OLD SCHOOL czyli malowanie w starym stylu!

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1035
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Re: OLD SCHOOL czyli malowanie w starym stylu!

Post autor: Deus »

Wo całkiem fajnie to wychodzi, ale następnym razem wstaw zdjęcie bezpośrednio na forum to większe zainteresowanie będzie :), ale mi się już podoba, zwłaszcza ten pan z żółtą brodą się mocno wyróżnia.
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Deus pisze:Wo całkiem fajnie to wychodzi, ale następnym razem wstaw zdjęcie bezpośrednio na forum to większe zainteresowanie będzie :), ale mi się już podoba, zwłaszcza ten pan z żółtą brodą się mocno wyróżnia.
+1

Awatar użytkownika
Kriz Da Old'Bwoy
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: Kriz Da Old'Bwoy »

Na razie zdjecia wrucam z google drive, wiec nie jest to (chyba)bezposredni link do pliku..dlatego sie nie wyswietlaja jak wybieram (Img).. Jak beda lepsze efekty mojej pracy to dopracuje system wysylania.

A poki co wracajac do tematu, znalazlem fajny artykul na Realm of Chaos, z artykulami z Citadel Journal z.. 85/86! W srodku opis naprawde oldskulowych technik. Let's take it back to the old school!:

http://realmofchaos80s.blogspot.com/201 ... rnals.html

olmk
Wałkarz
Posty: 52

Post autor: olmk »

Na wstępie wielkie dzięki dla autora za topić.
Ciesze się, że nie jestem jedynym dinozaurem.

Z przyjemnością oglądam sobie materiały z końcówki lat 90tych.

Przy okazji skomentuje:
Duderson pisze:Jak widzę po tych starych painting guidach, techniki malarskie poszły do przodu wprost proporcjonalnie do pazerności GW. A stare orasy fajne. Chciałeś wszystkie zrobić z pochodniami czy też pograć sobie w Blood Bowla?
Za moich czasów War był o wiele droższym hobby.
Fakt, że ilość modeli, farb, przyborów, złożoność technik strasznie ewoluowało ale to znak czasów.

Jeżeli chodzi o stare figurki do nowych i techniki malarskie. Każda technika ma swoje plusy.

Ja obecnie kupuje figurki i ćwiczę malowanie bo jestem na poziomie pijanej małpki, parząc na to co ludzie wyrabiają i jaki mają warsztat.
WAR powraca. Zapraszam wszystkich.

http://www.returnofreckoning.com/index.php

Awatar użytkownika
Guter
Mudżahedin
Posty: 246

Post autor: Guter »

O fajny temat. Ja też jestem fanem Warhammera z lat 90 tych, starych modeli i stylu malowania. Odtwarzam sobie we własnym zakresie armie z 4/5 edycji.

Po zdjęcia zapraszam na mojego bloga:

http://hero-hammer.blogspot.com/

Pozdro!

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

super temat mega mnie cieszy, ale jak pobrać te jurnale ze scribda ? ma to ktoś już ściągnięte i może uploadnąć w innym miejscu ?
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Gąszczu
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Wrocław <> Poznań

Post autor: Gąszczu »

Czołem, dawno nikogo tu nie było , jako założyciel tematu moge w końcu pochwalic sie oddziałem hamkó ktory powolutku sobie ostatnio malowałem. Co prawda malowanie nie jest do końca oldscholowe , ale podstawki i modele nawiązują do tematu :D mam nadzieje że kolorystyka oddziału sie spodoba :D - chłopaki walczą za wolną Polske :D


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek



ENJOY!

ODPOWIEDZ