Nasze Rozpiski

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

mika pisze:Pierwsza wygrana bitwa DE w White Dwarfie !!!

Cieszmy sie ludzie !!

Pamietacie report kiedy wyszedl szosto-edycyjny book? De wtedy przegraly bodajrze.
O ile pamiętam przegraliśmy z VC. . .
"weź ten miecz i odnieś go swemu panu, niech go uważa za znak zwycięstwa i niech przyśle cesarzowi, swemu przyjacielowi, by się dowiedział, że może wyśmiać zabitego nieprzyjaciela albo opłakiwać krewnego"

Widukind z Korwei, Kronika Saska

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

I ten smok skroil te DE ?? smieszne :D Gdyby lepiej zlozyli lorda (z invertem np, to by kurde smok se nie pohasał a raczej by został zgoniony :D zauważyli potencjał BG dając im banner ASF, ale idę o zakład, że ta 15ka stała w ustawieniu 5x3 :D
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

mika pisze:Pierwsza wygrana bitwa DE w White Dwarfie !!!
Wcale nie pierwsza, wygraliśmy z HE jak wyszła errata do DE te kilka lat temu. I jeszcze całkiem niedawno była bitwa na zasadach siege, DE kontra broniące się Bretońce i posiłki WE, zdaje się też wygraliśmy :roll:

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Tak pamiętam tą bitwę, udało się wklepać Bretce, na początku straciliśmy klocek COK z Lordem, i BSB z sztandarem Hydry (bezpośrednie trafienie z trebusza), ale potem Morathi przejęła dowództwo i rozniosła Bretończyków na strzępy.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Rozpiska była fajna, Morathi, chyba dwóch czy trzech assassinów :roll:

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Ta bitwa pewno była ustawiona, nowe DE musiały wygrać...

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

To nie liga polska, żeby coś ustawiać, DE miały mocniejszą rozpe, ale bez przesady.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Nie chodzi tu o rozpiski bo po prostu raporty bitewne z white dwarfa smierdzą nietoperzem. Sam white dwarf zresztą też. Od dawna.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Mike
Mudżahedin
Posty: 343
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Mike »

Zupełnie nie wiem o co Ci chodzi Murmi : p
O to że nie znają zasad, czy tylko o to, że nie potrafią grać? : ]

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Mike pisze:Zupełnie nie wiem o co Ci chodzi Murmi : p
O to że nie znają zasad, czy tylko o to, że nie potrafią grać? : ]
Zasady znają se tak sobie, rozpy składają czysto marketingowo (najczęściej - zauważmy, że większość figsów jest ze spearheada). A do tego grać też nie potrafią :D
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
petronikus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 116
Lokalizacja: cz-wa

Post autor: petronikus »

Scimitar pisze:
Mike pisze:Zupełnie nie wiem o co Ci chodzi Murmi : p
O to że nie znają zasad, czy tylko o to, że nie potrafią grać? : ]
Zasady znają se tak sobie, rozpy składają czysto marketingowo (najczęściej - zauważmy, że większość figsów jest ze spearheada). A do tego grać też nie potrafią :D
czasami rzeczywiscie tak jest pamietam bitwe z WHITE DWARFA Dwarfs vs Orks and Goblins kolesie dali dwarfą z maszyn baliste i żyrokopter dwa oddzialy strzelców i 20x górnicy (zakopani) oraz 8x górnicy (zakopani) byl tam jeszcze klocek wojowników i hammersów z tanem na kamieniu- akurat w tym numerze byla promocja górników. Krasnoludy tak dostały po brodach ze az zal totalna masakra został oddział strzelców w budynku--rozpa totalnie marketingowa

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Ritchie pisze:O ile pamiętam przegraliśmy z VC. . .
Dobrze pamietasz ;) :

http://www.4shared.com/file/31029699/d2 ... 8.html?s=1
Obrazek

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

moglibyście jakąś rozpe podsunąc na 1,5k przeciw lizakom. moge powiedzieć czym koleś raczej bedzie grac. ja myślałem o szejdach, podpakowanym BG z kouranem i assasinem+ASF, bolcy, dwóch sorkach i coś jeszcze.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mike
Mudżahedin
Posty: 343
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Mike »

Odradzałbym BG jeśli nie ma zamiaru grać na saurusach, skinki ich zaplują poprawią salki. Jak dla mnie to sporo harpii, menghile, czarki, assek z boundem z SoS

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Przeglądam te rozpiski i zauważam, że do monetu potwierdzenia się informacji o nowym booku większość rozpisek opiera się na trzech czarkach (jedna 4 lev) i masterze, czyżby Lord na smoku powoli odchodził w zapomnienie :roll: .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Zależy - ja długo grałem na smoku, czy pegazistach, to chciałbym sobie w końcu pokulać kostkami jakąś magię :D
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

trzy czarodziejki tu, trzy czarodziejki tam hahahahahah, pewnie w lodówce się znajdą. Jakoś jak dotad nie grałem na więcej niż dwie.
Lubię też na mniejsze punkty miec jedną 2lv. Lord na piechotę z exe axe też bardzo przyjemny, pegaz master równierz, tyle opcji ze czasami nie wiadomo co wziąc.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Murmandamus pisze:Lord na piechotę z exe axe też bardzo przyjemny,
Mur, a można wiedzieć jak wystawiasz tego Lorda na piechte, w Egekach czy BG.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Mam jutro bardzo ważną walke z HE (wiec szczególnie prosze o pomoc :wink: ) i nie wiem jak sklecic dwie sorki, gdzie je wsadzic i grac. Nie znam sie tez zbytnio na HE, wiec moze je mocno ściąć?
Obrazek

Awatar użytkownika
Stix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172

Post autor: Stix »

Tullaris pisze:
Murmandamus pisze:Lord na piechotę z exe axe też bardzo przyjemny,
Mur, a można wiedzieć jak wystawiasz tego Lorda na piechte, w Egekach czy BG.
Do katów nie wejdzie bo nie jest Khainitą. Chyba że to miała być taka podpucha to sorry :wink:

ODPOWIEDZ