[Warszawa] MeowMaster! 2024

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
og_wolf
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 45
Lokalizacja: Warszawa, MeowWay!

Re: [Warszawa] MeowMaster! 2024

Post autor: og_wolf »

@Łysy, ogólnie się z tobą zgadzam. Mam dwa ale.

1. Nie ma tu żadnego gatekeepingu. Jest to w regulaminie, pisałem też dwa razy w wątku ale powtórzę i trzeci raz. Każdemu z chęcią do grania pomożemy w ogarnięciu armii.
2. Twoje kucyki nie odróżniają się od siebie. ;) Każdy od nas kto grał przeciwko nim mówi, że armia jest całkowicie nieczytelna. Ale fuck it. Da się to rozwiązać tak jak zrobił Azur dla swojego nipponu - traye z grawerem co jest czym (czy jakaś inna forma podpisania oddziałów).

W pozostałych punktach się zgadzam. Osobiście dopuszczałbym Kucyki i Lego bo uważam, że to zajebiste pomysły. No ale byłem w mniejszości przy tej decyzji. Vox populi, vox dei. Natomiast idąc w myśl tej idei ponownie poruszę wątek wewnętrznie.
Discord: og_wolf#6365

Łysy Z Brazzers
Warzywo
Posty: 18
Lokalizacja: Białystok - FRONT WSCHODNI

Post autor: Łysy Z Brazzers »

og_wolf pisze: 22 sie 2024, o 17:46 @Łysy, ogólnie się z tobą zgadzam. Mam dwa ale.

1. Nie ma tu żadnego gatekeepingu. Jest to w regulaminie, pisałem też dwa razy w wątku ale powtórzę i trzeci raz. Każdemu z chęcią do grania pomożemy w ogarnięciu armii.
2. Twoje kucyki nie odróżniają się od siebie. ;) Każdy od nas kto grał przeciwko nim mówi, że armia jest całkowicie nieczytelna. Ale fuck it. Da się to rozwiązać tak jak zrobił Azur dla swojego nipponu - traye z grawerem co jest czym (czy jakaś inna forma podpisania oddziałów).

W pozostałych punktach się zgadzam. Osobiście dopuszczałbym Kucyki i Lego bo uważam, że to zajebiste pomysły. No ale byłem w mniejszości przy tej decyzji. Vox populi, vox dei. Natomiast idąc w myśl tej idei ponownie poruszę wątek wewnętrznie.
A to nie widziałeś armii na dmp, trochę poprawiłem od poprzedniego występu i dodatkowo miałem kartkę z legendą.
Obrazek

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1721
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

EveR pisze: 22 sie 2024, o 17:05
Glonojad pisze: 22 sie 2024, o 15:30Obrazek
EveR pisze: 22 sie 2024, o 15:05 - Kij w dupie? [✓]
- Kompleksy? [✓]
- Wykluczanie? [✓]
- Piwko? [X]

Rachunek nie wygląda dobrze :(
Mocne słowa jak na środowisko które wyklucxa graczy z imienia i nazwiska.
Co ty najebałeś się?
A to przepraszam nie Szczecin wykluczył imiennie Jurka "Furiona" B. ?
viewtopic.php?t=58224

To jakieś inne Animosity czy jakiś inny Szczecin?
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1045

Post autor: Dancaarkiiel »

Glonojad pisze: 22 sie 2024, o 18:58 To jakieś inne Animosity czy jakiś inny Szczecin?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
HarryAxe
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Míl Än Óveķ

Post autor: HarryAxe »

Ever, proszę Cię o nie używanie takiego słownictwa.

Awatar użytkownika
EveR
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: EveR »

sorry autokorekta
Obrazek
Wiadomo śmierć frajerom. ~ As1, roku pańskiego 2020

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

W tym temacie zostalo napisane, ze infernal engine z zabawki tomka przechodzi. Z czego to wynika? Jak rozumiem w regulaminie jest tylki zapis o niedopuszczeniu modeli z zabawek

Mam tez kilja pytan dot. Dopuszczelania modeli. Czy modele typu dreadsphinx z tms, czy wiele modeli keeper of secrets (czyli courtesan of lust) sa dopuszczone, czy nie?

Takze pytanie czy grimgor ironhide bylby dopuszczony do turnieju, czy tez popada pod family friendly (chodzi o ogolnie fragmenty rozczlonkowanych czesci ludkich i krwi na toporach i mieczach)

Takze czy armia raka jak angielska armia de, ktora byla na etc (wiem, ze kilka osob ma jej zdjecia, ja nie posiadam, wiec nie jestem w stanie wkleic) by przeszla? Nie sa to zabawki, lecz wydruki, stad pytanie.

