[MASTER]Macki Wojny 2k19 "Syndykat Nosaczy" 21-22-09-2k19

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Re: [MASTER]Macki Wojny 2k19 "Syndykat Nosaczy" 21-22-09-2k1

Post autor: Napadzior »

Wejściówka: 138 zł od pary czy singla

Będą dwa pakiety :
I pakiet – (2 noclegi (piątek-sobota), 2 śniadania, obiad, kolacja) – 236,00 zł./1 os.
II pakiet – (1 nocleg(sobota), obiad, kolacja, śniadanie) – 156,00 zł./1 os.

450 zł 1 nocleg dla 2 osób z wejściówką
610 zł 2 noclegi dla 2 osób z wejściówką
Obrazek

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Z radością chciałbym poinformować że do grona sponsorów turnieju dołącza :

Obrazek

Ośmiornica w logo, to coś co w Łodzi lubimy ;)
Dzięki uprzejmości Red Zero Games na Mackach Wojny 2k19 będą do wygrania wersje cyfrowe gry którą prezentuję poniżej :

Red Zero Games

Producent gry :

Obrazek

Here Be Dragons to strategia morska będąca debiutanckim dziełem studia Red Zero Games.

Zespół założył Marek Pańczyk, czyli projektant, który był współtwórcą takich przebojów, jak Neuroshima Hex czy Eclipse. Gra koncentruje się na wczesnych morskich wyprawach, przeprowadzanych na długo przed czasami Krzysztofa Kolumba i Ferdynanda Megallana. Autorzy przyjęli ciekawą koncepcję i założyli, że wszystkie przesądy oraz wierzenia ówczesnych europejczyków były prawdą, co oznacza, że morza zamieszkują niezliczone mityczne bestie. My wcielamy się w łowcę tych potworów, którego zadaniem jest oczyszczenie wód ze wszystkich zagrożeń i tym samym zapewnienie przyszłym podróżnikom oraz kupcom bezpiecznych szlaków.

Więcej informacji tutaj :
https://www.gry-online.pl/gry/here-be-dragons/zc4008

Grę można zakupić pod tym adresem :
https://store.steampowered.com/app/9456 ... e_Dragons/

Dostałem również do testów klucz dla siebie, i nieomieszkam jej sprawdzić. Postaram się nagrać jakąś krótką recenzję w ramach podziękowań za wsparcie Turnieju.
Sprawdzajcie i wspierajcie naszych !
Obrazek

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Zajebiste te pytania. Znajdę chwilę to odpowiem. Jestem jakiś termin panie Napadzior?
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Janek(Gruby)
Wałkarz
Posty: 99

Post autor: Janek(Gruby) »

Poszło zgłoszenie jak i zapłata za mnie i klocka zgłoszenie jest razem z hotelem w jednym mailu

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3353
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Mimo wszystko brakuje w tej jakże cudnej ankiecie 4. pytań:
1. Największy staller
2. Najszybszy gracz
3. Najszybsza bitwa (6 pelnych tur)
4. Najdłuższa bitwa na masterze (czasem bywało tak że nie było limitu na 3. bitwę dnia pierwszego)

Moze dopiszesz do zestawu?

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

Poszło zgłoszenie na maila jeżeli wszysto jest ok to poproszę o umieszczenie w tabeli :) następnie dokonamy przelewu olek+benek

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Wszystko jest ok, wszystko jest ok ;)
Dzięki za wpłatę haraczy wcześniej. Mega pomaga to organizatorowi i rozkłada nieco pracę w czasie.
Zrobiłem UP.
Tym, co wpłacili w Sierpniu przypominam o wysyłaniu grafik na organizer
Przypominam wymiary 25x20 cm
Najlepiej gdyby grafika miała 1000+ pikseli na xxx(proporcjonalnie)
Jeżeli nie macie pomysłu to zdajcie się na mnie, coś fajnego poszukam pod armie którą gracie.
Wysyłajcie je na osmiornicalodzka@gmail.com
Obrazek

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

Opłata już poszła pokój + wstęp:)

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Siema Mordziachy.
Jadę na parę dni do krainy płynącej miodem i dżojstikami - hindukuszu, wypełnić zdarzeń wór chwilami, więc nie wiem z jaką skutecznością będę odpisywać.
W każdym bądź razie haracze przyjmuję tak jak zwykle z bonifikatami i terminami jak w I poście.
Gdyby świat miał się zawalić, niebo spaść nam na głowy a dwunastolatki na powrót stać się dziewicami to piszcie do Slivka albo Hoopsa.

8 Września robimy w Łodzi pre Macki, gdzie będzie można się sprawdzić , się i swoje rozpiski.
Stosowny temat zaraz się pojawi. W każdym bądź razie zapraszamy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

Doszła zapłata? Mi z banku zaksięgowało a nie jesteśmy na zielono zaznaczeni i nie wiem czy doszło...

