Wakacje/wyjazdy itp

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Re: Wakacje/wyjazdy itp

Post autor: Morsereg »

juz abstrahujac od tego siedzenia w jednym miejsu.
ale wybrales egipt? po tym jak MSZ trzy miesiace temu wpisal go na liste niebezpiecznych panstw?
nie wiem czy zdajesz sobie sprawe co tam sie dzieje.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

Misie kolorowe, po sezonie borówkowym ( miałem 32 osoby na głowie , handel oraz przygotowania i sprzątania+ budowa hali,garaży i generalka domu) wiec muszę sobie odpocząć właśnie w jednym miejscu;)
Interesowałeś się co się dzieje w hurgadzie czy tylko przeczytałeś coś w necie?

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Klafuti pisze:
Afro pisze:Generalnie Japonia to chyba najdroższy kraj świata, więc dobrze mieć worek gotówki, albo mieszki złota ;)
Brat niedawno odwiedził Norwegię, był tam tydzień, wydał w sumie na całość 400 zł.
Tak tego dokonał: żarcie tylko z puszki, spanie w namiocie.
Pojechaliśmy do Norwegii na 2 tygodnie w 4 osoby z jednym namiotem i prawie 30 kg żarcia, które tachałem na własnych plecach. Poruszaliśmy się stopem i okazjonalnie promem. Polecam taką formę podróży osobom wytrwałym, ale chętnym na doświadczenie kraju lepiej, niż przez szybę samochodu.

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

Bezpieczeństwo w Egipcie i na wycieczkach typu , quad safari , wioski beduinów ,nurkowanie , plażowanie w 100%

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

A może do Francji??
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

loko pisze:A może do Francji??
Kraje islamistyczne, to chyba nie jest najrozsądniejszy kierunek wakacyjny :P Za głośno i za gorąco :P

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Poza tym MSZ odradza Francję jako kierunek wakacji, lepiej już w Bieszczady ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

dziwne, zawsze uważałem Francję za wizytówkę europy, wzorcowy kraj śniący europejski sen. coś się zmieniło?
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Andrzej ban tygodniowy, Debelial ostrzeżenie bo pierwszy raz. Loko cwanie cwanie->podoba mi się.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

ODPOWIEDZ