będą ochy i achy a potem jojczenie tam gdzie zalożono temat, do admina z tym o przeniesieie a nie do nas;]

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

mortimer z cytadeli zamieścił filmik o dreadflocie na youtubie ale już go niema. widział ktoś?
Obrazek

Awatar użytkownika
Sir_Ling
Wałkarz
Posty: 59

Post autor: Sir_Ling »

Już jest z powrotem. Ten krasnoludzki pancerniko-parowco-lotniskowiec jest magiczny:P
"Jak kobieta o czymś nie mówi, to nie znaczy, że tego nie chce. Zdarza się też, że kobieta mówi coś, a ma na myśli coś zupełnie innego.,, - Zoltan Chivay - gra Wiedźmin

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

magiczny to jest wampirzy okręt składający się z wraków i skał który się trzyma kupy:D
ciekaw jestem zasad specjalnych mysiego okrętu, zaraz lece do sklepu po grę;]

ODPOWIEDZ