KULTOWISKO 20/02/2010 Warszawa pre Bazyliszek

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

Zablokowany
Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: KULTOWISKO 20/02/2010 Warszawa pre Bazyliszek

Post autor: Dębek »

Niko pisze:Zamiast sie klucic i wytykac sobie kto ile czego zorganizowal, kto co nosil w koszulce czy bez albo kto jest wlascicielem blatow czy terenow wezcie przyklad z chlopakow ktorzy odwalaja kawal dobrej roboty :P
Wygodne podejście do sprawy. Weźcie i weźcie przykład. Może weźmy przykład.
Przychodzisz na gotowe, wychodzisz i "masz wszystko w dupie"...
To tez dobry tekst, fajnie obrazuje podejście do sprawy.
Spoko stary, już bierzemy z Kultem przykład, a Ty będziesz mógł sobie przyjść na gotowe i mieć wszystko w dupie.
Zajebisty układ. Wchodzę w to.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

MSWiA maja teraz duzo zapalu i robia kawal dobrej roboty. Ciekaw jestem na jak dlugo starczy im tego entuzjazmu.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Śmiechu pije duzo rerbulli, dadzą radę.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

Niko pisze:Przychodzisz na gotowe, wychodzisz i "masz wszystko w dupie"... jest gwarancja parzystosci jest jakis tam sedzia, sa dyplomy i nagrody a w bonusie (bo to akurat nie jest konieczne zeby turniej byl na poziomie ale stanowi mily dodatek) kawka herbatka i znizka na pizze :)
Zamiast sie klucic i wytykac sobie kto ile czego zorganizowal, kto co nosil w koszulce czy bez albo kto jest wlascicielem blatow czy terenow wezcie przyklad z chlopakow ktorzy odwalaja kawal dobrej roboty :P
Dyplomow na razie nie bylo-tak w ramach sprostowania-ale nad tym juz pracujemy i pewnie pojawia sie na najblizszym turnieju.

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

Dębek pisze:Wygodne podejście do sprawy. Weźcie i weźcie przykład. Może weźmy przykład.
Wezcie, bo ja sie w to nie bawie :) nie mam czasu na gre a co dopiero na organizowanie... ale uwazam ze jak ktos cos robi powinien sie do tego przykladac i robic to w miare dobrze
Przychodzisz na gotowe, wychodzisz i "masz wszystko w dupie"...
To tez dobry tekst, fajnie obrazuje podejście do sprawy.
Spoko stary, już bierzemy z Kultem przykład, a Ty będziesz mógł sobie przyjść na gotowe i mieć wszystko w dupie.
Zajebisty układ. Wchodzę w to.
No widzisz to akurat mialo zadowolic osoby majace podejsc w stylu "place wymagam" i fanow nie sprzatania po sobie... bo tak sie dziwnie sklada ze jezeli gdzies gram, to staram sie pomoc przy sprzataniu. Zdarzylo mi sie pomoc wynosic blaty w Babicach za "dziekuje", wynosilem blaty na Narbuta za "punkty" nawet zdarzymi mi sie przynosic blaty a przy rejestracji oswiadczono mi ze mialo byc za darmo ale bedzie tylko 5pln znizki... :roll:
Ale ciesze sie ze bierzesz przyklad bo naprawde warto...
morgan10005 pisze:Dyplomow na razie nie bylo-tak w ramach sprostowania-ale nad tym juz pracujemy i pewnie pojawia sie na najblizszym turnieju.
moze troche mnie ponioslo bo co ja tam moge wiedziec... na ogol mam ciut za duzo pts na dyplom za ostatnie miejsce a na pierwsze tez nie starcza :D

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Drukują graczom rozpy, może z tym pomyliłeś ;)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
SoCiu
Wodzirej
Posty: 733
Lokalizacja: Rebelia - Łomianki

Post autor: SoCiu »

To ja się spytam może tak.Czy coś konkretnego z tej dyskusji wyniknie?.Wiadomo tyle:
1)Organizatorom się nie chce
2) Graczom też się nie chce
Świetlana przyszłość nad turniejami narbutta jednym słowem. :wink:

Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

Graczom z Pomiechowka tez sie chce. Ciasto, kawa, herbata, grill-blaty rozlozone, zlozone. Jakis arbiter do rozstrzygania sporow tez sie znalazl.

W centrum W-wy nie bedzie tanio, ale mozna zapewnic kilka rzeczy. Jak raz w sezonie jeden z graczy ze Stowarzyszenia poswieci jeden dzien na "sedziowanie" i dorazna obsluge to sie chyba nic nikomu nie stanie.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Bardzo mi przykro Morgan, ale na Narbutta raczej grilla nie będzie. :(
Obrazek

Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

to chociaz ognisko [-o<

Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

Pewnych rzeczy nie da sie przeskoczyc - grill , luzne przejscia, kwota za jaka sie wynajmuje. A czesc da sie poprawic i o ta reszte trzeba walczyc

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Co do Babic to Kacper ujął to idealnie. My jako Kult na początku też mieliśmy dużo zapału:)

W sumie kurde macie racje. Lokale na Narbutta są do [Cenzurka], kasy w [Cenzurka], sędziego nie ma, wpisywacza wyników też ani widu ani słychu, ba nawet dyplomów braknie! Przenieśmy lokale do Babic i Pomiechówka;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Embir
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Embir »

Poweim tak:

Zarzut, że organizator grał podczas gdy gracz który wybulił kasę miał baja trafiony.
Zarzut że nie było ogólnie dostępnego sędziego trafiony.
Zarzut że bulono 15 zeta i trzeba było jeszcze odnosić blaty nietrafiony.