Awatar użytkownika
RIPlay
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: RIPlay »

czy zamiast tego dziwnego 9th buildera można podesłać rozpy w pdf z army buildera (ofc pełne) bez szkody dla zdrowia i punktacji? :)

btw - jadę w pt po południu z Wawy i mam 2 wolne miejsca - ktoś reflektuje?
Dębek pisze:Polska to jednak dziki kraj, więc jak tylko zbierzesz odpowiednie poparcie dla swojego pomysłu, możesz odrzucić reguły wykładni i interpretować każdy wyjątek rozszerzająco, per analogiam, a nawet, tak bo kurwa tak. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Szukam pary a tym samym proszę o dopisanie do kącika matrymonialnego.
Mogę zagrać praktycznie dowolną armią.

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

RIPlay pisze:czy zamiast tego dziwnego 9th buildera można podesłać rozpy w pdf z army buildera (ofc pełne) bez szkody dla zdrowia i punktacji? :)
Myślę że bez problemu.
Stan pisze:Szukam pary a tym samym proszę o dopisanie do kącika matrymonialnego.
Mogę zagrać praktycznie dowolną armią.
Pyrax szuka pary
Obrazek

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3696
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Stan pisze:Szukam pary a tym samym proszę o dopisanie do kącika matrymonialnego.
Mogę zagrać praktycznie dowolną armią.
Pyrax szuka pary[/quote]

Pyrax z tego co wiem to chyba nie jedzie jednak, bo w sumie mieliśmy jechać w teamie (w wersji alfa mojego wyjazdu :))
Jednakże niech on się wypowie.
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Hoops pisze:
RIPlay pisze:czy zamiast tego dziwnego 9th buildera można podesłać rozpy w pdf z army buildera (ofc pełne) bez szkody dla zdrowia i punktacji? :)
Myślę że bez problemu.
Stan pisze:Szukam pary a tym samym proszę o dopisanie do kącika matrymonialnego.
Mogę zagrać praktycznie dowolną armią.
Pyrax szuka pary
Nie. Nie. Nie.

Po to zaproponowano 9th buildera, aby WSZYSCY wysłali rozpy w tym samym formacie. Przywieź sobie swoją rozpę w czym chcesz, a organizatorom wyślij to, co napisali!

Sam nie używam 9thbuildera, tylko battlescribe. Wiem, że strace cenne 15-20 minut życia przepisując do buildera. Ale jest to koszt, który jestem gotów ponieść w celu wielkiej UNiFIKACJI formatów.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Tylko AB :!: :!: :wink:
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Na razie to bug mi wyskoczył na pierwszym tworzonym oddziale w 9th builderze...
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Opłacone

Awatar użytkownika
Aku.
Mudżahedin
Posty: 346
Lokalizacja: Warszawa-Izabelin

Post autor: Aku. »

Poszła kasa i zgłoszenie za AKU + Tomasz Siwko
Obrazek

Awatar użytkownika
RIPlay
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: RIPlay »

WarX pisze:
Hoops pisze:
RIPlay pisze:czy zamiast tego dziwnego 9th buildera można podesłać rozpy w pdf z army buildera (ofc pełne) bez szkody dla zdrowia i punktacji? :)
Myślę że bez problemu.
Stan pisze:Szukam pary a tym samym proszę o dopisanie do kącika matrymonialnego.
Mogę zagrać praktycznie dowolną armią.
Pyrax szuka pary
Nie. Nie. Nie.

Po to zaproponowano 9th buildera, aby WSZYSCY wysłali rozpy w tym samym formacie. Przywieź sobie swoją rozpę w czym chcesz, a organizatorom wyślij to, co napisali!

Sam nie używam 9thbuildera, tylko battlescribe. Wiem, że strace cenne 15-20 minut życia przepisując do buildera. Ale jest to koszt, który jestem gotów ponieść w celu wielkiej UNiFIKACJI formatów.
Płacz gdzie indziej...
Szkoda mi życia na tę chujową apkę. A AB mają wszyscy (lub prawie wszyscy) w środowisku.
Dodatkowo wolę docenić pracę DeBeliala poprzez używanie narzędzia, które współtworzy zamiast supportować jakieś gówno, w którym podobnie jak Glonojad miałem bug na pierwszym dodawanym unicie.
Dębek pisze:Polska to jednak dziki kraj, więc jak tylko zbierzesz odpowiednie poparcie dla swojego pomysłu, możesz odrzucić reguły wykładni i interpretować każdy wyjątek rozszerzająco, per analogiam, a nawet, tak bo kurwa tak. :wink:
Obrazek

ODPOWIEDZ