war altar- pomysły

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zbik666
Chuck Norris
Posty: 433
Lokalizacja: Danzig SNOT

Post autor: Zbik666 »

Altar ktory pokazal Trupunk bardoz mi sie podoba i wlasnie o cos takiego mi chodzilo Arte :)

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

@Zbik666 widzisz to mamy inne gusta bo ja już wolę kaplicę Sykstyńską a ten który wrzucił TruePunk kojarzy mi się z klatkami w których wozili więźniów.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Arte
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Arte »

@ Sa!nt
Szacun :D i tak trzymac
altar ma byc schludny a nie deski porozwalane kraty itp.

Awatar użytkownika
Hurtmaker
Chuck Norris
Posty: 448

Post autor: Hurtmaker »

a mój ołtarz miał być ciągnięty przez 6 flagelantów...tempo miał nadawać gość z batem (konwersja chaosiarze z chariotu), a nad wszystkim miał czuwać kapłan zamiast Volkmara. ale niestety nic z tego nie wyszło(koszty+za trudne dla mnie konwersje) i skończyło się na standardzie.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Co do BC to widziałem z niego fajnego altara zrobionego może jak znajdę zdjęcie to wsadzę

Awatar użytkownika
Zbik666
Chuck Norris
Posty: 433
Lokalizacja: Danzig SNOT

Post autor: Zbik666 »

@Sa!nt ok niech bedzie wielki z wypasnym oltarzem kolumnami freskami i niewiadomo czym jeszcze ale niech trzyma klimat Imperium a nie Watykanu.
Aczkolwiek kazdy Altar ktory nie jest orginalnym GW jest piekny wiec i wasza koncepcja bedzie mi sie podobac jak zobacze gotowa figurke :)

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

hmm, ja miałem podobną koncepcję altaru jak ze strony nr 3 z duzego RB ale troche zmodyfikowaną mniej wiecej bedzie to wyglądac tak ze bedzie to powoż do którego jest przywiązny priest, siedział bedzie sobie na tym koles co popedza zaprzeęg którymi bedą flagellanci a za woźnicą bedzie stał gryf z młotem

Awatar użytkownika
pelcu
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Z Zadupia

Post autor: pelcu »

tedzio pisze:hmm, ja miałem podobną koncepcję altaru jak ze strony nr 3 z duzego RB ale troche zmodyfikowaną mniej wiecej bedzie to wyglądac tak ze bedzie to powoż do którego jest przywiązny priest, siedział bedzie sobie na tym koles co popedza zaprzeęg którymi bedą flagellanci a za woźnicą bedzie stał gryf z młotem
Myślisz o czymś takim? ;) ;) :D
http://wfb-pol.org/forum/viewtopic.php?t=4940

Obrazek

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

cos podobnego ale priest maiłby byc przywiazny łancuchami z przodu do altara, gryf ok ale bedą go ciągnąc flagellanci, a kierował wozem bedzie priest ten co jest przywiązy do wozu, znaczy bedzie gadał gdzie jechac lub jakis koles z biczem co popędza flagsów, to tylko pomysł ale mniej wiecej bedzie to tak wyglądac

Awatar użytkownika
Arte
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Arte »

plecu mi sie nie podoba, wyglada jak trupiarka ;/

Awatar użytkownika
pelcu
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Z Zadupia

Post autor: pelcu »

To słyszałem.... ;) Niektórym się z Morrem kojarzy. Niestety Bitsy zdobywam etapami. Co do do trypiarki, to aby zachować solidną podstawę pod gryfa to i pudło musi mieć swój rozmiar... (Estetyka musiała sie poklonić przed Funkcjonalnością)...

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

nie ma dokładnego opisu jak wygląda altar, więc wszystko można przyjąć za altar :wink: (oczywiście w pewnych granicach rozsądku). Osobiście podoba mi sie trupiarka :lol2:

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Altar to ołtarz poświęcony Sigmarowi.
Aby zagrzewac serca wojowników Imperium ołtarz został umieszczony na wozie by towarzyszyc armii w kampanii.

Jest kilka elementów które powinny być przedstawione na modelu:
Złoty Gryf
Powinno to wyglądac jak ołtarz.
Powinno to miec koła.
Jest ciągnięte przez dwa opancerzone konie.
No i oczywiście wszelkie symbole wiary w Sigmara mile widziane.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

musi byc ciągnięte przez konie??
Bo ja chciałem zrobic tak aby było ciągniete przez flagsów

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Możesz ale nie będziesz miał Wysiwygu:P
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
szkodnik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178

Post autor: szkodnik »

Skoro niedługo zobaczymy na stołach Baloon Tanki, to i widok rydwanu ciągniętego przez fanatyków też nie powinien nikogo dziwić ;)

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

A co jest nie tak w baloon Tanku?Zasila go gorące powietrze, tudziez para.

Aby sie poruszał musi wygenerowac dużo ciepłego powietrza(pary).
Impakty zadaje spadając na wroga.Działo można zamontować.
Steam Gun -patrz żyrokopter.

Wysiwyg będzie zachowany.
Na wodzie się nie zatrzyma bo za ciężki,w lesie też nie bo powłoka może popękać.
Więc jakoś nie widzę problemu.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
szkodnik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178

Post autor: szkodnik »

Nic dodać, nic ująć.

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Reyki pisze:Altar to ołtarz poświęcony Sigmarowi.
Aby zagrzewac serca wojowników Imperium ołtarz został umieszczony na wozie by towarzyszyc armii w kampanii.

Jest kilka elementów które powinny być przedstawione na modelu:
Złoty Gryf
Powinno to wyglądac jak ołtarz.
Powinno to miec koła.
Jest ciągnięte przez dwa opancerzone konie.
No i oczywiście wszelkie symbole wiary w Sigmara mile widziane.
Tu się z Tobą Reyki nie zgodzę, wcale nie jest powiedziane że musi być to altar Sigmara, może być to altar Ulryka, Morra lub innych bogów.
Wiem, że w tych przypadkach będzie problem z WYSIWIGiem. Bo tak jak napisałeś przyjęte jest umownie że altar tak wygląda ale jest to nie konieczne.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Reyki pisze:Działo można zamontować.
Tak tylko ze jak się strzela z takiego działa to całość się cofa, wiec taki balon cofał by sie w przeciwnym kierunku o 1D6, spadanie na wrogów ciekawy pomysł ale jakos mi nie pasuje, jakis wiesniak z bretoni strzeli w balon ten pęknie i co wtedy nie widze tego aby balon miał 1+ asv, kilka stzrzałow z muszkietow i po nim nie mowiąc juz o działach i katapultach :roll:

ODPOWIEDZ