Stalking

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Re: Stalking

Post autor: Kordelas »

Wiem!
Idź na spotkanie i wykup wszystko co mają, ale zaciągnij kredyty ktore oferuja jak ktoś nie przy hajsie. Bierz ile tylko darzą!

A potem ucieknij do Mandżurii albo Meksyku i tyle Cie widzieli!
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Ty się nie śmiej - moja teściowa - wcale nie zamożna kobieta poszła na spotkanie z firmy Philipiak. Sprzedają różne rzeczy - ale jej wmówili że jest jej niezbędnie potrzebny super komplet 3 garków które są wykonane z pozaziemskich materiałów i kosztują jedyne 8 k. Absurd i oszustwo w czystej postaci - jednak ci "sprzedawcy" są mistrzami w manipulacji emocjami - sprzedali by Ci własną babcie jako miss polonia :D ..
Inny przykład- kolega - wcale nie zamożny - pracuje za 2 k miesięcznie - poszedł na spotkanie dotyczące SITA - kiedy wrócił pytał czy podżyruje mu kredyt na 14 tys =D> =D> ... Dopóki w Pl takie rzeczy jak provident czt wonga będą legalne to się niczemu nie zdziwię :)...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Piotrze tylko to co tam sprzedają na takich spotkaniach to w 99% nie są produkty Philipiaka :D jedyne co to cena podobna :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Co on chciał kupić za 14k o.O
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

korzystając z tematu - gdzie można kupić dobre garnki?
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Chcesz to dam in nr telefonu do Ciebie - pójdziesz z żoną na spotkanie do Philipika :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

A ja bym chętnie poszedł na takie spotkanie. Sam pracuję jako sprzedawca, i może coś bym podpatrzył.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

W sumie ja sobie musze kupic nowa patelnie, dosc sporych rozmiarów, cena w granicach rozsądku do 100zł. Ktoś poleci jakąś dobrą markę?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

+1 Laik i Andrzej


też poszukuje :D (tylko patelnie to tak z 2 :D + do naleśników )
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

widzisz Piotrze.
nastepnym razem powiedz im, ze jesli przestana do ciebie dzwonic to podasz im numery telefonow do trzech osob ;)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Cyel
Oszukista
Posty: 821

Post autor: Cyel »

Andrzej pisze:W sumie ja sobie musze kupic nowa patelnie, dosc sporych rozmiarów, cena w granicach rozsądku do 100zł. Ktoś poleci jakąś dobrą markę?
Wypróbuj sobie tzw granitową (ceramiczną/marmurową). Zero przywierania czy przypalania, nawet jak się smaży tak niechlujnie jak ja to robię;)
"There is a pervasive attitude in Warhammer that "one shouldn't bring a knife to a gunfight." The whole reason that Rambo is a badass is because he indeed brings a knife to a gunfight, and still wins." ;)

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Morsereg pisze:widzisz Piotrze.
nastepnym razem powiedz im, ze jesli przestana do ciebie dzwonic to podasz im numery telefonow do trzech osob ;)
I teraz już wiem po co opisałem to na forum! Dzięki panowie - spodziewajcie się telefonów :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

jeśli myślicie że ja sobie żartuje czy zmyślam - to proszę :):
Obrazek
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Heh ja czasami robie tak że odbieram, wyciszam głośnik i mam wyjebke. Czasami tylko jakieś mhmm w słuchawkę żeby przypadkiem za mało się nie naprodukował :P

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

polecam pokrywki do patelni z ikei. duuże płaskie, nawet wooka przykryją i łatwe do mycia.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Pierzasty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 101

Post autor: Pierzasty »

Morsereg pisze:nastepnym razem powiedz im, ze jesli przestana do ciebie dzwonic to podasz im numery telefonow do trzech osob ;)
...a potem podajemy im numery innych telemarketerów! Geniusz! =D>

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Możesz też na samym początku rozmowy powiedzieć, "ta rozmowa jest nagrywana, jeśli nie wyrażają Państwo zgody na nagrywanie proszę się rozłączyć"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

loko pisze:polecam pokrywki do patelni z ikei. duuże płaskie, nawet wooka przykryją i łatwe do mycia.
o, właśnie szukałem czegoś na 32 cm, dzięki :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Jakieś dobre naczynie na Barszcz może polecicie?
Obrazek

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

na barszcz sosnowskiego? ;)
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

ODPOWIEDZ