Rozszarpać imperium od środka- Kulty Chaosu

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Re: Rozszarpać imperium od środka- Kulty Chaosu

Post autor: Jasiuuu »

liakon jak zwykle pisze swoj fluff nie zwiazany z wfb zbytnio.
Obrazek
T

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Akadera pisze:
EvilOne pisze:Likaon i Akadera/Aron, piep..one papuszki nierozłączki, nie potrafcie bez siebie żyć
Nie rozumiem do czego pijesz? Raz w zyciu kolesia spotkalem i tez jakos nie komentuje i nie sledze namietnie jego postow wiec nie czaje o co ci chodzi. Pomysl na przyszlosc zanim zaczniesz gadac glupoty. Zdanie krytyczne co do wynalazkow w stylu nocne gobliny czy kulty moge miec i tyle ;)
Ps. Nie wiem jak pozostali wymienieni to ja jestem p*eprzacy a nie p*eprzony wiec prosze mi tu nie zmieniac orientacji seksualnej :D
Mam gdzieś durne komentarze i flejmy (patrz Evilone i ty) ale skoro aż tak bardzo nalegasz

0.Mam prawie wszystkie podręczniki(zdobycze z konkursów na konwentach) do rpg(poza najnowszą edycją bo to szajs) i dlatego właśnie podoba mi się kulty.

1. Akadera, ty wcale nie znosisz moich pomysłów(teraz już tak), ty po prostu nie znosisz mnie, nie widziałeś ani nowych nocników ani kultów(i masz to gdzieś lubisz narzekać jak stara baba), gdym się pod tym nie popisał zapewne nigdy byś nie otworzył tego tematu, jakoś nie widzę cię w żadnym innym autorskim projekcie na forum.

2. Jednym się podoba innym nie, nie musisz uważać każdego komu się podobają kulty za optymistycznego idiotę który krzyczy hura na każdy mój pomysł.

3. co do mojego czasu wolnego jesteś naprawdę kochany(sheldon face [-X ) że się pytasz, mam dwie roboty i studia dzienne, więc trudno znaleść czas na turnieje. Połowa mojej rodziny ma uczulenie albo na farbki, kleje do plastiku lub źle się czują od zapachu sprayu, więc z zasady domu figurkami się nie bawię. Więc jedynie gdy jestem w wawie to maluje/konwetruje figurki w sklepach z stanowiskami. Więc zabawa w pisanie niby-dodatków to jedna z niewielu aktywności związanych z hobby.

4. Na jakim masterze dopuścili nocne gobliny? Na żadnym to oczywiste, acz były dwa malutkie turnieje na których można było się nimi pobawić w zeszłym roku i gobliny raczej były masakrowane. By armia mogła być dopuszczona nawet na małych turniejach(nie mówiąc o masterach) potrzeba dziesiątków turniejowych graczy którzy chcieli by nią grać(w NG w domach bawi się ledwie 20-25 osób w Polce, z czego kilku gra na turniejach). Te projekty są przed wszystkim przeznaczone do zabawy przy grach domowych i ewentualnie poczytanie.

5. Po jaką cholerę ja ci to tłumaczę i tak tego nie przeczytasz, a nawet jeśli to będziesz miał to w dupie bo piszę to ja
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Akadera pisze:
EvilOne pisze:Likaon i Akadera/Aron, piep..one papuszki nierozłączki, nie potrafcie bez siebie żyć
Nie rozumiem do czego pijesz? Raz w zyciu kolesia spotkalem i tez jakos nie komentuje i nie sledze namietnie jego postow wiec nie czaje o co ci chodzi. Pomysl na przyszlosc zanim zaczniesz gadac glupoty. Zdanie krytyczne co do wynalazkow w stylu nocne gobliny czy kulty moge miec i tyle ;)
Ps. Nie wiem jak pozostali wymienieni to ja jestem p*eprzacy a nie p*eprzony wiec prosze mi tu nie zmieniac orientacji seksualnej :D

