Zielony Border Patrol :D

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Emilianek
Chuck Norris
Posty: 513
Lokalizacja: Gołków

Post autor: Emilianek »

nabot23 pisze:I nasza magia. Niezbyt naporowa, ale na tyle silna by chociaż "straszyć" przeciwnika. Osobiście grając na Bretke wystawiłem kiedyś DD, kloc Orców, klocek NG, Goblińskiego shamana i Generała - Orcowego Shamana. Nawet by się sprawdzili gdyby nie mój głupi błąd (ale nie będę się nim chwalił :wink:). IMO dobry kloc (który ma siłę i potrafi zatrzymać szrżę nawet kawy) to podstawa. Reszta to kosmetyczne dodatki :smile:.
A czy na pewno wolno mieć 2 bohaterów? Bo z tego co wiem można mieć tylko 1 boha który musi być generałem armii.

Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Post autor: Toni »

Nie można - nabot wtedy chyba grał właśnie na zmienionych zasadach, pamiętam - przez całą bitwę rzucał tylko 1 i 2 :D
Berik ze słowackiego forum, o nowych planach wydawniczych GW pisze:10 plastovych idiotov za 25 libier, to nie je to krasa?

nabot23
Wałkarz
Posty: 59

Post autor: nabot23 »

Toni pisze:Nie można - nabot wtedy chyba grał właśnie na zmienionych zasadach, pamiętam - przez całą bitwę rzucał tylko 1 i 2 :D
Ehhhh, to była bitwa :lol2: .

Racja, podałem rozpe zmodyfikowanego BP jaki graliśmy w klubie, sorki :oops:

Także opcja z NG Shamanem na 2 lvl i Ittyringiem to dobra opcja. No i cały czas IMO wchodzi w gre kloc Orców :wink: .

ODPOWIEDZ