Który lord ssssie?

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1472
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Kosa pisze:
Sa!nt pisze:Smoczek tak jak gryf ma mieć podstawkę 40x40. 50x50 mają bohaterowie specialnii oraz potwory.
:shock: :shock: :shock:

smoki, treemany i inne takie maja 50x50, a 40x40 mają wałsnie orzełki, treekiny, minosy...
Dziwne bo mój smok HE (już nie długo Imperialny) ma podstawke 40x40. :shock:
A i do tego mój Karl Franz na Gryfie też ma podstawke 40x40
Dopiero Valten Exalted of Sigmar ma podstawke 50x50 ale spokojnie zmieściłby się na 40x40.
Ostatnio zmieniony 22 gru 2006, o 00:19 przez Sa!nt, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Sa!nt pisze:
Dziwne bo mój smok HE (już nie długo Imperialny) ma podstawke 40x40. :shock:
To znaczy - moze i mial w pudelku z figurka taka podstawke, ale wedlug zasad powienien biegać na podstawce 50x50. Bezdyskusyjnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Sa!nt pisze:
Kosa pisze:
Sa!nt pisze:Smoczek tak jak gryf ma mieć podstawkę 40x40. 50x50 mają bohaterowie specialnii oraz potwory.
:shock: :shock: :shock:

smoki, treemany i inne takie maja 50x50, a 40x40 mają wałsnie orzełki, treekiny, minosy...
Dziwne bo mój smok HE (już nie długo Imperialny) ma podstawke 40x40. :shock:
A i do tego mój Karl Franz na Gryfie też ma podstawke 40x40
Dopiero Valten Exalted of Sigmar ma podstawke 50x50 ale spokojnie zmieściłby się na 40x40.
kwestia zasad -> wazne linki -> base_chart.pdf wszystko juz jest... z 6 edycji ale nadal w wiekszosci aktualne... (nie ma nowszysch oddzialow typu treekiny czy tez nowy steam tank, ktory nie wiem na jakiej jest podstwace) :wink:

Awatar użytkownika
PiotrekN
Chosen of Tzeentch
Posty: 999
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Sa!nt pisze:Smoczek tak jak gryf ma mieć podstawkę 40x40. 50x50 mają bohaterowie specialnii oraz potwory.
hmm a ja myslalem ze smok to tez potwor :lol: Szkoda ze WE maja tylko 5 sily na smoku no ale zazwyczaj maja helm wiec to atakami nadrabiaja :wink:

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Lord na smoku w WE to taki nieco plewny jest. Brak mu tej siły przebicia (brak starego dwuraka). Smok wszystkiego nie nadrobi. Spadł w moich rankingach po wyjściu 7 ed.

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Waywatcher Lord może i jest brzydki, ale figurke ma calkiem fajną ;p

Awatar użytkownika
00dexter
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141

Post autor: 00dexter »

Dla mnie Wild Rider Lord SSie

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Ja tam będe grał lordem na orle,albo(jak nie nim) smokiem,smoki żądzą,zwłaszcza jak mają warda,tego mi brakuje u he.

P.S czy z tym smokiem imperium to była ściema czy jak?

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Smok w imperium jest. Ale tylko pod Karolem (czyli special charakter only)

A o jakim wardzie na smoku mówisz? O SotCM?? Wg mnie nepotrzebne ryzko stracenia tego warda dla lorda na rzecz smoka (czyli -> smok dostae jedna rane ->po niezdanym sejwie musi rzucać warda -> jak nie wyjdzie to go traci - imo bez sensu)

Awatar użytkownika
PiotrekN
Chosen of Tzeentch
Posty: 999
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Ja na smoczka daje regenerki i jest git choc zastanawialem sie nad wardem 4+ kolo lasu bo regenerke zazwyczaj sam rzucam :P na <2k gram na orzelku i 2 magach (wrog sobie nie poczaruje a boh na orelku moze pomieszac plany wroga :D)

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3291
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Wiem że temat stary, ale nie bede zakładał nowego tylko po to żebyscie sie przyjrzeli moim dwom propozycjom Lordow -innych niż zwykle

Pierwszy Lord siedzi w Eternalach (20)

1 Eternal Guard Highborn 255 Pts
General; Eternal Guard; Longbow
Annoyance of Netlings [25]
Rhymer's Harp [75]

Drugi, co oczywiste, w Wild Riderach (5)

1 Wild Rider Highborn 335 Pts
General; Wild Rider; Longbow
Annoyance of Netlings [25]
Spear of Twilight [30]
Armour of the Fey [35] (tylko na magiczne ataki ward na 4+)

1 Great Stag [50] Pts

zastanawiam sie czy nie odpuscic sobie Eternal Kindreda i dać GW dla pierwszego Highborna..co o nich sadzicie?

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Pierwszy standardowy, choć do Eternali nie jestem przekonany - lepszy bez Kindreda chyba i z dwurakiem jednak.

Co do drugiego, to plewa z niego. Netlingi średnio ratują, bo działają tylko na lorda, a po Stagu mogą sobie wrogowie szaleć.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3291
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

No wiec, tez tak myslalem i moglbym zamienic Annoyance na Fimbulwinter Shard wtedy rowniez mount dostaje -1 do hita jak sie go trafia (tak wiem że daje tez stupidity, ale trudno) , albo odpuszczam sobie Staga daje zwyklego steeda i zostawiam Annoyance.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Dr Crane pisze:No wiec, tez tak myslalem i moglbym zamienic Annoyance na Fimbulwinter Shard wtedy rowniez mount dostaje -1 do hita jak sie go trafia (tak wiem że daje tez stupidity, ale trudno) , albo odpuszczam sobie Staga daje zwyklego steeda i zostawiam Annoyance.
Jak Annoyance, to bez Staga, a ta głupota to nigdy nie jest potrzebna. Mimo, że 10 Ld, ale już nie raz widziałem Lorda oblewającego głupotę w kluczowym momencie, co kończyło się zwykle dla niego bardzo marnie.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3291
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

ale już nie raz widziałem Lorda oblewającego głupotę w kluczowym momencie, co kończyło się zwykle dla niego bardzo marnie.
wiem, gram takze mroczniakami i glupota boli bardzo....

ODPOWIEDZ