Co wy na taką rozpiske.

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

Hehehe... Vanirh i wszystko jasne. Żaden sukces, że się pojechało nowego gracza. Miałeś szczęście, że dostałeś freefraga i nic poza tym... nawet wstyd, że nie wyciągnąłeś 20-0. Sądzę, że normalni grający przeciwnicy, pojechali by cię przynajmniej na 15-5 jeśli nie na 20-0.

ad. brat Kierina.
Jak pogra ostro z pół roku(co najmniej dwie bitwy dziennie z różnymi armiami), to zacznie cisnąć dwarfy i wszystkie inne armie też.

Awatar użytkownika
likwidator
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 139
Lokalizacja: Wraszawa

Post autor: likwidator »

Obojętnie co byś nie wziął, to raczej nie wygrasz.
okurdemol ma rację , ta "armia" co masz jest źle dobrana.
Nie wiem czemu nie masz pełnych oddziałów czy to z powodu oszczędzania punktów czy z powodu że tylko tyle kupiłeś.
No nic to , może da się jeszcze to naprawić?
A da się na pewno , kup se może ironów i lepiej według mnie by byłą zdjąć
longbeardsów bo są nie potrzebni a tym bardziej (20?!) to już przegięcie .
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2008, o 15:51 przez likwidator, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Vanirh
Chuck Norris
Posty: 620
Lokalizacja: Karak Beton(Karak Świebodzin)

Post autor: Vanirh »

ehhhh....
znam gracza, który gra raz na jakiś czas i potrafi mnie zmłócić do zera, a znam też gracza, który gra już dwa lata i dostaje odemnie maskę za każdym razem...
to wszystko zależy od gracza, kości...
zresztą, szkoda forum na jałowe rozmowy, jak coś to zapraszam na priv

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

likwidator pisze:
Obojętnie co byś nie wziął, to raczej nie wygrasz.
okurdemol ma rację , ta "armia" co masz jest źle dobrana.
Nie wiem czemu nie masz pełnych odziałów czy to z powodu osczędzania punktów czy z powodu że tylko tyle kupiłeś.
No nic to , może da się jeszcze to naprawić?
A da się na pewno , kup se może slayerów i lepiej według mnie by byłą zdjąć
longbeardsów bo są nie potrzebni a tym bardziej (20?!) to już przegięcie .
na lizaki longbeardzi (odp na panike) i ironi (sejw na 3+ przed plujkami) jesli juz... slayerow zapluja za szybko.
Obrazek

Kierin
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46

Post autor: Kierin »

dokładnie przecie slayersi nie maja save żadnego, zastanawiałem się nad banerem który mi by dał ward 5+ przeciwko strzelaniu, zawsze to drugi rzut na pancerz przeciwko plujkom, hmmm powiadasz ironi zamiast hamów, pomyślałem że na następną gre wsadzę dwie organki i thana zamiast smitha (-1 dispel pool ale za to mam lepszego gościa w walce tańszego o 5 punktów), jeśli bym chciał ironów wystawić musiał bym zmniejszyć ilość longów do 15, najbardziej mnie denerwuje fakt że mam tych 10 warriorów z boku bez upów i MUSZE ich mieć a brakuje mi punktów na ulepszenie ich, zrezygnował bym z longów ale wtedy nie miał bym sztandaru na nich.

Awatar użytkownika
likwidator
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 139
Lokalizacja: Wraszawa

Post autor: likwidator »

sorki pomyliło mi sie chciałem napisać ironów ale siostra zaczęła mówić o moich slayerach że są tacy i owacy :D i mi się wpisało .

Kierin
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46

Post autor: Kierin »

Po za tym to i nawert ironsi będą stratą punktów bo jego kroxy mają 7 siły...więc mnie nawet save 2+ nie ratuje.