Likaon:
- Khumanor ma imo racje co do tych kultow. Tylko slaaneshowcy i tzeenchowcy maja jakas racje bytu reszta to raczej pikus. Nie wiem czy grales w wfrp, byla taka kampania wewnetrzny wrog. Tam byl opisany kult purpurowej dloni czy jakos tak. Tak bym widzial kulty jako ukryte loze dzialajace komorkami z ukrycia, podstepem itp a nie wychodzace w pole przeciw regularnej armii. Jakby wychodzili w pole to by inkwizycja skakala z radosci bo po co ich tropic skoro zaraz wyjda w sile mniejszej niz chlopskie powstanie a my ich chop siup przejedziemy ;) Zreszta zakladam, ze kultysci (nawet khorna czy nurgla) nie sa idiotami, bardziej oplaca im sie dzialanie skryte bo wybic taka grupa moze co najwyzej jakies siolo na zadupiu (pod warunkiem ze nie ma palisady) bo nie powinni wystepowac w wiekszej grupie bo latwiej inkwizycji na to wpasc. Do mordheimu spoko pomysl na bande (chyba sa juz podobne - opetani i nurglowcy) ale do wfb gdzie na polu bitwy scieraja sie armie w epickich starciach to juz nie bardzo. Pomysl o kultystach jak o siatce wywiadowczej ;)
- Co do dodatkowych palcow na stopach to prosze cie bo to zenujace. Halle Bery tez ma dodatkowy palec na ktorejs stopie, czy tam obu. Napewno jest kultystka ;)
- Pomijac juz wzgledy fluffowe to powiedz mi na ktorym masterze moglbym zagrac taka armia? Bo nocnymi goblinami nie moglbym na zadnym. Na ktoryms wiekszym lokalu dopuscili ta armie? Nie przypominam sobie. Mi przynajmniej nie chcialoby sie bawic z konwertowaniem calej armii i malowaniem jej po to tylko zeby stala na polce bo nie moga nia nigdzie zagrac. To juz wole pobawic sie pojedynczymi monsterami z roznych armii sie pobawic przynajmniej po porzadnym malowaniu beda efektownie wygladac. Dlatego stwierdzilem imo ze ten projekt to strata czasu a nie z wrodzonej wrednosci czy jakis innych pobudek jak ktos insynuowal.

Pozdrawiam
PS. Jakby ktos jeszcze mial ochote pomylic moj brak glupiego hura optymizmu z jakimis szczeniackimi osobistymi przytykami to zaznacze, ze pisalem ad rem nie ad personam
+ :)

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Likaon wez czlowieku sie ogarnij laskawie. Chyba ty masz jakas alergie nie ja. Staralem ci sie wyluszczyc rzeczowo dlaczego slabo widze taki pomysl a ty jakies wjazdy na mnie robisz. Nie wiem co takiego "durnego" (jak to raczyles okreslic) napisalem w poprzednim poscie, ze tak cie zbulwersowalo. Nie kazdy kto smie sie nie zgodzic z toba cie nienawidzi ;)

Ad1) Widzialem cie raz moze 2 w zyciu nie wiem jak dla ciebie ale dla mnie to troche za malo zeby wyrobic sobie taka opinie o tobie jak mi zarzucasz. Aczkolwiek taki postami jak powyzszy usilnie starasz sie bym sprecyzowal opinie o tobie. Widze hakerem jestes albo jasnowidzem bo wiesz jakie strony otwierami i jakie pliki sciagam. Odwiedzam podfora tylko armii ktorymi gram, gralem dlatego nie mam miliona postow jak co poniektorzy bo nie wypowiadam sie tam gdzie sie nie znam. Masz jakas manie przesladowcza czy co? Pierwszym co robie po odpaleniu forum nie jest wyszukiwanie twoich nowych postow. W jednym masz racje jestem maruda i jestem z tego dumny :D

Ad2) Nie wpychaj mi w usta slow, ktorych nie wypowiedzialem. Uwazam, ze kazdy hura optymizm jest glupi i tyle. Wole przemyslec na chlodno niz sie podniecic i za cos brac.

