Mastery 2014 - Pytania do organizatorów

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Re: Mastery 2014 - Pytania do organizatorów

Post autor: Sevi »

Master w grudniu = dziura w innym miesiącu.
Przypominam że będziemy mieli 10 masterów na 12 miesięcy.

Osobiście - moje prywatne zdanie - wolę żeby grudzień był bez mastera niż jakiś inny miesiąc.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3703
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

10 masterów + DMP więc tylko styczeń odpada :)
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Jest 9 masterów + DMP, czyli dwa miesiące wolne

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Dydu pisze:Jest 9 masterów + DMP, czyli dwa miesiące wolne
Nie dwa miesiące, a styczeń i grudzień :P

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3703
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Dydu pisze:Jest 9 masterów + DMP, czyli dwa miesiące wolne
1.Wrocław
2. Gdańsk
3. Łódź
4. Kozłów
5. Szczyrk
6. Włocławek
7. Białystok
8. Kraków
9. Gorzów Wlkp.
10. Poznań

Wychodzi mi 10 masterów.
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Heptun pisze:
Dydu pisze:Jest 9 masterów + DMP, czyli dwa miesiące wolne
1.Wrocław
2. Gdańsk
3. Łódź
4. Kozłów
5. Szczyrk
6. Włocławek
7. Białystok
8. Kraków
9. Gorzów Wlkp.
10. Poznań

Wychodzi mi 10 masterów.
To znaczy, że jeden ośrodek nie dostanie mastera.

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3703
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

To nie lepiej dać wszystkim mastera i nie mamy luki. Zresztą jak jest tak w regulaminie to nie ma opcji by w jakimkolwiek roku nie było luki w masterach :shock:
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

my niestety możemy zrobić tylko w określony weekend.
I to fakt - jeden z ośrodków nie dostanie mastera na 2014 rok :/
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

ślivek
Kretozord
Posty: 1662

Post autor: ślivek »

Jeśli mamy do obstawienia 10 miesięcy to naprawdę jest kwestia tego czy będzie master w lutym czy nie. Jak Kraków podoła to Łódź może zrobić przed Wrocławiem mastera w październiku (by zostawić grudzień i styczeń jako wolne). Jeśli nie podoła to i tak mamy sytuację że mamy 2 miesiące dziury (styczeń, luty) i i tak ktoś musi zrobić pod koniec roku.

Większy ścisk widzę w zakresie czerwiec - sierpień jeśli dodamy DMP na koniec sierpnia.
Macki odbywały się w grudniu i było gorąco :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

jeżeli kraków weźmie luty to postaramy się zrobić w październiku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

ślivek pisze:Większy ścisk widzę w zakresie czerwiec - sierpień jeśli dodamy DMP na koniec sierpnia.
najpierw zapytalbym sie kiedy jest planowany czas zrobienia dmp zanim sie wrzuci go w jakis termin.

Pamietajcie, ze ta impreza takze moze miec sztywna date a ma raczej pierwszenstwo w organizacji.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Przecież Kaleson już pisał o dacie DMP
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

5.1.2 Organizator Drużynowych Mistrzostw Polski zobowiązany jest zorganizować turniej w terminie wakacyjnym, tj. lipiec/sierpień.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Ja mam pytania do organizatorów Silesiana, bo się na forum wewnętrznym podniosła kwestia jakości tego mastera, ale jakoś nikt nie spieszy sie zadać pytania w tym temacie.

Czy zostanie wreszcie poprawiona kwestia oświetlenia i temperatury na sali?

Czy zostanie ukrócone kolesiostwo przy rozdzielaniu pokoi? I zadecyduje np. kolejnosc zgłoszeń lub inne w miare sprawiedliwe rozwiązanie, które zadowoliłoby osoby przyjezdne.

Czy będą się powtarzały sytuacje 5 osób w malutkim pokoju z jednym łóżkiem?

Czy nie będzie więcej wpadek z prysznicami?

Czy jakość imprezy się poprawi?

Czy znów zamierzacie przekazać głos na LL za mastera innemu klubowi?
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Dymitr pisze:
5.1.2 Organizator Drużynowych Mistrzostw Polski zobowiązany jest zorganizować turniej w terminie wakacyjnym, tj. lipiec/sierpień.
lipiec/sierpien =/= koniec sierpnia.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Hala w Łomiankach jest zaklepana na 23/24 Sierpnia, ale jeśli okaże się, że termin pokrywa się np z Euro lub jest po Euro spróbuję przesunąć go tak, zeby DMP było tydzień przed Euro, mamy wtedy szansę ściagnąc jakieś teamy z zagranicy. Czyli ostateczna data będzie znana w momencie potwierdzenia ostatecznej daty euro i moich ewentualnych negocjacjach z gminą.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Shino pisze:
Dymitr pisze:
5.1.2 Organizator Drużynowych Mistrzostw Polski zobowiązany jest zorganizować turniej w terminie wakacyjnym, tj. lipiec/sierpień.
lipiec/sierpien =/= koniec sierpnia.
przeciez ja nic takiego nie napisałem ;)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Podoba mi się sposób w jaki sformułowałeś pytania, Kalesoner. Po kolei.
Kalesoner pisze:Czy zostanie wreszcie poprawiona kwestia oświetlenia i temperatury na sali?
Z oświetleniem nie ma problemu. Temperatura na sali była niższa niż zwykle ze względu na wrześniowe przymrozki. Nie trawo długo zanim wróciła do normy.
Kalesoner pisze:Czy zostanie ukrócone kolesiostwo przy rozdzielaniu pokoi? I zadecyduje np. kolejnosc zgłoszeń lub inne w miare sprawiedliwe rozwiązanie, które zadowoliłoby osoby przyjezdne.

