Assasin's Creed

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Tomash pisze:Przeszedłem i... fajna gra (przynajmniej dla fanów trylogii Sands Of Time), ale okrutnie monotonna.
a ja nie moge... ta gra jest przykladem, jak mozna spieprzyc swietnie zapowiadajacy sie tytul. gra ma prawie wszystko - rewelacyjna grafike, animacje, dzwiek... brak jej tylko jednego. FABULY! znajduje sie w czolowce najnudniejszych gier swiata.
a szkoda, bo robilem sobie duze nadzieje...
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Paweles
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 104
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: Paweles »

Wielkie dzięki za pomoc, wszystko już działa :) Gra rzeczywiście jest monotonna, ale częściowo nadrabia to np. grafiką. Mi się podoba.

Awatar użytkownika
DrętWy 40%
Wałkarz
Posty: 50

Post autor: DrętWy 40% »

Ja tam lubię AC bo to mocny tytuł.

Ale wolę coś mniej monotonnego jak na przykład World in Conflict

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Pocialem w AC ostanio i bardzo mi sie podobalo.
Nie zgodze sie z Toba Szamanie odnosnie fabuly. Pamiec genetyczna, templarjusze, koniec swiata - calkiem zgrabnie to wymyslili. Scenariusz wypada troche slabiej, ale to wszystko przez wspomniane wykonywanie ciagle podobnych misji. Jak i tak mialem szczescie grac w wersje directors cut, wiec troszke bardziej mialem zroznicowana rozgrywke.
Mimo mankamentow (niskie AI, mocno ulatwiona walka i poruszanie sie) nie nudzilo mi sie. Raz, ze cudna grafika,animacje, a dwa, ze gra jest dosc krotka. Nie wiem czy 15 godzin w sumie spedzilem zeby ja ukonczyc.
Mam nadzieje, ze druga czesc trylogii bedzie jeszcze lepsza :)

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

mogli lepiej zrobic dobywanie informacji bo wszystkie wygladaja tak samo. Zbieranie flag jest do d.... Natomiast same zabojstwa. miodzio moje ulubione to to w porcie Akki :) chodz cytadela tez nie jest zla. Gra miala by sie duzo lepiej gdyby podejscie do celow bylo znacznie trudniesze konwencjonalnie. CO z tego ze informator cos tam o jakim remoncie i nipilnowanym murze gada jak wejsc/wyjsc mozna na chama bez specjalnej trudnosci potem zgubic ogon i po klopocie.

Awatar użytkownika
Tomcium
Wałkarz
Posty: 55

Post autor: Tomcium »

przeszedłem... no i w wielkim skrócie
-Mega grafa
-git audio
-inne pierdoły

-monotonna
-fabuła

W każdym mieście jest dokładnie to samo - ratowanie mieszkańców, wyścig po dachach, zbieranie flag itd. a na końcu (właściwie to jedyna rzecz odróżniająca się chociaż troszkę od reszty) zabójstwo

Jedyną rzeczą która mi się naprawdę spodobała był koniec gry. A mianowicie zakończenie i w przeszłości i w teraźniejszości. Świetna walka, no i zakończenie dosyć zaskakujące ale nic nie wyjaśniające :P

Awatar użytkownika
The_Monster
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 127
Lokalizacja: Toruń- Oko Terroru

Post autor: The_Monster »

tak zakonczenie z calej gry jest najlepsze
przeczytaj a sie prawie wszystko wyjaśni (chyba ze ukradles dlugopis to wszystko :wink: )
http://fairplaygame.net/poradnik_62.html
zanim zapytasz-
Obrazek
Bywaja przypadki, kiedy najbardziej ostateczne kroki sa uzasadnione...

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

ja przewaznie staram sie konczyc gry, ale w tym przypadku bylby to istny masochizm... w dalszym ciagu zachodze w glowe, jak mozna bylo zwalic tak dobrze zapowiadajacy sie tytul :?
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
The_Monster
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 127
Lokalizacja: Toruń- Oko Terroru

Post autor: The_Monster »

Szaman pisze:ja przewaznie staram sie konczyc gry,
a ta gra miala koniec? :-s
Szaman pisze:w dalszym ciagu zachodze w glowe, jak mozna bylo zwalic tak dobrze zapowiadajacy sie tytul :?
widac mozna wszystko zwalic :(

teraz to sie wstrzymam z kupieniem w dniu premiery
zanim zapytasz-
Obrazek
Bywaja przypadki, kiedy najbardziej ostateczne kroki sa uzasadnione...

Awatar użytkownika
Tomcium
Wałkarz
Posty: 55

Post autor: Tomcium »

@The_Monster

Dzięki ;] w zasadzie to jakoś nie starałem się rozszyfrowywać tego co zobaczyłem no ale po przejrzeniu tego artykułu wszystko się wyjaśnia ;]

ODPOWIEDZ