Ad4) Imo to ze nie byly dopuszczone swiadczy o czyms. Nie wnikam czy sa mocne czy nie bo dopuki nie tego na to na turniejach to mnie to nie interesuje ;) Aczkolwiek dla mnie prywatnie to ze tej armii nie dopuszczono a dajmy na to chadecje indy tak, o czyms swiadczy. Wazne jest tez dla mnie to bym nie wyrzucal kasy w bloto na figsy, ktorymi nie pogram. - widzisz; nie dosc ze marudze jak stara baba to jeszcze jestem sknera niczym szwajcarski bankier :D

Ad5) Jeszcze raz powtorze jakbys mial problemy ze zrozumieniem. Ogarnij sie nic do ciebie nie mam prywatnie tylko smialem negatywnie wyrazic sie o twoim pomysle a ty i twoj kolezka EvilOne sracie zarem z tego powodu i bog wie co mi zarzucasz. Jesli tak cie przesladuje to oskarz mnie o przesladowanie czy jak to tam sie nazywa teraz. Widzialem cie raz czy dwa a dla mnie to za malo zeby wyrobic sobie o kims opinie wiec wez zluzuj. Jakbym cos do ciebie mial to bym ci poprostu przylozyl zamiast bawic sie w jakies podchody. Zreszta jakos to jedyny twoj post ktory zdarzylo mi sie skomentowac a ty takie wnioski wyciagasz. Pomine fakt ze zaznaczalem ze pisze odnosnie tematu a nie osoby zeby tamten kolo znow z jakimis papuzkami nie wystrzelil. Wypij meliske, wez gleboki oddech i na chlodno przemysl co ci napisalem ;)

Pozdrawiam.
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Akadera pisze: ty i twoj kolezka EvilOne sracie zarem z tego powodu i bog wie co mi zarzucasz.
Tak post na wysokim poziomie, nie przyszło ci do głowy że ignoruje jego zaczepki zamiast go wspierać :roll:
Widziałem ciebie dwa razy w życiu i z powodu miłych konwersacji z tobą nigdy więcej się nie pojawiłem w wroncie wschodnim(który jest bardzo fajnym miejsce by pograć :) ), bo znowu byś po mnie jeździł. Pierwsze spotkanie: "o ten .... znowu z jakimiś ....... przyszedł", więc nie mów że nie masz o mnie opinii [-X
Dwa chaos dwarfs to projekt odnowienia starej armii o której GW zapomniała i miała licznych fanów. Po za tym dopuścili Indy w Anglii i USA, więc nasza liga sędziowska miała by nie dopuścić(chwała jej za to). NG mają ledwo 2 lata i brak wersji po angielsku.
Trzy mam dość użerania się nie na temat(nie mam na myśli Khumanora który jest na razie który tutaj daje sensowaną dyskusję, Jassiuu mógłbyś rozwinąć myśl? krytykujcie popierajcie byle dyskusja była na poziomie). Jak ta dyskusja pozbawiona sensu się przedłuży poproszę moda o usunięcie tematu i tyle...
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

LET THE FLAME OF HATE BURN!

A tak poza tym- właśnie pijąc piwko wyobraziłem sobie wizję kultu którą próbuje przepchnąć Liakon, ofc na przykładzie Khorna

Ciemna piwnica starej kamienicy na obrzeżach miasta, za półką z winem ukryte drzwi. Małe pomieszczenie oświetlony pochodniami, krzesła, mównica, pare czaszek na honorowym miejscu, na tylnej ścianie brudna płachta z krzywo namalowanym symbolem Khorna. Straszliwie zakonspirowani kultyści właśnie się schodzą. Ciemne szaty, kaptury, miecze i topory błyskają pod materiału. Siadają na miejscach, największy z nich, w odświętnej, czerwonej szacie zajmuje miejsce na mównicy.
-Witajcie bracia! Krew dla Boga Krwi, czaszki dla Tronu Czaszek- wita się spokojnym, cichym głosem, żeby nikt z góry nie usłyszał
-Krew dla Boga Krwi- mruczą kultyści
-Na dzisiejszym zebraniu-kontynuuje przewodniczący kultu- omówimy dwie sprawy. Po pierwsze kwestia składek. Z racji nadchodzącej wojny wzrastają koszty utrzymania więc czynsz za naszą konspiracyjną miejscówkę podwoił się. W związku z tym miesięczna składka zostaje podniesiona do 2 złotych koron.
-Skandal!
-Proszę o ciszę bo będę zmuszony ukarać Pana karą porządkową, Panie Heinrich, Rzeźniku Praag.
-Przepraszam...
-No. Druga sprawa: od przyszłego tygodnia wprowadzamy oficjalną ewidencję ofiar dla Pana Czaszek. Każdy z was otrzyma stosowny formularz gdzie będzie wpisywał swoje dokonania ku chwale Boga Krwi. Weryfikacją zajmie się specjalna, wybrana w drodze losowania komisja. Na podstawie zawartości formularzy będziemy modyfikować pierwszeństwo w składaniu próśb o łaskę podczas modlitw. Za każde 10 udokumentowanych morderstw będzie wam przysługiwać darmowe ostrzenie broni. Czy są jakieś pytania? Inne wnioski i sprawy?
-Wczoraj zabiłem żonę i dziecko- dobiega z sali
-Bardzo ładnie, zostajesz zwolniony ze składki w tym miesiącu. Żegnam wszystkich, widzimy sie za tydzień. Khorne z wami!

