Koncert życzeń 7 edycji ..

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
pestex
Warzywo
Posty: 13
Lokalizacja: Gdański Avatar

Post autor: pestex »

Podobno jest tak w Erracie
Liczy się tylko 4fun.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Errata dała ld9 dla rycerzy. Rydwany nadal męczą sie z ld8
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

w sumie jest to uzasadnione

Kajsper
Wałkarz
Posty: 63
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Kajsper »

No wlasnie nie jest uzasadnione, a na pewno nie fluffowo :) ( chociaz tym to sie chyba juz dawno nikt nie przejmuje).
W booku napisali, ze na rydwanach jada tylko najbardziej zasluzeni mestwem, odwaga i kunsztem wojennym, a rydwan dostali od Malekhita. A z tego opisu wynika mi, ze Ld9 powinni miec na bank, jesli COKsy maja

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

JA ! się przejmuję fluffem! TO dla mnie podstawa.


Tak to prawda załużeni dostają w nagrodę od wiedzmiego króla. Do niedawna sam wielki Malekith dosiadał Rydwanu ale w swej wielkiej mądrosci zmienił swój dekret ze tylko on jest godny takiego zaszczytu.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
High Elf
Mudżahedin
Posty: 233
Lokalizacja: Klub Kult Wwa

Post autor: High Elf »

Poprawiliby asasyna, ulepszyli czarną gwardię jakąś nową zasadą (nie obniżaniem kosztów, przeciez to elita!), dali to Ld9 na rydwanach... Minimalnie mogliby wzmocnic tą armię, bo na razie łatwo się nią nie wygrywa.

I ładniejsze jeszcze figsy by się przydały, wróciłbym do Druchii wtedy.
Działam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Przecierz i tak mamy najładniejsze figurki pośród wszystkich armii .
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Mastema
Mudżahedin
Posty: 216
Lokalizacja: z domu
Kontakt:

Post autor: Mastema »

nie rozumiem jak mozna pisać że fidurki Darkow nie śą ładne, popatrz sobie na VC i Ogry :P

Kajsper
Wałkarz
Posty: 63
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Kajsper »

Panowie, toz to przeciez zdrajca pisal.... :P:P:P

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

figurki są najklimatyczniejsze z najładniejszych ale są w niektórych armiach figurki swietne. nie bede pisał jakie.

ogólnie u Darków jakby wszystkich jednostek po trochu mieć i zrobic nawet na jeden kolor to do sibie średnio pasują imo. takie nijakie.

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

zeby poprawili fig herosow(az placze jak ogladam sorcki do DE) :roll:
Malekith w tej masce wyglada paskudnie (nielubie Malekita i wole tak jak on nie wygladac ;) )
plasz na Malusie to porazka nad porazkami

Cempioni niejednokrotnie wygladaja lepiej od bohaterow

(np korsarzy 2wzory, egzekutr, nawet BG, czy zalogant do balisty ze scrollem) :roll: :roll: :roll:
Ostatnio zmieniony 2 sty 2007, o 23:18 przez zaf, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Ale my nei mamy bohaterów poza figurką generała na cold onie, i czarodziejki na cold onie oraz asasina, inne to są special characterzy wlasnie i trzeba samemu robic sobie bohaterów.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

najgorsze jest to, że nie mamy special charactera na pegazie

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

A Morathi?

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

zapomniałem dodać "......., który mógłby zastąpić Nobla w wersji męskiej"

Awatar użytkownika
Mastema
Mudżahedin
Posty: 216
Lokalizacja: z domu
Kontakt:

Post autor: Mastema »

taa... gdyby jeszcze zrobili sorcke na koniku, to by było radośnie, a tak to można sobie dokupić ładna figurkę wampirki :) ale to jednak nie elfka...

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Jak komuś niepasują figury niech zrobi konwersje albo kupi z innej firmy(np reaper,gamezon itp.).
P.S moim zdaniem DE powinny mieć lepsze przedmioty,to podstawa,i powinno się ubajerować assasina bo to straszna plewa.
I Hydre,tak ta bestia powinna wzbudzać respekt w przeciwniku,a nie śmiech.

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

zafael pisze:... wygladam paskudnie ...
no nie musiales sie z nami dzielic az takimi szczegolami... :wink:

a hydra powinna miec imo regenke i taka umiejetnosc jak daje pendant of slaanesh - +1A za kazdego straconego wounda. moze wieksza sile...(ale wtedy troche drozsza powinna byc)

przedmioty nie sa takie zle. jakby inne armie mialy niektore nasze przedmioty, to by sie tak podniecali ze nie wiem

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Trzeba zwiększyć możliwości wytrwania w hth u hydry. Bo goni ją zarówno oddział piechoty, jak i kawalerii. Nawet wpadnięcie od boku nie gwarantuje sukcesu.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

wiadomo jest, że powinna mieć stubborn i ewentualnie regenke, byłaby okey, twarda w walce ale raczej nic nie złamie ot tak sobie, ale mocno przytrzyma i pozwoli aby coś wpadło i w sumie tyle by jej naprawde starczyło, chyba nie trzeba jej wiecej siły, więcej atakó tylko jak pisał Jankiel stabilnosci i jako takiej pewności w walce, nawet mznaby było zmniejszyć jej WS do 3 i dać te powyższe zasady nei zmieniajac kosztów, byłaby naprawde świetnym blokerem.

I jakoś ja połączyć z beastmasterem, ale tutaj nie mam pomysłu, moze na jednego beastmastera mozna wziaśc jedną hydra w specialu i temu kolesiowi też cos dac, wtedy mogłoby to ciekawie wygladać, dalej 4 bolce plus 1\2 hydry, mocne gdybanie ale co o tym sądzcie?
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Zablokowany