MASTER w Lublinie - Lubelski Koziolek 1-2 marca 2008r.

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

Zablokowany
lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

Jak nie bedzie zadnej katastrofy to bede ;) Na Wielka i do Was mam za blisko, zeby nie byc :)

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

Stachu pisze:
Inferno pisze:Zgloszenie nie tlyko wstepne ale i pewne sprzedam nerke by do was przyjechac..
Tigerius powtorka zeszloroczna ?:D

W Tym roku bedzie nagroda za stroj bo nie wiemjak mocno sie upodlic :D
chalenge :twisted:
wisisz mi od roku i ciągle się migasz... :wink:

to jak?
przyjety i si eni migam tlyko ty uciekasz

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Najbardziej oczekiwana impreza roku - zajebisty format punktowy, JH stawia sie licznie.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Heh... A nowe wampiry będą dopuszczone? Spearhead wychodzi 22 lutego, kupiłbym sobie :D

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

jesli premiera army booka bedzie tydzien przed, to jak najbardziej

a co do hobbystyki, to pewnie zostanie troche obcieta. innym czynnikiem jest to, ze jest 6 bitew, czyli z tego co widze, to jest 59 za hobby i 120 za bitwy, czyli stosunek 2:1. chyba rzeczywiscie trzeba bedzie troche to zmienic...

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Army Book można kupić od 22 lutego, ale tylko w spearheadzie (taki batalion). Samodzielnie AB będzie dostępny jakoś na początku marca. Stąd powyższe pytanie... I nieśmiała sugestia, żeby były dopuszczone oba army booki. Oczywiście jako gracz VC jestem stronniczy w swym lobbingu :)

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

Ja jako gracz Tomb Kings, i czasem Krasnoludzki, zupełnie nie zaangażowany w temat, popieram zdanie Barbarossy. Nowy book do VC powinien być dopuszczony od 29 lutego.

;)

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

Maciek Paraszczak pisze: zupełnie nie zaangażowany w temat,
He, he ;) zupełnie...

Fajny formacik turnieju - mam nadzieję, że namówię ekipę na wypad
Obrazek

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Co do hobby, to fajnie że jest dużo, ale niefajnie, że za dużo :) Proponowałbym okroić test do 10 punktów oraz bonusy za strój, ładną rozpę i klimat do np 2 punktów za każdy. To da jakieś 8 pts oszczędności. Tak naprawdę wysłanie rozpy to nie jest czynnik hobbystyczny i w sumie każdy głupi go zgarnia, więc można tego nie liczyć jako hobby. Także hobby nie wynosiłoby 59 tylko 47. I już byłoby ok. Jakoś tak bym kombinował :)
W każdym razie Jeźdźcy przyjadą ;)

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Mysle ze sie pojawie, nie wiem jeszcze czym ale przygotowuje sobie juz dni wolne

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

popieram całkowicie Kołatę i ekipa z Lublina stawi się licznie ;)

Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

Jerzyn pisze:prosze moderatora o przyklejenie tematu
Mówisz masz Misiu.

A ja przyjade by odebrać to co obiecane przez Ciebie. :twisted: Chyba wiesz o co mi biega. :wink:

No i pilnować Świętej Barbary by sam się nie schlał. :lol2:
Skupuje 5 edycyjne modele Bretończyków.

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

Młody pisze:No to zgodnie z obietnicą przyjeżdzam zebrać tytuł Mastera of Czoko ;]

Dwaj dotychczasowi zdobywcy tytułu Master of Choko - Barb i Crus będą
podobnie jak wielu czokastycznie grających zawodników
czyli rywalizacja zapowiada się niesamowicie

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

SUMO pisze:Nie wiem czy pojawi sie Łódź (mam nadzieje ze tak) ale mnie prosze zapisac obiecałem wkońcu Dzikowi że będę i będę.
Ja też powiedziałem Dzikowi, że będę, więc trzeba będzie uderzyć, problem w tym, że muszę najpierw całą armię ogrów pomalować, a średnio mi się chce. :?
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

Czuje sie w moralnym obowiązku pojawienia sie na lublińskim masterze , szczególnie , że nie byłem na dwóch poprzednich :oops:
Ja jako gracz Tomb Kings, i czasem Krasnoludzki, zupełnie nie zaangażowany w temat, popieram zdanie Barbarossy. Nowy book do VC powinien być dopuszczony od 29 lutego.
To nie bierzesz jednak ogrów ? :P
Beka na maxa

Awatar użytkownika
Leśnik
Mudżahedin
Posty: 274
Lokalizacja: Poznań STREFA ZERO

Post autor: Leśnik »

Ekipa z poznania też się przymierza do przyjazdu.

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

no to super! cieszymy sie ogromnie, ze nasz turniej cieszy sie taka popularnoscia :D
szykujemy naprawde sporo atrakcji, moze uda sie zrobic cos nowego na polskiej scenie battlowej :)

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Jerzyn pisze:no to super! cieszymy sie ogromnie, ze nasz turniej cieszy sie taka popularnoscia :D
szykujemy naprawde sporo atrakcji, moze uda sie zrobic cos nowego na polskiej scenie battlowej :)
To jak z tymi Wampirami, mhm?

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Z wampirami jest sytuacja delikatna jak zawsze z nowymi bookami i turniejami, ktore sa zaraz po nich :)

O ile mozliwe, ze beda dopuszczone (niby jest ten tydzien od premiery booka) to na pewno bedzie troche uscislania i troche sie obawiamy o dyskusje jakie beda z ewentualnymi dyskujami na temat tych uscislen (nie oszukujmy sie. LS nawet nei bede probowal zmusic do pomocy przy tym uscislaniu bo znajac predkosc pracy nie wyrobilibysmy sie od 22 do dnia turneju ;) tak wiec te decyzje musialy by byc podjete autorytarnie przez organizatorow)

dodatkowo o ile powyzsze nie jest jakims nie do obejscia problemem to znacznie gorsza rzecza jest fakt, ze zakladajac dopuszczenie nowych VC wszyscy gracze tej armii musieliby miec ab i tlumaczyc zasady armii przed bitwa (a jak wiadomo z tym bylby problem)
dodatkowo problemem sa tajne rozpiski w 1 bitwie dajace wtedy ogromna przewage nowym wampirkom zakladajac, ze bylyby tajne (nikt nie zna ich przedmiotow oraz istnieje ozliwosc uzycia prawie dowolnych kombinacji) lub tez przewage dla przeciwnika gdyby ustalic, ze nowe vc nie moga miec tajnych rozpisek.

Jednak dobrze byloby znac wasze zdanie na ten temat. Chcecie nowych vc na turnieju czy nie? (od razu mowie, ze bardzo sceptycznie jestem nastawiony do pomyslu poznanskiego z dopuszczeniem starych i nowych wersji ab)

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

regulamin uaktualniony, o zmiane punktow z hobbystyki

Zablokowany