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Boze, ty nie wymyslasz nowego fluffu jak twierdzi Jasiek tylko historie. W klubie stwierdzilem, ze wole zagrac z jakas normalna armia niz z ng (zwlaszcza jak zobaczylem czesc figsow). Pamietam, ze chciales we mnie gorka rzucic bo "obrazilem" twoja armie to ci burknalem zebys to odlozyl. Drugi raz widzialem cie na 2dniowym lokalu. Pierwszego dnia bylem zbyt zajety graniem o podium i podrywaniem jakis panienek (bo bylo to polaczone z konwentem) a drugiego leczeniem kaca, zeby zwracac uwaga na ciebie zwlaszcza, ze nie gralismy razem ani jednej bitwy a ty mnie nie grzejesz nie ziebisz bo poprostu cie nie znam praktycznie ;)
Prosze cie nie wymyslaj w zwiazku z tym bo irytujace jest to, ze insynuujesz cos na temat tego, ze kiedys cos tam ci powiedzialem i ze niby cie na forum napastuje. Sprawdz sobie tematy w ktorych piszesz a w ktorych ja pisze. Bedzie psikus bo poza tym to tylko w politycznym gdzies mi mignales ;)

Pozdrawiam.

Ps. Jesli chcesz rozmawiac merytorycznie to lepiej odnies sie do tego co pisalismy z Khumanorem odnosnie kultow a nie ciagniesz jakies bezsensowne wycieczki osobiste ;)
Ps2. Jeszcze raz powtorze to, ze nie zgadzam sie z jakims twoim pomyslem nie znaczy, ze darze cie jakimis negatywnymi
emocjami ;)
Ps3. Szczur - zadnego flame'u nie bedzie bo nie mam zamiaru dac sie w to wciagac, tylko nie chce zeby ktos o mnie sciemnial ;)
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Szczur22 pisze:LET THE FLAME OF HATE BURN!

A tak poza tym- właśnie pijąc piwko wyobraziłem sobie wizję kultu którą próbuje przepchnąć Liakon, ofc na przykładzie Khorna

Ciemna piwnica starej kamienicy na obrzeżach miasta, za półką z winem ukryte drzwi. Małe pomieszczenie oświetlony pochodniami, krzesła, mównica, pare czaszek na honorowym miejscu, na tylnej ścianie brudna płachta z krzywo namalowanym symbolem Khorna. Straszliwie zakonspirowani kultyści właśnie się schodzą. Ciemne szaty, kaptury, miecze i topory błyskają pod materiału. Siadają na miejscach, największy z nich, w odświętnej, czerwonej szacie zajmuje miejsce na mównicy.
-Witajcie bracia! Krew dla Boga Krwi, czaszki dla Tronu Czaszek- wita się spokojnym, cichym głosem, żeby nikt z góry nie usłyszał
-Krew dla Boga Krwi- mruczą kultyści
-Na dzisiejszym zebraniu-kontynuuje przewodniczący kultu- omówimy dwie sprawy. Po pierwsze kwestia składek. Z racji nadchodzącej wojny wzrastają koszty utrzymania więc czynsz za naszą konspiracyjną miejscówkę podwoił się. W związku z tym miesięczna składka zostaje podniesiona do 2 złotych koron.
-Skandal!
-Proszę o ciszę bo będę zmuszony ukarać Pana karą porządkową, Panie Heinrich, Rzeźniku Praag.
-Przepraszam...
-No. Druga sprawa: od przyszłego tygodnia wprowadzamy oficjalną ewidencję ofiar dla Pana Czaszek. Każdy z was otrzyma stosowny formularz gdzie będzie wpisywał swoje dokonania ku chwale Boga Krwi. Weryfikacją zajmie się specjalna, wybrana w drodze losowania komisja. Na podstawie zawartości formularzy będziemy modyfikować pierwszeństwo w składaniu próśb o łaskę podczas modlitw. Za każde 10 udokumentowanych morderstw będzie wam przysługiwać darmowe ostrzenie broni. Czy są jakieś pytania? Inne wnioski i sprawy?
-Wczoraj zabiłem żonę i dziecko- dobiega z sali
-Bardzo ładnie, zostajesz zwolniony ze składki w tym miesiącu. Żegnam wszystkich, widzimy sie za tydzień. Khorne z wami!
o pożogo jak tak miał by wyglądać spotkania Khorna to pożal się, tu co najmniej jest prezencja slaaneshysty i biurokracja tzeencha