O i ostatnie pytanie, a raczej upewnienie sie o to. Wszelakie modele uzywajace czesciowo zabawek shleicha tez nie sa dopuszczone, prawda?

Dzieki wielkie za odpowiedzi

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Glonojad pisze: 22 sie 2024, o 15:30
EveR pisze: 22 sie 2024, o 15:05 - Kij w dupie? [✓]
- Kompleksy? [✓]
- Wykluczanie? [✓]
- Piwko? [X]

Rachunek nie wygląda dobrze :(
Mocne słowa jak na środowisko które wyklucxa graczy z imienia i nazwiska.
Wydaje mi sie, ze w wielu grach istnieje cos takiego jak ban czasowy po tym jak ktos zostal zlapany na oszukiwaniu, a jak rozumiem tak zostalo odebrane pytanie o zasade w sprawie, ktora byla juz sedziowana wielokrotnie dla takiej osoby

Rozumiem, ze nie jestes za takimi konsekwencjami, ani nie potepiasz takiego rodzaju zachowania?

Awatar użytkownika
og_wolf
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 45
Lokalizacja: Warszawa, MeowWay!

Post autor: og_wolf »

Shino, wszystkie figureczki jakimi się bawimy można nazwać zabawkami. Jak pójdziesz to Smyka i kupisz gumowego dinozaura i zechcesz go postawić jako titanopoda to możesz zostać poproszony o zdjęcie go ze stołu. Jak tego samego dinozaura postawisz na ładną, modelowaną podstawkę, spójną z armią, ogarniesz GSem miejsca łączenia części i jakoś pomalujesz to dla mnie cool.

Nie wiem co to dreadsphinx z tms ale Keeper of Secrets (m.in. warianty od FW czy Creature Castera) będzie dopuszczony. Krew i części ciała na broniach czy podstawkach też. Nie chcemy modeli ostentacyjnie walących gruchę. Jeśli ktoś ma wątpliwości to zapraszamy do zaprezentowania modeli z jego armii, którą planuje zagrać i w gronie orgów coś zdecydujemy. Tylko pls nie traćmy czasu na teoretyzowanie po próżnicy. Liczymy na common sense uczestników.

Mam nadzieję, że zaspokoiłem twoje troll potrzeby ;)
Discord: og_wolf#6365

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Awantura przed masterem, poczułem się 20 lat młodszy :)

Awatar użytkownika
HarryAxe
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Míl Än Óveķ

Post autor: HarryAxe »

W sumie ciekawe, że w rolach obrońców "udziwnień" stają gracze którym 20 lat temu przez myśl nie przeszlo, żeby wystawic zabawkę na stół do grania:) trochę gra przez G rozminęła się z hobby przez H.

Awatar użytkownika
HarryAxe
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Míl Än Óveķ

Post autor: HarryAxe »

swieta_barbara pisze: 23 sie 2024, o 10:17 Awantura przed masterem, poczułem się 20 lat młodszy :)
Widzisz Barb :) stare, dobre jeszcze wróci:)

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1721
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Shino pisze: 23 sie 2024, o 09:51
Glonojad pisze: 22 sie 2024, o 15:30
EveR pisze: 22 sie 2024, o 15:05 - Kij w dupie? [✓]
- Kompleksy? [✓]
- Wykluczanie? [✓]
- Piwko? [X]

Rachunek nie wygląda dobrze :(
Mocne słowa jak na środowisko które wyklucxa graczy z imienia i nazwiska.
Wydaje mi sie, ze w wielu grach istnieje cos takiego jak ban czasowy po tym jak ktos zostal zlapany na oszukiwaniu, a jak rozumiem tak zostalo odebrane pytanie o zasade w sprawie, ktora byla juz sedziowana wielokrotnie dla takiej osoby

Rozumiem, ze nie jestes za takimi konsekwencjami, ani nie potepiasz takiego rodzaju zachowania?
Nie, przeciwnie, po prostu uważam, że jak ktoś korzysta z prawa do wykluczenia jakiegoś gracza to nie ma prawa zarzucać komuś wykluczania ze względu na wymagania dotyczące jakości modeli, bo to zwyczajna hipokryzja.

Choć po szczecinskich prostakach niczego innego i tak się nie spodziewam.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1557
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

NIe bardzo rozumiem w czym problem? Organizator ustawil taki a nie inny regulamin. Ktos nie lubi tego, nie kwalifikuje sie jego/jej armia itp to nie przyjezdza albo zalatwia inna armie. Czy rozumiem ze chodzi o probe zmiany regulaminu pod siebie? Bo tak to jak bede mial rozpe na 4005p tez bede cisnal zeby zmienic limit pkt?