Czy będą się powtarzały sytuacje 5 osób w malutkim pokoju z jednym łóżkiem?
Kolesiostwa nigdy nie było i nie będzie. Były duże pokoje, w których było 15 osób i były mniejsze, w których były 4. Mimo, że kolesiostwa nie było przyjezdni dostali większy metraż. Kilku marudziło bo liczyli, że we 4 będą spać na łóżku, a 15 wejdzie na ich miejsce. Warunki w porównaniu z rokiem poprzednim były lepsze.
Kalesoner pisze:Czy nie będzie więcej wpadek z prysznicami?
Nie, nie będzie. Organizator zadba o to, aby w tym roku nie pojawili się pechowcy, którzy trafia na zimną wodę.
Kalesoner pisze:Czy jakość imprezy się poprawi?
Tak, ale trzeba będzie przyjechać i się przekonać.
Kalesoner pisze:Czy znów zamierzacie przekazać głos na LL za mastera innemu klubowi?
Głos na LL otrzyma osoba, która będzie organizować mastera. W zeszłym roku byłem to ja, w tym będzie to KrzysiekW, a w przyszłym Jasif.

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Cieszę się, że zostałem wywołany do tablicy. Żywię naiwną nadzieję, że to z powodów troski o środowisko i jakość sceny masterowej, a nie z czystej złośliwości.
Czy zostanie wreszcie poprawiona kwestia oświetlenia i temperatury na sali?
Tak, poprawimy oświetlenie. W kwestii temperatury, to jak ostatnio sprawdzałem, żaden bliżej określony człowiek nie miał wpływu na pogodę. Jeśli odnosisz się do warunków na zeszłorocznym Silesianie, to niestety wina wyjątkowo nieprzyjaznej temperatury we wrześniu zeszłego roku. Z tego między innymi powodu, chcemy przenieść turniej na 13-14 września, licząc na lepsze warunki. Jeśli jednak pogoda znowu będzie kapryśna, zadbamy o włączenie ogrzewania.
Czy zostanie ukrócone kolesiostwo przy rozdzielaniu pokoi? I zadecyduje np. kolejnosc zgłoszeń lub inne w miare sprawiedliwe rozwiązanie, które zadowoliłoby osoby przyjezdne.
Pokoje będą rozdzielane jawnie. Informacja o przydziale pokoi będzie podana na forum. Pokoje będą porozdzielane w kolejności przysłania zgłoszeń z przedpłatami. Rozmiar pokoi które zostaną przydzielone danej grupie osób będą zależały oczywiście od rozmiaru grupy. Jeśli ktoś ma zamiar cierpieć na bezsenność z powodu (nieuczciwego/kolesiowskiego/nepotycznego/szowinistycznego/wstaw wybrany przymiotnik) przydziału pokoi, zapraszam do skontaktowania się ze mną wcześniej, ustalimy wszystko z obopólną korzyścią.
Czy będą się powtarzały sytuacje 5 osób w malutkim pokoju z jednym łóżkiem?
Patrz wyżej. O ile opanowaliśmy do perfekcji rozciąganie zdjęć w Photoshopie (pzdr Solo), to niestety hotelu jeszcze nikomu z nas się nie udało powiększyć w żaden stabilny sposób, więc niestety nie jestem Ci w stanie obiecać własnego pokoju na wyłączność. Tak jak pisałem wyżej, dostosujemy przydział pokoi do wielkości grup w najbardziej wydajny sposób i postaramy się zapewnić każdemu względny komfort.
Czy nie będzie więcej wpadek z prysznicami?
Nie będzie.
Czy jakość imprezy się poprawi?
Jak najbardziej. Zaangażowaliśmy w tym roku więcej osób do pomocy i dołożymy wszelkich starań, żeby sprostać nawet Twoim wymaganiom. Tak jak pisał Lidder, musisz jednak przyjechać, żeby się przekonać.
Czy znów zamierzacie przekazać głos na LL za mastera innemu klubowi?
Planowałem oddać głos Gamblersom, żeby mogli przejąć władzę nad LL i zdelegalizować battla w Warszawie, jednak Twój Winkelriedowski akt odwagi i poświęcenia w zwalczaniu Gamblersów poprzez zmianę regulaminu położył kres naszym niecnym knowaniom.

Głos, który mi się należy, zamierzam zatrzymać dla siebie. Skoro już poruszyłeś ten temat, to może sam będziesz transparentny i ogłosisz, kto od was dostanie głos za DMP?
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

i jak tu żyć... swoją drogą zawsze mnie ciekawiło, ze głos za Bazyliszka mogła mieć osoba która brała udział w organizacji turnieju, a za Sielsiana już nie ^^
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

ODPOWIEDZ