Bastionowy Pre Bazyliszek- Warszawa 30.01.2010.

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Re: Bastionowy Pre Bazyliszek- Warszawa 30.01.2010.

Post autor: Dalmar »

Green Knight pisze:Co do DoW.
Na 40 armii w 19 byłli najemnicy DoW. 6xmengile i 13xcannony(w wersjach 2 lub 1).
I to jest bez sensu i 0 w tym klimatu - na Bazyliszku 70% armii będzie miała cannona, a 1\3 mengili - to jest jakiś poroniony pomysł i powinni tego zabronić.

Bardzo dziękuję moim przeciwnikom na bitwy i organizatorom za sumienne zrobiony turniej.

Misza
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Stare Babice

Post autor: Misza »

a co jest w turniejowym battlu klimatycznego? psy obok flamerow? albo sama kawaleria wsparta dwoma czołgami i działami w imperium? :)

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Smiechu pisze:Czy ja wiem czy VC dpostanie po łapkach??

Ta armia ma wystarczająco dobre Rary, by nie być zmuszonym do brania Mengasów lub dział.
Ale zaden z nich nie klepie tak LT
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

@ Misza to nie jest kwestia klimatyczności - spotykanie u każdego przeciwnika jednostek DOW wywołuje u mnie podobną radość jak granie na turnieju 5 x z tą samą armią - to jest nudne...


pzdr,
Ż.

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

ale chyba turnieje nie są po to żeby banda ludzi z klimatycznymi rozpiskami się spotkała i żeby było ciekawie i różnorodnie prawda ? Jak Barbarossa napisał to reakcja na nowe poyeahbanności ze stajni z Nothingham
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3357
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

trikk pisze:
Smiechu pisze:Czy ja wiem czy VC dpostanie po łapkach??

Ta armia ma wystarczająco dobre Rary, by nie być zmuszonym do brania Mengasów lub dział.
Ale zaden z nich nie klepie tak LT

No chyba zapomniałeś o naładownycm BC - pod warunkiem że WS będzie zdawał w kluczowych momentach :)

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

@ Misza to nie jest kwestia klimatyczności - spotykanie u każdego przeciwnika jednostek DOW wywołuje u mnie podobną radość jak granie na turnieju 5 x z tą samą armią - to jest nudne...
Jasne. A jak przez kilka lat się gra z tymi samymi rozpami imperium, HE, DE, Demonów, TK to już nudne nie jest? Albo dorośnijcie w tej stolicy do wystawiania czegoś ciekawego, albo przestańcie się użalać na monotematyczność :wink:
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Policz, ile large targetów było na tym turnieju. Cannony zmuszają głównie large targety do bardziej taktycznej i ostrożnej gry. Nieprawdaż :P ?

Jeśli chodzi o klimat, to wydaje mi się, że to już w battlu wymiera. Blodzio prowadzący do walki horrory + flamery z dyskretnym wsparciem syreniarza... szkoda, że nurgl się nie łapie, byłby komplet. O ile jeszcze działko DoW (skonwertowane na szyszkomiotacz, rzecz jasna) mogę sobie z bólem wyobrazić w armii WE, to armia szczurów z unbreakable i kilkoma "prawie że greater daemonami" już mnie raczej odrzuca. Podobnie jak zresztą wskrzeszalne ghule łażące w klockach... z mojego podwórka.

Proszę Cię Darku-gdybyśmy przychodzili sobie pograć dla klimatu, to ty miałbyś armię monoboga, a ja szkielety + zombie w core. Więc nie gadajmy o klimacie, bo w 7 ed. turniejowo jest go niewiele.

Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

Wyniki poszły do ligi.
Skupuje 5 edycyjne modele Bretończyków.

Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

Dobra. Wyniki wiszą na lidze.

Już widzę że są błędy. Złe ID dostałem od niektórych. Jeśli komuś zależy na punktach to proszę o podanie prawidłowego ID.
Skupuje 5 edycyjne modele Bretończyków.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

31. Stanisław Scheiner
to trzeci czy pierwszy był? bo jakas literówa chyba... :roll:
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Bestiami grał, to daleko ;)
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

Robson pisze: to trzeci czy pierwszy był? bo jakas literówa chyba... :roll:
Ani trzeci ani pierwszy. Literówki tez nie ma.
Skupuje 5 edycyjne modele Bretończyków.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

a 1\3 mengili - to jest jakiś poroniony pomysł i powinni tego zabronić.
marudzisz, bo Ci jeszcze Rafix mengili nie skończył :D
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

ZDJĘCIA

Troche póżno ale zawdze. :mrgreen:
Skupuje 5 edycyjne modele Bretończyków.

ODPOWIEDZ