Kłótnia o łamanie reg. przez koordynatora, mastery i ligę

Tematy z poprzednich sezonów LL

Moderatorzy: Dymitr, CzarnY, c4h10

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8786
Lokalizacja: Kraków

Re: Kłótnia o łamanie reg. przez koordynatora, mastery i lig

Post autor: Laik »

Zaproponuj proszę konkretne pytania które chciałbyś widzieć w głosowaniu i jeżeli formalnie będą ok to założę głosowanie dokładnie z nimi.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Jako organizator nie przyznam 6 bayów graczowi który przyszedł na ostatnią bitwę. Jeśli ktoś chce tak zrobić na swoim masterze to jego wola.
szczegolnie jesli przyszedl zagrac zamiast innego gracza, prawda?

https://www.facebook.com/47425364602205 ... =3&theater

z tego co sam o sobie mowi (w koncu jest z morii) to jednak chodzilo o dopisanie osoby a nie gracza.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

To nie on pisał a nieobecny na turnieju Czopek.
Grał zupełnie inną armią niż gracz który uciekł z ostatniej bitwy.

ślivek
Kretozord
Posty: 1661

Post autor: ślivek »

Nie ukrywam - przepraszam, ale średnio mam teraz czas i updatne sobie to wszystko może dziś jeszcze ale pewniej jutro rano jakoś. Nie przeczytałem wszystkich postów tylko część na początku które czytałem wcześniej. Nie mniej - jeśli lohost nagle nie jest moderatorem i chce założyć jakieś głosowanko to jako moderator przychylam się do jego prośby. Problem jest jednak taki, że nie widziałem w miare formalnie zgłoszonego takiego głosowania czy czegokolwiek stąd poproszę by było to wrzucone tutaj to jutro zrobię głosowanie po zapoznaniu się czy wciąż jestem za tym w tej formie albo dostosuję formę do tego jak ja to widzę.

Swoją drogą - można się w ogóle zrzec moderatorowania LL?
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8786
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Realnie Lohost nie był nim w tym roku - Dydu go rozpędem dodał co sam zainteresowany kilkukrotnie oprotestował :) .

Jak pisałem wcześniej - skończmy temat głosowaniem, czekamy na konkrety od Lohosta - cały pakiet.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

W Świdniku nie było grającego na masterze sędziego, poza tym git.
Proponuję dopisać:
6) Ogłoszenie o masterze musi zawisnąć w dziale turniejowym border princes:
a) 30 dni przed turniejem
b) decyduje organizator
c) inne, ile?
Mod zamieści głosowanie to za dwa tygodnie będziemy mieli to z głowy.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8786
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

w niedziele postawie glosowanie, jezeli ktos chce cos dodac w temacie to jest czas do jutra, do konca dnia
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Guldur
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Guldur »

Poprosiłbym tylko o doprecyzowanie na czym polegały działania ingerujące w wynik ligi i kto na tym wygrał, a kto stracił.

ślivek
Kretozord
Posty: 1661

Post autor: ślivek »

Stan pisze:W Świdniku nie było grającego na masterze sędziego, poza tym git.
:( Czyli mogłem nie odchodzić od stołu mimo, że mnie wołali i kończyć gry wcześniej bez pośpiechu?
Obrazek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Wszystkie gry dograłeś marudo :P nie moja wina że ludzie z przyzwyczajenia wzięli Cię za sędziego ;)

ślivek
Kretozord
Posty: 1661

Post autor: ślivek »

Nie napisałem, że nie dograłem.
Parafrazując:
...zaingerował w grę i tym wytrącił mnie z comfort-zone'a, co z pewnością wpłynęło na wynik meczu.
Stan. Byłem wpisany w pierwszym temacie Mastera jako drugi sędzia. Ja rozumiem punkciki, regulaminy etc. ale trzymajmy się faktów. Nie przejmuj się - pewnie i tak będzie to master normalnie legalny, w pełni punktowany głosowaniem LL i za rok będziecie mogli orgować bez problemu.
Ale nie pisz mi teraz, że nie wpisywałeś mnie i nie traktowałeś przez cały turniej jako drugiego sędziego. Naprawdę nie musisz tego robić ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Nie przeczę, byłeś jednym z trzech sędziów na tym turnieju :)

ślivek
Kretozord
Posty: 1661

Post autor: ślivek »

Ja wiem, że głosowanie ale tak się upewnię - jak Łódź dośle wyniki tych lokali z początku roku to też będą zaliczone jeśli w punkcie 3 będzie wynik pozytywny?
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8786
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Shino pisze: ale jestem przeciwny zmianom w turniejach, ktore nie sa robione jawnie. To co pokazal lohost z zmiana organizatora turniejow nie powinno byc zaliczone i nadal organizatorem powinien byc sklep veto
Nie nastąpiła żadna zmiana organizatora - organizatorem 5 kolejnych lokali w Krakowie jestem ja - masz co do tego jakieś wątpliwości?
Podobnie sytuacja wygląda z Wrocławiem gdzie wpisany był Blaesus a powinna być Twierdza Wrocław.

@Slivek
Pytanie sformułowane jest dość ogólnie więc tak - wyzerujmy ten rok - do momentu głosowania i wymagajmy po nim.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Nie nastąpiła żadna zmiana organizatora - organizatorem 5 kolejnych lokali w Krakowie jestem ja - masz co do tego jakieś wątpliwości?
z tego co zrozumialem, o Guldur zmienil organizatora w lidze.

Ma to o tyle sens, ze niektore turnieje sie odbywaly zanim zrobiliscie klub (dopiero w okolicach dmp mieliscie 5tego gracza) oraz w tematach widnieje tylko sklep veto jako organizator

stad moje przypuszczenia takie a nie inne.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8786
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Wcześniej funkcjnonowalismy jako Sierotki czy BiA - dalej to ci sami ludzie a sklep Veto był równie zaangażowany w organizację turnieju co Gentelmens Club - był miłym gospodarzem.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

ok. Dzieki za wyjasnienie i to zmienia postrzeganie teg problemu przeze mnie.

Nadal jednak uwazam, ze powinna sie znalezc adnotacja (szczegolnie na przyszlosc), ze jest zmiana nazwy klubu i powinny sie zmienic wiec nazwy w turniejach (tu id) w temacie o rankingu. Tak aby bylo dla wszystkich to przejzyste.

ODPOWIEDZ