Oficjalny sklep GW w Warszawie (wreszcie?).

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Oficjalny sklep GW w Warszawie (wreszcie?).

Post autor: Klafuti »

Szaman pisze:
Klafuti pisze:A ja myślę, że właśnie pójdą na chama,
co to za tekst :?: :!: :shock:
MagisterMilitum pisze:Klafuti; nie bedzie armi na kilkaset pkt - do nauki gry beda figurki z PODSTAWEK tylko i wyłącznie!! tak przynajmniej było w tych kilku HC które widziałem na swiecie i tak mnie uczono kiedy miał wchodzic program "Outrider" czy jakos tak
potwierdzam
@ Szaman: to bezpośrednie nawiązanie do wypowiedzi jednego z przedmówców. Najmocniej przepraszam, jeśli poczułeś się urażony, jak również wszystkich innych, jeżeli coś im przeszkodziło. A z resztą metoda, jakkolwiek by jej nie nazwać, ma i tak działać z maksymalną skutecznością.

@ MagisterMilitum: o, to już w ogóle spoko. W pierwszej chwili jak przeczytałem tego posta to w ogóle pomyślałem, że będą używać samych podstawek :lol2: .
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

w centrum
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

W takim razie nie zdziwię się jak powstanie w Złotych Tarasach, choćby ze względu na bardzo bliską obecność dworców PKP.

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Grichalk pisze:W takim razie nie zdziwię się jak powstanie w Złotych Tarasach, choćby ze względu na bardzo bliską obecność dworców PKP.
ano nie zdziwisz sie bo nie bedziesz mial okazji - sklep nie bedzie w ZT. sklep nie bedzie w ZADNEJ galerii handlowej.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

no i dobrze ze nie w ZT...
generalnie po 18.00 - czyli w spodziewnym czasie nocy weteranow miejsca parkingowe w centrum sa bezplante i latwo dostepne - w tej porze latwo dojechac... wiec tylko sie cieszyć...:)))

ps. czy ceny figurek w złotych, ktore podano w WD beda obowiazywac w HC?

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

gervaz pisze:ps. czy ceny figurek w złotych, ktore podano w WD beda obowiazywac w HC?
już była o tym mowa - TAK, w sklepie będą sugerowane ceny detaliczne GW
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Szaman pisze:
Grichalk pisze:W takim razie nie zdziwię się jak powstanie w Złotych Tarasach, choćby ze względu na bardzo bliską obecność dworców PKP.
ano nie zdziwisz sie bo nie bedziesz mial okazji - sklep nie bedzie w ZT. sklep nie bedzie w ZADNEJ galerii handlowej.
A blisko metra? ;)

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

w sumie całe centrum jest W MIARĘ blisko JAKIEJŚ STACJI metra...
Wyglada na to, że powstaje placówka dokładnie spełniająca moje oczekiwania :) (nie licząc otwarcie w niedzielę do południa) :)

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

No ja bym był sceptyczny co do bliskości stacji Merta .
Coś czyje że sklep będzie w miejscu gdzie są najniższe ceny wynajmu i najwięcej podstawówek oraz gimnazjów.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Post autor: Arqueek »

Wieszkto pisze:No ja bym był sceptyczny co do bliskości stacji Merta .
Coś czyje że sklep będzie w miejscu gdzie są najniższe ceny wynajmu i najwięcej podstawówek oraz gimnazjów.
#-o

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Wieszkto pisze: Coś czyje że sklep będzie w miejscu gdzie są najniższe ceny wynajmu i najwięcej podstawówek oraz gimnazjów.
To się lekko kłóci z tym co Szaman napisał o centrum ;)

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Skavenblight pisze:To się lekko kłóci z tym co Szaman napisał o centrum
Wieszkto pisze: Coś czyje że sklep będzie w miejscu gdzie są najniższe ceny wynajmu i najwięcej podstawówek oraz gimnazjów.
To się lekko kłóci z tym co Szaman napisał o centrum ;)



No wiecie centrum jest dosyć rozległe , wielkości blisko i daleko dla każdego są inne . Dla jednego blisko do 500 m a innego 2 km . To są subiektywne wartości , wiecie muzeum narodowe też jest w centrum także :?:
A skoro sklep ma promować to musi mieć komu a z wypowiedzi które padły wskazują na taką włamię grupę docelową.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Toll
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Toll »

Jednak dobrze, że nie otworzyłem sklepu w centrum.
Jakieś wiekowe wymagania względem pracowników są przewidywane ?

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

prosze moda o ciecie takich bzdur jak te powyzsze, a dzieci o wyniesienie sie do piaskownicy.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Jak wyżej, tego się czytać nie da.
Kolejna interwencja moda. Może pora w końcu na jakieś warny / kłódkę?

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Szaman pisze:prosze moda o ciecie takich bzdur jak te powyzsze, a dzieci o wyniesienie sie do piaskownicy.
Oj to tylko takie spekulacje nie denerwuj się .
Swoją drogą to można by tu wrzucić wymogi jakie ma sprzedawca z Centrum spełniać.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Wieszkto pisze:
Szaman pisze:prosze moda o ciecie takich bzdur jak te powyzsze, a dzieci o wyniesienie sie do piaskownicy.
Oj to tylko takie spekulacje nie denerwuj się .
Swoją drogą to można by tu wrzucić wymogi jakie ma sprzedawca z Centrum spełniać.
w tej chwili przygotowywane jest ogloszenie - jak tylko bedzie gotowe, na pewno je tu wrzuce.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

Oj bez przesady - pożartować nie można troche ?
kłódka napewno nie (wtf?), warna nie ma za co : ]

carry on
Obrazek
T

raginis
Warzywo
Posty: 10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: raginis »

Szaman pisze:prosze moda o ciecie takich bzdur jak te powyzsze, a dzieci o wyniesienie sie do piaskownicy.
Starzy wyjadacze do sklepów, dzieci do piaskownicy. A kto do Hobby Centre będzie się nadawał?

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8654
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Jasiuuu pisze:Oj bez przesady - pożartować nie można troche ?
kłódka napewno nie (wtf?), warna nie ma za co : ]

carry on

tylko raz już upominałem , że jak będzie spam to się zamieni temat w 100 pytań do Szamana na temat sklepu i nic więcej. Jeszcze raz będzie spamowanie pierdzielenie o głupotach to tak się zrobi

ODPOWIEDZ