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2832
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Bulwok ban na tydzień, Ever ostrzeżenie , i do wszystkich żebyście wyluzowali. Możecie się nie zgadzać ale trzymajcie poziom inaczej posypią się bany. Macie tyle lat, że chyba dyskutować się już nauczyliście

Ze swojego doświadczenia, to organizator ma prawo do pewnych decyzji w sprawie turnieju, które można uszanować. Nie jest to jedyny master ani turniej, Szczecin może zorganizować swój turniej w odpowiednim stylu jeśli takie ma życzenie. Nikt nikogo nie zmusza do udziału w danym turnieju.

Awatar użytkownika
Pedrodilgur
Chuck Norris
Posty: 567
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: Pedrodilgur »

Albo_Albo pisze: 25 sie 2024, o 20:50 Bulwok ban na tydzień, Ever ostrzeżenie , i do wszystkich żebyście wyluzowali. Możecie się nie zgadzać ale trzymajcie poziom inaczej posypią się bany. Macie tyle lat, że chyba dyskutować się już nauczyliście

Ze swojego doświadczenia, to organizator ma prawo do pewnych decyzji w sprawie turnieju, które można uszanować. Nie jest to jedyny master ani turniej, Szczecin może zorganizować swój turniej w odpowiednim stylu jeśli takie ma życzenie. Nikt nikogo nie zmusza do udziału w danym turnieju.
Za co ban dla bulwoka? Co napisał żeby zasłużyć na bana? Z tego co widziałem to w jego wiadomości nie było dosłownie nic obrażającego kogokolwiek xd
Salamander Leslau

Awatar użytkownika
Megido
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Megido »

Bulwok widział i prosił, żeby przekazać już teraz a nie za tydzień

"Żeby nikt nie pomyślał, że jestem zwyrolem i niewiadomo co odwaliłem. W ostatnim poście dosłownie napisałem, że świętym prawem organizatora jest wprowadzać własne zasady - jako kumple po fachu zgadzamy się z Albo_Albo w tej kwestii co do joty.
Co do bana:
Słuszna decyzja administratora, jakiś poziom dyskusji wypada trzymać, ja nie trzymam emocji więc za namową Albo_Albo chowam się do szafy. Dzięki za zimny kubeł wody. Urażonych przepraszam."

Don't shoot the messenger
As long as single one of us stands, we are legion

Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

HarryAxe pisze: 23 sie 2024, o 11:21 W sumie ciekawe, że w rolach obrońców "udziwnień" stają gracze którym 20 lat temu przez myśl nie przeszlo, żeby wystawic zabawkę na stół do grania:) trochę gra przez G rozminęła się z hobby przez H.
tu jest to zabwane kilka rzeczy.

Po pierwsze sposob uzycia dialektyki erystycznej, jakoby posiadanie innego zdania niz rozmowca umniejsza drugiej osobie.

Natomiast oczywiscie. Porozmawiajmy o tym co by przeszlo 20 lat temu. Otoz zarowno byl smok, ktory byl ziemniakiem z liscmi salaty jako skrzydlami, wejsciowki metra jako jezzaile, czy bardzo popularne koncowki raczek na w zasadzie golych podstawkach jako szkielety/zombie

Choc najbardziej smieszy nazywanie gry z plastikowe zolnierzyki gra przez "G". To zawsze byla i bedzie zabawa. Nie jest to zarowno gra tak emocjonujaca czy popularna, aby byc graczem profesjonalnym
Nie, przeciwnie, po prostu uważam, że jak ktoś korzysta z prawa do wykluczenia jakiegoś gracza to nie ma prawa zarzucać komuś wykluczania ze względu na wymagania dotyczące jakości modeli, bo to zwyczajna hipokryzja.
innymi slowy nie moze nikt nigdy sie przyczepic do jakiegokolwiek wykluczenia kogos osoba, ktora organizowala turnieje na ktorych byl wymog pomalowanych modeli? i.e. dowolna osoba ktora osrganizowala mastery w wfb?

przeciez to jest bez sensu co napisales
Jak pójdziesz to Smyka i kupisz gumowego dinozaura i zechcesz go postawić jako titanopoda to możesz zostać poproszony o zdjęcie go ze stołu. Jak tego samego dinozaura postawisz na ładną, modelowaną podstawkę, spójną z armią, ogarniesz GSem miejsca łączenia części i jakoś pomalujesz to dla mnie cool.
strasznie cienka i uznaniowa granica, ale rozumiem

Awatar użytkownika
G@lahad
Chuck Norris
Posty: 563
Lokalizacja: Vanguard/Łódź

Post autor: G@lahad »

Trza bookować termin i najechać z Łodzi :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1557
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

Pomorze pewnie tlumnie bedzie :)

ODPOWIEDZ