1. jak już wspomniałeś nadchodzącej wojnie, mogłeś powiedzieć coś wychylającego w stylu " niech prędzej dojdzie do nas " albo " mordu nie długo będzie pod dostatkiem "

2. jak mają w rzeźnika to mogą modlić się u niego

3. kultyści nawet nurgla nigdy nie mają problemów z $, czemu? nurgla to żebracy klasa która zarabia dużo po mino swojego statutu socjalnego, tęczowi to szlachta tak samo z slaaneshami, choć o nim mają za plecami artystów jeszcze, a Khorne to rzeźnicy, złodzieje, skrytobójcy, i żołnierze którzy mają żołd od państwa albo gladiatorzy

4. nie było żadnej pieśni ku chwale prawdziwego :twisted:

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Zajebiste!!! :twisted:
Leci do booka
Ktoś kiedyś mówił że biurokację stworzyli bogowie chaosu(to chyba był kapłan sigmara)
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Khumanor pisze: o pożogo jak tak miał by wyglądać spotkania Khorna to pożal się, tu co najmniej jest prezencja slaaneshysty i biurokracja tzeencha

1. jak już wspomniałeś nadchodzącej wojnie, mogłeś powiedzieć coś wychylającego w stylu " niech prędzej dojdzie do nas " albo " mordu nie długo będzie pod dostatkiem "

2. jak mają w rzeźnika to mogą modlić się u niego

3. kultyści nawet nurgla nigdy nie mają problemów z $, czemu? nurgla to żebracy klasa która zarabia dużo po mino swojego statutu socjalnego, tęczowi to szlachta tak samo z slaaneshami, choć o nim mają za plecami artystów jeszcze, a Khorne to rzeźnicy, złodzieje, skrytobójcy, i żołnierze którzy mają żołd od państwa albo gladiatorzy

4. nie było żadnej pieśni ku chwale prawdziwego :twisted:
Khorna nie powinien istnieć żaden zorganizowany kult bo wyznaje się go poprzez radosne zabijania. To co napisałem to parodia tego co liakon nam tutaj próbował przepchnąć :D Normalni kultyście Khorna to by sie na takim spotkaniu nawzajem pozabijali

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

nie mogę nawet powiedzięć że podobała mi się twoja krytyka szczurze?
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

A to nie do ciebie było :P Co do twojego pytania- możesz :P

Awatar użytkownika
Eriks281
Chuck Norris
Posty: 538

Post autor: Eriks281 »

Szczur22 pisze:
Khumanor pisze: o pożogo jak tak miał by wyglądać spotkania Khorna to pożal się, tu co najmniej jest prezencja slaaneshysty i biurokracja tzeencha

1. jak już wspomniałeś nadchodzącej wojnie, mogłeś powiedzieć coś wychylającego w stylu " niech prędzej dojdzie do nas " albo " mordu nie długo będzie pod dostatkiem "

2. jak mają w rzeźnika to mogą modlić się u niego

3. kultyści nawet nurgla nigdy nie mają problemów z $, czemu? nurgla to żebracy klasa która zarabia dużo po mino swojego statutu socjalnego, tęczowi to szlachta tak samo z slaaneshami, choć o nim mają za plecami artystów jeszcze, a Khorne to rzeźnicy, złodzieje, skrytobójcy, i żołnierze którzy mają żołd od państwa albo gladiatorzy

4. nie było żadnej pieśni ku chwale prawdziwego :twisted:
Khorna nie powinien istnieć żaden zorganizowany kult bo wyznaje się go poprzez radosne zabijania. To co napisałem to parodia tego co liakon nam tutaj próbował przepchnąć :D Normalni kultyście Khorna to by sie na takim spotkaniu nawzajem pozabijali
Nie pozabijaliby się. To, że jest kultystą to nie znaczy, że jest opętany rządzą krwi jak koledzy z północy.(Przynajmniej nie do tego stopnia) A i oni mieszkańcy północy nie śą(nie wszyscy) bezmyślnymi maszynami do zabijania. Parodia udana. :)
- Klnę się na Sigmara - nigdy nie weźmiecie mnie żywcem, upadli słudzy ciemności!

