UWAGA ZMIANA! Vanaheim 26.11 1800 punktów

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Re: Magic Traders 26.11 1800 punktów

Post autor: Majestic »

Jeśli nie trzeba być zapisanym do ligi to przyjdę z Ogrami.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Majestic pisze:Jeśli nie trzeba być zapisanym do ligi to przyjdę z Ogrami.
Zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko lub ksywkę i nr ID ze strony ligowej (http://ranking.wfb-pol.org/players.php)


:wink:
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

W związku z blatami, a raczej ich brakowi, przenosimy turniej do Vanaheimu, wszsystko pozostaje po staremu, ograniczenia itp. Jedyna zmiana dotyczy limitu miejsc - 12.
Wszyscy zapisani gracze dostaną powiadomienie przez PW o zmianie miejsca rozgrywki turnieju ;)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

mi nie przeszkadza miejscówka więc potwierdzam to że pojawię się;)
Podpis usunięty - nieregulaminowy. Administracja

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Oj ja sobie pogadam z szefami MT :)...choć w sumie to dobrze ,że tak się stało .Jakoś lepiej czuje się w tej siedzibie judaizmu :mrgreen: Mam na myśli "V" of course
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

No problem :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Charki
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Charki »

dopiszcie mnie, thx

Catafractus
Mudżahedin
Posty: 231

Post autor: Catafractus »

@Sevi, jak z banem na lordów - zostają czy gramy bez nich? 1800 to małe punkty, jednym będzie łatwiej innym trudniej z lordami.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Gramy z lordami, na 1800 myślę że są spoko, na mniejsze punkty trzeba banować ;)
Wisła Kraków.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Zlordami będzie czoko, więc jest spoko :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Ja się akurat nie zgadzam z tym twierdzeniem - lordowie poniżej 2k pkt to lekka przesada jest :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

PiotrB pisze:Ja się akurat nie zgadzam z tym twierdzeniem - lordowie poniżej 2k pkt to lekka przesada jest :)
dokladnie, taki HE mag z ksiazka 4lvlowiec i dobranoc;3 a nie ma na tyle oddzialow na polu bitwy zeby wyrownac giętość niektórych armii z lordami na te punkty
Podpis usunięty - nieregulaminowy. Administracja

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

PiotrB pisze:lordowie poniżej 2k pkt to lekka przesada jest :)
Ja się przychylam do zdania Legiona:
Pachnie to nieco poprzednią edycją
Wisła Kraków.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ale płaczecie :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

Paweł Caledor bede!:)
Warhammer to nie jest sport

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Granie na tak małe punkty z Lordami powoduje ,że pojawią się bohaterowie którzy będą decydować o wyniku gry. Jak np.wspomniany arcymag czy choćby mój darkelficki nieśmiertelny lord etc etc. To wypacza gra bo naprawdę poniżej 2000 ciężko o duże dobre oddziały. Przemyśl to Sevi :)...Nie będzie lordów będzie więcej myślenia i grania
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Niesmiertelny powiadasz :twisted:
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Caledor jesteś zapisany - tym samym mamy komplet, uruchamiam listę rezerwową, jeżeli z zapisanych ktoś zrezygnuje to proszę dać znać, na jego miejsce wejdzie kolejna osoba.

Piotrze, jak robiłem turnieje na mniesze punkty i był ban na lordów to podnosiło się larum że nie ma lordów. Następnym razem przy małych punktach zrobimy bez lordów, teraz zostają. ;)

Ja kiedyś takiego nieśmiertelnego zabiłem bez problemu, Raptor może coś o tym powiedzieć, i Scrimitar któremu również zabiłem takiego lorda na Arenie ;)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

nie rozumiem czemu się tak upierasz i nie przyjmujesz argumentów :) To jest drugi taki turniej z rzędu. W toto lotka też ludzie wygrywają ..
Ostatnio zmieniony 18 lis 2011, o 20:17 przez PiotrB, łącznie zmieniany 1 raz.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Ja w przeciwieństwie do innych nie będę zmieniał regulaminu po ogłoszeniu turnieju, argumenty przyjmuję, następnym razem przy małych punktach zagramy bez lordów, teraz gramy z lordami, ot zwyczajna kolej rzeczy. ;)
Wisła Kraków.

ODPOWIEDZ