Bye Bye TK&Bretonnia

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Abrasus
Falubaz
Posty: 1031
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bye Bye TK&Bretonnia

Post autor: Abrasus »

Kanadian pisze:Spoko panowie uruchamiam produkcje modeli do 9ed. Zajmie to chwilkę, ale wraz z innymi producentami powinniśmy w miarę uzupełnić braki.
System się nie podoba i na zasady się narzeka, ale jak kaskę trzeba zgarnąć to pierwszy w kolejce? =D>

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Spokojnie, dla mnie jak występuje nisza rynkowa, to naturalnym odruchem wydaje się zagospodarowanie jej - tak działa wolny rynek.
Obrazek

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Ja się zastanawiam jak to będzie wyglądało z fluffem i prawami autorskimi. Przykładowo chce napisać opowieść w świecie 9th age. Jest zajebista (pomarzyć zawsze wolno) i chce ją sprzedać. Do kogo się zgłosić o błogosławieństwo :D

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Do Totalwarów albo gości od Vermintide - oni zdaje się do świata Battla kupili pełne prawa

ślivek
Kretozord
Posty: 1662

Post autor: ślivek »

Do ekipy 9th Age. Właśnie rozwiązali tę sprawę w licencji, nie wiem czy już opublikowane. W każdym razie chcą by było można zrobić tak jak mówisz. Więc możesz poszperać na stronie.
Obrazek

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Abrasus pisze: System się nie podoba i na zasady się narzeka, ale jak kaskę trzeba zgarnąć to pierwszy w kolejce? =D>
narzekanie, ja tam bym się cieszył z producenta, który nie zachowuje się jak urojony monopolista

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

GrimgorIronhide pisze:
Abrasus pisze: System się nie podoba i na zasady się narzeka, ale jak kaskę trzeba zgarnąć to pierwszy w kolejce? =D>
narzekanie, ja tam bym się cieszył z producenta, który nie zachowuje się jak urojony monopolista
+1 Pełna zgoda! - System Kanadianowi nie musi się podobać, jak będzie robił dobre figurki, to nie ma to nic wspólnego z zasadami.

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Abrasus pisze:
Kanadian pisze:Spoko panowie uruchamiam produkcje modeli do 9ed. Zajmie to chwilkę, ale wraz z innymi producentami powinniśmy w miarę uzupełnić braki.
System się nie podoba i na zasady się narzeka, ale jak kaskę trzeba zgarnąć to pierwszy w kolejce? =D>
Można i tak, albo można mówić co potrzeba poprawić, aby było lepsze, coś w co angażuje się od lat, nie tylko odnośnie zasad, ale turniejów, hobbistki i całego hobby. Zasady są opanowane, nad fluffem wiem że są prace na stronach typu Druchii.net akurat DE ślędzę. Figurki też firmy robią ale nikt konkretnie do 9ed. Czekałem długo nikt nic w sumie nie zrobił wiec postanowiłem interweniować, angażuje do tego innych, jak chcesz pomóc to zapraszam. No chyba że tylko trollujesz zamiast coś by pomóc zrobić. Do końca miesiąca chce dokończyć tłumaczenie WE, bo wiesz tyle kasy z tego będe miał, że normalnie nie wiem, może wyspę w Grecji sobie kupię.

Awatar użytkownika
Grish
Mudżahedin
Posty: 229
Kontakt:

Post autor: Grish »

Maluję na zamówienie - szczegóły na PW

fatlazypainter.blogspot.com
Moja galeria
Mój CMoN

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

Niby tak tylko yoymart zamknięty..
Spokojnie oni tylko zmienili nazwę i mają już nową witrynę z tym gw nie wygra i szczerze mówiąc po tym co wyprawiają mało mnie to obchodzi

-DE-
Mudżahedin
Posty: 263

Post autor: -DE- »

Kitajscy odlewacze maja sie bardzo dobrze, tylko zeszli do podziemia. Kazdy z odrobina oleju w glowie i godzinka wolnego odnajdzie namiary na kilku najpopularniejszych.

ODPOWIEDZ