Awatar użytkownika
Vanirh
Chuck Norris
Posty: 620
Lokalizacja: Karak Beton(Karak Świebodzin)

Post autor: Vanirh »

taaa fakt, tylko kto dopuszcza do siebie kroxigory???
Od nich są organki kowadło ewentułalnie MRoChelleng i lord na tarczy....
IMO Najgroźniejszy jest biegacz i slan

Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

Kawa na Coldach zmutowana spawningami z niedispelowalną popychaczką ze sztandaru i jakimś koksem w środku. To jest kozacka zabawka na dwarfy i generalnie mocny kombos. Łamie klocki aż chrupie. Swarmy też są niezłe jako bloker, bo small target.

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Oh taak strasznie rzeznicka kawa z AS na 3+... :roll: Albo przepotezne swarmy za "tylko" 60 punktow, poprostu niszcza wszystko jak leci...
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

Pfff... od razu widać, że nie grałeś z tym, bądź grałeś z takimi sobie przeciwnikiami. Tu nie chodzi o sv i kawę jako taką, bo to w sumie nie byłby problem, tylko o ten cholerny sztandar, czy co to tam jest. Kawa jest screenowana skinkami, w turze ruchu całe towarzystwo skinkowe się odsuwa, kawa podjeżdża bliziuteńko od boku twojego klocka i masz wjazd w bok w turze magii ze sztandaru. Pasuje Ci? Nie jest to taki samograj jak ropuch, ale ciężka sprawa. Zwłaszcza, jak źle zeskateruje katapulta. A swarmy mogą być, może ich nie być, dobre na strzelców, by przyblokować, skirmisz i small target (-2 w sumie do strzelania), a wtedy wypada biegacz i... .

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

okurdemol pisze: A swarmy mogą być, może ich nie być, dobre na strzelców, by przyblokować, skirmisz i small target (-2 w sumie do strzelania), a wtedy wypada biegacz i... .
pociesze cie.

a) small nie daje -1 do strzelania a tylko to, ze widac nad ta jednostka wiec nawet + dla ciebie

b)-1 za skirmish nie maja bo jak wsyzstkie swarmy (oprocz bat swarmow) maja us 3

Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

Heh, to muszę iść oklepać przeciwnika za sprzedanego wałka... tylko swoją ulubioną siekierę znajdę. ;)

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

hehehe, ale wały lecą, ludzie wogle nie czytają zasad...
interpretacje czasem tez są niezłe :D

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Pfff... od razu widać, że nie grałeś z tym, bądź grałeś z takimi sobie przeciwnikiami.
Skoro wiesz lepiej i widziales te bitwy to zwracam honor... :roll:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Taka kawaleria to naprawde mordulce. Widziałem ostatnio jak przegoniła klocek 30 clanratów/stormverminów, w którym był generał, BSB i chyba jakiś warbanner czy coś więc mieli na wstępie 7 static CRa. Kawa tylko 1 za sztandar. W jedną ture pokroili, dogonili i wpadli w następny klocek, który spotkał podobny los :?

Kierin
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46

Post autor: Kierin »

Mam małe pytanie jeśli korzystam z RoStoicism to wystarczy że będę miał trzy krasie w szeregu aby mieć pełen szereg i dostać bonus za niego ?

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Kierin pisze:Mam małe pytanie jeśli korzystam z RoStoicism to wystarczy że będę miał trzy krasie w szeregu aby mieć pełen szereg i dostać bonus za niego ?
nie. musisz miec 5 modeli żeby dostac bonus za szereg.
Obrazek

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

Kierin pisze:Mam małe pytanie jeśli korzystam z RoStoicism to wystarczy że będę miał trzy krasie w szeregu aby mieć pełen szereg i dostać bonus za niego ?
a skąd Ci się to wzięło? zbieram takie rzeczy po prostu, z czystej ciekawości pytam...

Kierin
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46

Post autor: Kierin »

sam nie wiem, nie byłem pewien coś mi się lekko świeciło w głowie że liczy się siła podstawki a nie ilość podstawek w szeregu a brat zabrał podręcznik więc wolałem się zapytać tutaj, przepraszam za noobskie pytanie.

ODPOWIEDZ