Każdy mógł się zapoznać z regulaminem turnieju, nikt nikogo do gry nie zmuszał.

Naprawdę niektórym się we łbach poprzewracało, że zaczynają psioczyć na Narbutta. Baza lokalowa jaka jest taka jest, nie obchodzi mnie czy będą kawa, ciastka i jakieś hostessy, które to roznoszą; ja chcę pograć w fajną grę, która stanowi moje hobby. Całą otoczkę mam głęboko [Cenzurka]. Jestem wdzięczny, że w ogóle można pograć. Jak poświęcę 5 min. na odniesienie stołu po grze nic mi się nie stanie.
http://manticblog.com/
KINGS OF WAR FULL BETA ARMY LISTS AND MAGIC ITEMS LIST: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... /htmlview#
KINGS OF WAR ARMY BUILDER BETA: http://kow2.easyarmy.com/

Bartys
Kradziej
Posty: 967
Lokalizacja: KULT

Post autor: Bartys »

Po ogarnięciu całej dyskusji powiem tak:
-sędziego niegrającego/wpisywacza na turnieju lokalnym kultu nie będzie bo my robimy turnieje też dla siebie i nikt z nas nie będzie powie słuchajcie to ja sobie dziś powpisuje wyniki przez cały dzień a wy sobie pograjcie. Środowisko warszawskie ma wiele łbów od zasad i najczęściej można ich znaleźć bardzo blisko, zawsze poza tym pozostaje jeszcze dwóch uściślenia i rulebook
-podejście w stylu bierzcie przykład z klubu X czy Y sorry ale jest śmieszne, patrz argument kacpra ;)
zobaczymy jak to bedzie za kilka sezonów po zrobieniu kilkudziesięciu turów
-porównywanie lokali sklepowych na 8 stołów do tych "najgorszych w Polsce" mnie tylko rozbawiło...
-wejściówka się nie zmieni nawet jak zapisze się cała liga i szczerze jeśli zacznie na turnieje kultu z tego powodu chodzić osób 30 a nie 50 to nie zmartwi mnie to bardzo bo będzie mniej roboty a jak kasa zostanie to nie będzie przeznaczana na następny turniej
-dyplomy może będą, może nie. Ja mam podejście takie: przychodzimy na lokala nie po nagrody i kawke czy herbatke czy inny c**j tylko po fun z gry i punkty do ligi
-punkty za odniesienie stołu również nie znikną z regulaminu i poprze to raczej każdy kto choć raz sprzątał w 4 osoby albo i mniej turniej po 35+osobach, a w odnoszenie z dobrej duszy nie wierzę.
-ludziom którzy mają zamiar narzekać po każdym lokalu na narbutta wolę podziękować za przyjście i nie zniżanie się do grania na lokalu o najnizszym standardzie w Polsce...
-nie będzie bajów dla ludzi "z zewnatrz" chyba że sami stwierdzą że zadowala ich 15 pts. Bedzie to polegało na tym że jak ktoś dostaje baja na podchodzi do mnie czy innej osoby się tym zajmującej np: semi, jasiuu i mówi że nie chce baja

osobom którym sie nie podobają punkty powyżej i zyczą sobie odpowiednich standardów nagród, chleba ze smalcem i zółtej łodzi podwodnej mówię że się w dupach poprzewracało że ja im to zapewnię.
Może nie wyraziłem się delikatnie ale mam nadzieje ze [...cenzurka...]jasno.

Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

Prosiłbym o stonowanie wypowiedzi. Tyczy się wszystkich uczestników dyskusji. Inaczej będe zmuszony zamknąć temat i dać kilka ostrzeżeń.


I nie chodzi tu o Bartysa. :mrgreen:
Skupuje 5 edycyjne modele Bretończyków.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Środowisko warszawskie ma wiele łbów od zasad i najczęściej można ich znaleźć bardzo blisko,
co to ma wspolnego? to, ze znaja zasady obliguje ich do sedziowania kazdego lokala na ktorym sa?

Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

Przy takich akcjach Shino jest wniebowzięty- przez pół swojej bitwy "odpowiada" na pytania innych graczy.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Morgan ja [cenzurka] Ciebie nawet nie było na tym lokalu!


Dostajesz słowne ostrzeżenie Kalesoner. Następnym razem wyciągam konsekwencje. G.K.
Obrazek

Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

Ale rozmowa teraz jest o czym innym i dlatego się wypowiadam.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

co ty shino taki niekoleżeński :lol2: nie możesz jednej godzinki z każdej bitwy poświęcić na sędziowanie innym :P

Bartyś dobrze ze się w końcu wypowiedziałęs, bo teraz znamy Wasze stanowisko i nie będzie już zadnych niedomówień, szkoda tylko ze z mojej wypowiedzi wyjąłeś:
"lokal na 8 blatów"
a zapomnialeś o reszcie.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Zablokowany