- Nigdy nie zamierzaliśmy. Zastrzelcie go.

Takaris Fellblade, kapitan Czarnej Arki "Udręka"

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

W chaosie najważniejszy jest chaos, to co wyznaje jeden kult może diametrialnie różnić się od tego mówi drugi, a jednocześnie wyznawać tego samego boga lub demonicznego księcia. Krwiożerci biurokraci to będzie akcent humorystyczny w booku. Kulty khorna mogą wyglądać przeróżnie
-rabusie czatujący w lasach na podróżnych
-żołnierze imperialni, zawsze znajdzie się coś do zabicia ku chwale czerwonego imperatora
-szajka rzeźników przerabiająca swoje ofiara na paszteci za pesna
-grupa szlachciców organizująca regularnie krwawe pojedynki z więźniami w ich lochach, a potem popijąca przelaną krew(trzymaną jako wino w butelkach z datą zaczynającą się na 8)
Większość kultów w imperium nie czci bezpośrednio bogów, lecz demoniczne książęta które mają własny gust jeśli chodzi o to co kult wyznaje i jak.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
EvilOne
Wałkarz
Posty: 69

Post autor: EvilOne »

Szczur22 pisze:LET THE FLAME OF HATE BURN!

A tak poza tym- właśnie pijąc piwko wyobraziłem sobie wizję kultu którą próbuje przepchnąć Liakon, ofc na przykładzie Khorna

Ciemna piwnica starej kamienicy na obrzeżach miasta, za półką z winem ukryte drzwi. Małe pomieszczenie oświetlony pochodniami, krzesła, mównica, pare czaszek na honorowym miejscu, na tylnej ścianie brudna płachta z krzywo namalowanym symbolem Khorna. Straszliwie zakonspirowani kultyści właśnie się schodzą. Ciemne szaty, kaptury, miecze i topory błyskają pod materiału. Siadają na miejscach, największy z nich, w odświętnej, czerwonej szacie zajmuje miejsce na mównicy.
-Witajcie bracia! Krew dla Boga Krwi, czaszki dla Tronu Czaszek- wita się spokojnym, cichym głosem, żeby nikt z góry nie usłyszał
-Krew dla Boga Krwi- mruczą kultyści
-Na dzisiejszym zebraniu-kontynuuje przewodniczący kultu- omówimy dwie sprawy. Po pierwsze kwestia składek. Z racji nadchodzącej wojny wzrastają koszty utrzymania więc czynsz za naszą konspiracyjną miejscówkę podwoił się. W związku z tym miesięczna składka zostaje podniesiona do 2 złotych koron.
-Skandal!
-Proszę o ciszę bo będę zmuszony ukarać Pana karą porządkową, Panie Heinrich, Rzeźniku Praag.
-Przepraszam...
-No. Druga sprawa: od przyszłego tygodnia wprowadzamy oficjalną ewidencję ofiar dla Pana Czaszek. Każdy z was otrzyma stosowny formularz gdzie będzie wpisywał swoje dokonania ku chwale Boga Krwi. Weryfikacją zajmie się specjalna, wybrana w drodze losowania komisja. Na podstawie zawartości formularzy będziemy modyfikować pierwszeństwo w składaniu próśb o łaskę podczas modlitw. Za każde 10 udokumentowanych morderstw będzie wam przysługiwać darmowe ostrzenie broni. Czy są jakieś pytania? Inne wnioski i sprawy?
-Wczoraj zabiłem żonę i dziecko- dobiega z sali
-Bardzo ładnie, zostajesz zwolniony ze składki w tym miesiącu. Żegnam wszystkich, widzimy sie za tydzień. Khorne z wami!
Zatrzymajcie wszytko, to już bez sensu, ten człowiek wygrał internet... :lol2: =D> =D> =D>

Gdyby dało się mieć więcej niż 400 znaków w podpisie.....

ODPOWIEDZ